21

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Kaip adatos šieno vežime...Kai jau visas 100% taip atrodys, tai patarčiau susirūpinti sveikata, jaunuoli. :::001

22

Re: Pasigirkit

Aš ir pats nelaikau saves labai normaliu, bet ieškau panašios į save :::037

23

Re: Pasigirkit

Mantas parašė:

Aš ir pats nelaikau saves labai normaliu, bet ieškau panašios į save :::037

Super atsakymas.

24

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Hiperboliu meistras smile O tu visom parasei? Ups...99 procentams? Parasei max 10, ne viena neatrase....va ir isvados, Ir nerasys, uztenka paskaityt karsta linija. Esi vienas is tu, kuris labiausiai dergiasi. Tavo mamai turetu but geda tave paskaicius smile. Jau net zinau, ka atsakysi big_smile

25

Re: Pasigirkit

Forumas skirtas bendrauti ir dalintis informacija, bet neskirtas pyktis ir "spjaudytis" negiamom emocijom, kurios toksiškai užkrečia kitus.

26

Re: Pasigirkit

Mantas parašė:

Forumas skirtas bendrauti ir dalintis informacija, bet neskirtas pyktis ir "spjaudytis" negiamom emocijom, kurios toksiškai užkrečia kitus.

Reiktu sitam forumui "like" zenkliuko, palaikinciau smile. DEja sitas puslapis butent toks yra. Dauguma cia ateina kito paspjaudyt.

27

Re: Pasigirkit

nikole parašė:

Dauguma cia ateina kito paspjaudyt.

o tamsta ko cia ateina?

28

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:

Dauguma cia ateina kito paspjaudyt.

o tamsta ko cia ateina?

iėško šluotos voratinkliams prakrapštyt, kaip ir kitos tos dvi smile

29

Re: Pasigirkit

Susikaupė seilės, tai ką man dabar daryt? Stoteles gal jau pradėt vartyt ? :::010

30

Re: Pasigirkit

Gerutė parašė:
Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Kaip adatos šieno vežime...Kai jau visas 100% taip atrodys, tai patarčiau susirūpinti sveikata, jaunuoli. :::001

Siaip tai tu savo sveikata pirmiau rupinkis tetule. Duok bobai kompiuteri, tas pats kas bezdzionei duoti vaira.

31

Re: Pasigirkit

nikole parašė:
Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Hiperboliu meistras smile O tu visom parasei? Ups...99 procentams? Parasei max 10, ne viena neatrase....va ir isvados, Ir nerasys, uztenka paskaityt karsta linija. Esi vienas is tu, kuris labiausiai dergiasi. Tavo mamai turetu but geda tave paskaicius smile. Jau net zinau, ka atsakysi big_smile

Ne 10, o ir ne tavo suknistas reikalas. Eiline feministe, kuri gins savo nusistatymus ir poziurius. Nesistebiu kodel cia sedi nuo ryto iki vakaro. Tavo mamai turetu buti geda, kad tokia isaugino

32

Re: Pasigirkit

Mantas parašė:

Forumas skirtas bendrauti ir dalintis informacija, bet neskirtas pyktis ir "spjaudytis" negiamom emocijom, kurios toksiškai užkrečia kitus.

:::418

33

Re: Pasigirkit

pupis parašė:

iėško šluotos voratinkliams prakrapštyt, kaip ir kitos tos dvi smile

Sitas geras, pakele nuotaika visai darbo dienai big_smile

34

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
pupis parašė:

iėško šluotos voratinkliams prakrapštyt, kaip ir kitos tos dvi smile

Sitas geras, pakele nuotaika visai darbo dienai big_smile

Blogai, kai jau niekuo netiki, nieko nesivilia, nieko neieško...:::008

35

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Pasakysiu kaip vyras, panų čia kaip ir realiame gyvenime yra visokių, problema ne jos, o tu. Sporto salę esi matęs? Stilius - žinomas žodis? Tavo žinutės ir aprašymas tiesiog migdo, kodėl panos turėtų norėti su tavim bendrauti? Nes geros širdies esi? big_smile Yra vaikinų, kurie geros širdies, atrodo stylingai, yra labai komunikalibūs šmaikštūs ir sportiški, kodėl ji turėtų imti tave, o ne jį? Atsakymas: niekada nežiūrės į tave, mažiau kritikos kitiems ir daugiau progreso savyje.

36

Re: Pasigirkit

Deividas parašė:
Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Pasakysiu kaip vyras, panų čia kaip ir realiame gyvenime yra visokių, problema ne jos, o tu. Sporto salę esi matęs? Stilius - žinomas žodis? Tavo žinutės ir aprašymas tiesiog migdo, kodėl panos turėtų norėti su tavim bendrauti? Nes geros širdies esi? big_smile Yra vaikinų, kurie geros širdies, atrodo stylingai, yra labai komunikalibūs šmaikštūs ir sportiški, kodėl ji turėtų imti tave, o ne jį? Atsakymas: niekada nežiūrės į tave, mažiau kritikos kitiems ir daugiau progreso savyje.

1.Nuo kada vyriskumas priklauso nuo raumenu? Aj, tikriausiai esi siauro mastymo kai galvojama, kad jei nesi prisipumpaves raumenu, tai nesi stiprus. Netingesiu ir paaiskinsiu nesuvokianciam. Sporta as lankau, o ir mano tikslas ne raumenu kalnai, kas beje man yra kiek sudetinga greitai padaryti del greitos medziagu apykaitos, bet vel gi, mano tikslas ne dideli bicepsai ir tricepsai. Matyt pats nieko nelankei niekada, nesi musesis kai esi su tokiu mastymu. Raumenys neapsaugo nuo gavimo i nosi, tiesiog nueik ten kur mokina mustis ir pamatysi, kad tu klysti.
2.Tai tu dar ir apie stiliu mokini kitus? Vau, tiesiog supermenas ispuikes zinovas, tikras Petruskevicius.
Jeigu tau, kad demesio sulaukti paciam reikalingas manikiuras, tai sorry, manau diskusija baigta. Jeigu tu galvoji, kad panos ziuri i svarkus, brangias masinas - na taip, kai nemoki sudominti, tai belieka tik finansine padetimi gelbetis, pavaidinti kieta. Nors kai kam uztenka tiesiog uzkalbinti mergina smile Siulyciau paciam pasidometi savimi, o ne kitais. Dazniausiai tie, kas save laiko tobulybemis yra tikri luzeriai.
3.Kur rasiau apie TIESIOG gera sirdi? Atsakau, tu sau esi grazus, as sau esu grazus, bet kai paskenavai mano anketa ir pradejai cia rasyti apie stiliu ir panasius dalykus, na atsiprasau, bet gejiskai tai atrodo is tavo puses.
4.Konkurentus taip salini? big_smile Esi stilingas, sportiskas, turtingas, grazus ir utiutiu tobulas? Tai ko nori? Medali sau nusipirk kvadratini. Kodel kvadratini vargu ar suprasi smile
5.Bent savigarbos turekit nei listi i subine visais budais, kad sulaukti demesio, vaidinti tokius kokiais nesat.

37 (redagavo Sulamita 2018-12-12 17:23)

Re: Pasigirkit

Gal puikieji vyrai: Daktaras nuo varenos, Deividas, Eugis  ir pupis (išvardyti abėcėlės tvarka) atskleis informaciją - kiek kartų kvietė (įskaitant ir buvo pakviesti) į pasimatymą ir kiek kartų sudalyvavo pasimatyme per pastarąsias 30 dienų smile

38

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
nikole parašė:

Dauguma cia ateina kito paspjaudyt.

o tamsta ko cia ateina?

as tau trukdau?

39

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:
nikole parašė:
Eugis parašė:

99% moteriskos lyties internete yra nenormalios. 1% kazkur reikia ieskoti.

Hiperboliu meistras smile O tu visom parasei? Ups...99 procentams? Parasei max 10, ne viena neatrase....va ir isvados, Ir nerasys, uztenka paskaityt karsta linija. Esi vienas is tu, kuris labiausiai dergiasi. Tavo mamai turetu but geda tave paskaicius smile. Jau net zinau, ka atsakysi big_smile

Ne 10, o ir ne tavo suknistas reikalas. Eiline feministe, kuri gins savo nusistatymus ir poziurius. Nesistebiu kodel cia sedi nuo ryto iki vakaro. Tavo mamai turetu buti geda, kad tokia isaugino

o kultura kokio lygio...vau... Bent vidurine baigei? smile Nuo ryto iki vakaro? Jega...tu mane seki? Akinius uzsidek tuomet, liurbi smile Mamai turi but geda, kad as pazinciu puslapyje esu? big_smile Cia pagal savo mama sprendi? big_smile

40

Re: Pasigirkit

Daktaras nuo varenos parašė:
pupis parašė:

iėško šluotos voratinkliams prakrapštyt, kaip ir kitos tos dvi smile

Sitas geras, pakele nuotaika visai darbo dienai big_smile


pastebejau, kad tau viskas kelia nuotaika, kur ant moteru pavaroma. Nebestovi, todel piktas ant visu moteru gimines? smile