1 (redagavo Vienišius 2019-01-17 19:00)

Tema: Nesiseka su merginomis.....

Sveiki. ☺️ niekaip nesuprantu aš kodėl taip yra kuo labiau stengies surast savo antra puse, tuo labiau tai atrodo neimanoma.... nes Ieškai ir nerandi kaip užburta kad tik jos aš nerasciau atrodo kad gyvenimas žaidžia su manimi. o dar kaip 21 metai nesu turėjas išvis merginos visiškai žalias esu visai mano pasimatymai būdavo visi nesėkmingi tai jaučiuosi nekazkaip dažniausiai dėl to kartais pyktis paima... vis savęs klausiu nesu blogas vaikinas nesu koks smurtautojas esu ramesnio būdo kodėl man taip nesiseka ar dėl to kad esu nedrąsus kuklus tylus ramūs vaikinas nesu iš tų sustresniu mandresniu aišku yra teke girdėti kad merginoms patinka blogiukai o aš toks nesu tai gal dėl to esu vienišas o dar kaip nerukau negeriu po klubus barus plotus nevaikstau kaip dauguma jaunimas. ☺️ niekaip nesuprantu ar čia merginos yra kaltos dėl to kad yra pasikėlusios iki dangaus viršūnės išrankios iškelia save aukštai.

2

Re: Nesiseka su merginomis.....

Pas psichologą.

3

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:

Pas psichologą.

Ačiū bet ne.

4

Re: Nesiseka su merginomis.....

Tai ir tupėkit toliau sau ...

5

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:

Tai ir tupėkit toliau sau ...

Matau jūs nesupratote situacijos.

6

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė pačiai reikia tau psichologo paslaugų. Temos autoriui siūlau nenukabinti nosies sunku rasti tą vienintelę, nes mergos nori visko, arba yra flėgmos renkasi 100mėtų ir pačios nežino ko nori, greičiau galo sulauks negu pačios parodys iniciatyvą.

7

Re: Nesiseka su merginomis.....

Tomas parašė:

Gerutė pačiai reikia tau psichologo paslaugų. Temos autoriui siūlau nenukabinti nosies sunku rasti tą vienintelę, nes mergos nori visko, arba yra flėgmos renkasi 100mėtų ir pačios nežino ko nori, greičiau galo sulauks negu pačios parodys iniciatyvą.

nu taip sunkus laikai atėjo dabar matai jauna mergina eina rūko nu nekazka vaizdelis atrodo. ☺️

8

Re: Nesiseka su merginomis.....

1) prisigerk
2) nueik i kluba
3) griebk kokiai panai uz subines arba uz papu

9

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:
Gerutė parašė:

Tai ir tupėkit toliau sau ...

Matau jūs nesupratote situacijos.

Na jeigu manot, kad tai merginų, o ne jūsų problema, tai nebūkit toks išrankus. Jauni visi pakvailioja, parūko, išgeria, o paskui, dažniausiai ateina į protą. Bandykit kaip Hamletas, nusižiūrėkit kokią bažnyčioje. Aš rimtai.

10

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:

Sveiki. ☺️ niekaip nesuprantu aš kodėl taip yra kuo labiau stengies surast savo antra puse, tuo labiau tai atrodo neimanoma.... nes Ieškai ir nerandi kaip užburta kad tik jos aš nerasciau atrodo kad gyvenimas žaidžia su manimi. o dar kaip 21 metai nesu turėjas išvis merginos visiškai žalias esu visai mano pasimatymai būdavo visi nesėkmingi tai jaučiuosi nekazkaip dažniausiai dėl to kartais pyktis paima... vis savęs klausiu nesu blogas vaikinas nesu koks smurtautojas esu ramesnio būdo kodėl man taip nesiseka ar dėl to kad esu nedrąsus kuklus tylus ramūs vaikinas nesu iš tų sustresniu mandresniu aišku yra teke girdėti kad merginoms patinka blogiukai o aš toks nesu tai gal dėl to esu vienišas o dar kaip nerukau negeriu po klubus barus plotus nevaikstau kaip dauguma jaunimas. ☺️ niekaip nesuprantu ar čia merginos yra kaltos dėl to kad yra pasikėlusios iki dangaus viršūnės išrankios iškelia save aukštai.

Iš asmeninės praktikos galiu pasakyti, kad ateis laikas ir atsiras tau skirtas žmogeliukas, o iki tol, kam save stresuoti, kam sau kažkokius tai varytis kompleksus ar pnš jeigu gali tiesiog eiti ir mėgautis gyvenimu. Gyvenimas tikrai nesisuka vien tik apie santykius, meilę ar antras puses. Nu ir kas kad tau 21 ir tu dar nesi turėjęs merginos, nei čia pasaulio pabaiga nei ką, čia lyg sakytum, kad man 21 ir niekad nesu skridęs lėktuvu, same shit. Vienintelis patarimas kurį galiu duoti yra tik toks, kad spajuk tu į tas paieškas, gyvenk, mėgaukis gyvenimu ir kai bus laikas ateis tas žmgeliukas į tavo gyvenimą ir viskas bus tvarkoje.

11

Re: Nesiseka su merginomis.....

pas tave optimizmo ne kazkas...jau pats nikas "vienisius" saukte saukia nepasitikejimu savimi ir pasyviu nusistatymu. man atrodo, kad pirmiausiai turetum tapti "jaunu", nes smprotauji kaip senis, teisdamas paneles, plotus ir klubus. nebutina tapti blogiuku, kad sudomintum mergina, bet meme irgi buti nereikia. jei i kluba nueisi, juk neprivers niekas nei gerti nei rukyti...tas pats ir vaikstant i plotus. eik visur, kur eina jaunimas. neuzsidaryk ir nepasmerk saves vienatvei, nes tikrai stogas nuvaziuos.

12

Re: Nesiseka su merginomis.....

Ir dar. Gali būti, kad mama ar močiutė "tvarko" tavo gyvenimą. Pamažu vaduokis iš jų pančių ir siek savarankiškumo, nes kai kurios mamos pilnos nepasitikėjimo ir baimės, sugadina vaikams gyvenimą kapitališkai. Įtariu, kad tėtis po padu arba pabėgęs.

13

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:
Gerutė parašė:

Tai ir tupėkit toliau sau ...

Matau jūs nesupratote situacijos.

Čia kaip iš serijos:

- Kuo nori būti gyvenime?
- Laimingas.
- Tu nesupratai užduoties.
- Jūs nesupratot gyvenimo.

14

Re: Nesiseka su merginomis.....

Jeigu galėtum rinktis, juk išsirinktum pačią geriausią, ar ne..? Taip - ir jos. Jos renkasi geriausius, kurios tai gali, arba - bent kuo geresnius.
Tu turi tik vieną išeitį - tobulintis. Tiek išoriškai, tiek vidumi.
Ir jokiu būdu netikėk nesąmone, kad viskas ateis savaime. Susirasti tinkamą partnerį visam gyvenimui - pati sudėtingiausia užduotis. Ne kiekvienam tai pavyksta. Joks darbas savaime nepasidaro, o šitos užduoties palikti savitakai tikrai negalima...
Dar yra toks dalykas, kurį galim pavadinti karma... Jei pulsi ant bet ko, tai su bet kuo teks ir trainiotis. Reikia ieškoti, bet "išlaukti".
Arba tave ta karma ruošia blogiausiam... Sėdėsi vienas milijoną metų, kol pasitaikys kokia lepšė. Ir pasimausi...

15

Re: Nesiseka su merginomis.....

Rask kažkokią veiklą, tada turėsi apie ką kalbėtis. O ir šiaip, džiaukis, kad gal dar nerandi, nes nežinia kaip reaguotum jei tektų išsiskirti. Depresijos ir savižudybės yra tokie dalykai, kurie nutylimi, nors Lietuva lyderė savižudybėse.

16 (redagavo Sulamita 2019-01-18 09:17)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Breinas parašė:

Jeigu galėtum rinktis, juk išsirinktum pačią geriausią, ar ne..? Taip - ir jos. Jos renkasi geriausius, kurios tai gali, arba - bent kuo geresnius.
Tu turi tik vieną išeitį - tobulintis. Tiek išoriškai, tiek vidumi.
Ir jokiu būdu netikėk nesąmone, kad viskas ateis savaime. Susirasti tinkamą partnerį visam gyvenimui - pati sudėtingiausia užduotis. Ne kiekvienam tai pavyksta. Joks darbas savaime nepasidaro, o šitos užduoties palikti savitakai tikrai negalima...
Dar yra toks dalykas, kurį galim pavadinti karma... Jei pulsi ant bet ko, tai su bet kuo teks ir trainiotis. Reikia ieškoti, bet "išlaukti".
Arba tave ta karma ruošia blogiausiam... Sėdėsi vienas milijoną metų, kol pasitaikys kokia lepšė. Ir pasimausi...

žiauriai taiklu ir teisinga.
p.s. lepšė - ne pats blogiausias variantas... dauguma užsirauna ant raudonųjų musmirių (pvz. prancūzai moka jas paruošti tinkamai ir valgyti, bet lietuviams šiuo atžvilgiu trūksta subtilumo, tad apsinuodija, kartais mirtinai). blogiausia - kuklumo ir paprastumo bei draugiškumo skraiste prisidengusi žalsvoji musmirė... dar niekas neišgyveno. bet vėlgi - garantuotas tramplinas į naują reinkarnaciją su nauju kūnu ir galimybėmis smile

17

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišiau,

Galimi įvairūs variantai Tavo situacijoje. Neatmesk ir nesigėdyk visiškai pasiūlymo nueiti pas psichologą. Tai tikrai nėra kokia gėda  ar pan., tai kaip kaip tik nuadinga. Lietuvoje tik nepriimtina tokia praktika, kažkokios nuononės bijojimas, kvaili stereotipai. Spjauk į juos, gali ir nueiti bei pasikalbėti.

Kitas variantas, kaip ir Breinas minėjo - turi tobulintis save ir norėti tobulėti, keistis, tiek išoriškai tiek vidumi. Įgysi daugiau pasitikėjimo savimi, naujos patirties. Siūlau paimti ir paskaityti knygą: "VYRO KNYGA", gal tai kiek nors padės ar atves į panašų kelią.

Visa tai, ką minėjo - investicija į save ir save kaip asmenybę.

18

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nebijokit žodžio psichologas. Vienas ar kažkoks tam tikras laikas nieko gi baisaus. Ką tau giminės, draugai sako apie tavo problemas susirasti merginą? Užsiimk veiklą, ieškok kitose puslapiuose, nes čia net ne pažinčių portalas, bent jau tiek galėčiau pasiūlyti.

19

Re: Nesiseka su merginomis.....

Neskaiciau kitu zmoniu atsakymu, autoriau, i tavo zinute, taciau perskaiciau tavo. Daug teoriju yra apie blogus ir gerus berniukus. Supranti, tu esi vienas, nes- moterys genetiskai taip sukurtos, kad renkasi tuos alfa patinus, stiprius, charizmatiskus ir t.t. O tokie kaip tu- stabilus, protingi, seimyniski, jom kolkas nera reikalingi. Joms busi reikalingas tada, kai prisilakstys su alfa patinais, kai issiskirs, nes ju "blogiukai" prasigere ar pan., kai supras, kad reikia vaiku islaikymui lesu, rupescio, "teisingo tecio". Tada tokie kaip TU, kaip AS, busim reikalingi ir mus prades vertint. Taciau, tu dar jaunas, daug galbut ko nezinai. Nepulk ant keliu pries kiekviena sutikta prasidulkinusia kale kuri tau praskiecia kojas. Ka verciau rinksies, naudota ar nauja dvirati? Naudotas nezinia kiek kartu eme i burna, kuria tu ketini buciuot. Susimastyk. Ieskok tokios, kaip pats esi. Tyros. Galbut ne dabar, gal po metu, kitu suprasi, kad ne mes turim paskui tas prasidulkinusias kales lakstyt, o jos paskui mus.

20 (redagavo Sulamita 2019-01-18 11:30)

Re: Nesiseka su merginomis.....

lia lia
Vienišiui, Saneiv'ui ir pan. įdomios ir matomos tik tos merginos bei  moterys, kurios trokšta alfa patinų smile)) o moterys, kurios ieško ramių, šeimyniškų, paprastų, protingų,  rūpestingų ir gerų - jiems varo vėžį, jie nuo tokių moterų bėga kuo toliau, jos jiems - atstumiančios ir jie jų net nemato ir atsiliepia apie jas labai nekaip, netgi išvis jų nepriskiria  prie moterų smile ir bumerangas grįžta atgal - oba, juos lygiai taip pat ignoruoja ir iš jų šaiposi analogiškai pasikėlusios merginos smile
Dangaus bugalterijoje klaidų nėra smile ir gyvenimas yra visada teisingas smile