61

Re: Pasigirkit

Pastebėjau, kad čia viešai besireiškiantys dažniausiai nuleidinėja garą. Tie, kurie ieško, ramiai susirašinėja ir susitikinėja. Visiems visko pagal poreikius ir galimybes. :::001

62

Re: Pasigirkit

Sulamita parašė:

bet gal tik aš ir dar keletas naivių žmonių mano, kad čia ateina žmonės susipažinti ir draugauti

aha, visi patikejo,, kuo pas zmogu maziau informacijos anketoje (isvis be foto) tuo buna patys paciausi nuosirdesni isvedziojimai jog kazka cia tikrai nori sutikti (daugiau uz tuos kurie tvarkingai apsiformine anketa).

63 (redagavo Sulamita 2018-12-13 17:39)

Re: Pasigirkit

pupis parašė:
Sulamita parašė:

bet gal tik aš ir dar keletas naivių žmonių mano, kad čia ateina žmonės susipažinti ir draugauti

aha, visi patikejo,, kuo pas zmogu maziau informacijos anketoje (isvis be foto) tuo buna patys paciausi nuosirdesni isvedziojimai jog kazka cia tikrai nori sutikti (daugiau uz tuos kurie tvarkingai apsiformine anketa).

buvau užpildžiusi anketą labai nuoširdžiai ir kas iš to? nuotraukų prašydavo dar daugiau, o klausinėdavo to paties, kas yra anketoje smile Paaiškindavo paprastai - vyrai anketų neskaito smile
ko gero, anketas skaito vyrai iki 30 smile na, ir dar tie, kuriems įdomu, kas moteriai įdomu smile deja, tokių nedaug... čia smile
bet ką čia taip susireikšminau ir pamaniau, kad tai pupio akmenukas į mano darželį... mano anketa palyginus su Tavo - kaip odė meilei ir haiku smile

64

Re: Pasigirkit

Netrukus (uz keliu metu) uz gera elgesi isleis.kuri priims? 700m bustas karibuose -privalumas!!

65

Re: Pasigirkit

Kaip neperskaityti anketos jeigu skaitai zmogaus atsakytas zinutes? logic error

Issiimti nuotraukas nes prasydavo daugiau? (facepalm)

Logines klaidos sprogdina puikybes burbula, nebutina teisintis.

trololo

66 (redagavo pupis 2018-12-13 19:38)

Re: Pasigirkit

Sulamita parašė:

nuotraukų prašydavo dar daugiau

As irgi is su bulve fotografuotu krodkodilu daznai paprasau papildomu foto isitikinti jog ten tikrai krokodilas. big_smile

67

Re: Pasigirkit

pupi, pupi, master class smile

68

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:
nikole parašė:
Eugis parašė:

Ne 10, o ir ne tavo suknistas reikalas. Eiline feministe, kuri gins savo nusistatymus ir poziurius. Nesistebiu kodel cia sedi nuo ryto iki vakaro. Tavo mamai turetu buti geda, kad tokia isaugino

o kultura kokio lygio...vau... Bent vidurine baigei? smile Nuo ryto iki vakaro? Jega...tu mane seki? Akinius uzsidek tuomet, liurbi smile Mamai turi but geda, kad as pazinciu puslapyje esu? big_smile Cia pagal savo mama sprendi? big_smile

Taip kultura tokia, kad reikia tureti savo nuomone, o ne kaip jus - pritarineti viena kitai. Lyg ne sovietmetis, kad butu vienoda nuomone, ideologija pas visus. Apie tevus pradejai tu pirma, taip kad apie savo mama kalbek, ne apie kitu, nes galima buti pasiustai. O ir nera nieko zemesnio kai tik tevus kisti visur. Todel diskusijos su tavimi baigtos.
Aptarineti zmogu, mane kai nesu prisijunges cia, kaimieciu ir runkeliu vadinti uz kitokia nuomone? Stai kur kaimietiskumas, ir stai kodel vienisos senmerges neikelia net savo nuotrauku, nes pacios nezino kaip priimti kitokia nuomone. O as siaip is Vilniaus, gimiau ir augau, o tu matyt tikrai esi kaimiete, nes mastymas toks kaimietiskas visu 100%. Tik dabar kompiuteti nusipirkai, nes paziurejus kaip trolini.

big_smile bet tai kokie kliedesiai...

69

Re: Pasigirkit

Kai kurioms tiesa yra nemaloni, tokioms kaip tu smile Neturi nuomonės, tik trolini. Logika čia esančioms svetimas dalykas.

70 (redagavo nikole 2018-12-13 23:14)

Re: Pasigirkit

Eugis parašė:

Kai kurioms tiesa yra nemaloni, tokioms kaip tu smile Neturi nuomonės, tik trolini. Logika čia esančioms svetimas dalykas.

su mediumais nesigincyju..kokia prasme..jie geriau uz mane pacia zino, ko as noriu, kaip gyvenu. ka turiu ir ko ne... ir t.t.  big_smile

71

Re: Pasigirkit

O pati lunatike busi. Iprastai naktimis rasai savo pezalus.

72

Re: Pasigirkit

Iš kur tiek neapykantos vienas kitam, net nepažįstat vieni kitų. Visi savo teisybę bando įrodyti ir nė vienas nenusileidžia :::012

73

Re: Pasigirkit

Turiu akvariuma kubo formos,685 litru.nusprendziau padidinti.siurblio optimali iseiga1200 litru.taigi galima kuba padvigubinti.kokio ilgio stiklus uzsakyti naujam kubo formos akvariumui?

74

Re: Pasigirkit

Budulay parašė:

Turiu akvariuma kubo formos,685 litru.nusprendziau padidinti.siurblio optimali iseiga1200 litru.taigi galima kuba padvigubinti.kokio ilgio stiklus uzsakyti naujam kubo formos akvariumui?

Duokit uždirbt kokiam matematikos mokytojui. ☺

75

Re: Pasigirkit

Bendras issilavinimas.

76

Re: Pasigirkit

Nebūkit skūpus. Bus dovana Kalėdoms. ☺

77

Re: Pasigirkit

Budulay parašė:

Bendras issilavinimas.

Bandau prisiminti matematikos mokytojo pamokas su mintinu skaičiavimu kiekvienos pamokos pradžioje... gal kubinė šaknis iš dviejų ir padauginti iš dabartinio stiklo ilgio? smile

bet siūlyčiau visgi tamsintus stiklus, kad žuvytės turėt bent kiek intymumo...

78

Re: Pasigirkit

Nerasi,nerasi .....
Ok.Sveikuju aibeje?