21

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita, labas, kur buvo parasyta, kad mes atstumiam butent tas, paprastas, nepasikelusias, seimyniskas, kurios isskyrus maisto ir dantisto grazto burnoje nieko neturejo? Kur jos? Kur bent viena tpkia? Is 100 rask man bent viena, tarkim, dvidesimtmete kuri butu nekalta ir atsakytu autoriui demesiu

22

Re: Nesiseka su merginomis.....

aš parašiau, tai ir parašyta !
o jei rimčiau - pažįstu puikių 20-mečių, mano draugų ir pažįstamų dukros, bet... na, nesiregistruoja jos į šią ir pan. pažinčių svetaines, joms užtenka pamatyti Karštąją liniją ar paskaityti forume vaikinų ar vyrų mintis ir bėga nuo tokių portalų neatsigręždamos smile

23

Re: Nesiseka su merginomis.....

Breinas parašė:

Jeigu galėtum rinktis, juk išsirinktum pačią geriausią, ar ne..? Taip - ir jos. Jos renkasi geriausius, kurios tai gali, arba - bent kuo geresnius.
Tu turi tik vieną išeitį - tobulintis. Tiek išoriškai, tiek vidumi.
Ir jokiu būdu netikėk nesąmone, kad viskas ateis savaime. Susirasti tinkamą partnerį visam gyvenimui - pati sudėtingiausia užduotis. Ne kiekvienam tai pavyksta. Joks darbas savaime nepasidaro, o šitos užduoties palikti savitakai tikrai negalima...
Dar yra toks dalykas, kurį galim pavadinti karma... Jei pulsi ant bet ko, tai su bet kuo teks ir trainiotis. Reikia ieškoti, bet "išlaukti".
Arba tave ta karma ruošia blogiausiam... Sėdėsi vienas milijoną metų, kol pasitaikys kokia lepšė. Ir pasimausi...

Aš manau kad gyvenimas su manim žaidžia labai nes kaip ir sakiau stengiesi Ieškai ir nerandi kaip užburta.

24

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mantė parašė:
Vienišius parašė:

Sveiki. ☺️ niekaip nesuprantu aš kodėl taip yra kuo labiau stengies surast savo antra puse, tuo labiau tai atrodo neimanoma.... nes Ieškai ir nerandi kaip užburta kad tik jos aš nerasciau atrodo kad gyvenimas žaidžia su manimi. o dar kaip 21 metai nesu turėjas išvis merginos visiškai žalias esu visai mano pasimatymai būdavo visi nesėkmingi tai jaučiuosi nekazkaip dažniausiai dėl to kartais pyktis paima... vis savęs klausiu nesu blogas vaikinas nesu koks smurtautojas esu ramesnio būdo kodėl man taip nesiseka ar dėl to kad esu nedrąsus kuklus tylus ramūs vaikinas nesu iš tų sustresniu mandresniu aišku yra teke girdėti kad merginoms patinka blogiukai o aš toks nesu tai gal dėl to esu vienišas o dar kaip nerukau negeriu po klubus barus plotus nevaikstau kaip dauguma jaunimas. ☺️ niekaip nesuprantu ar čia merginos yra kaltos dėl to kad yra pasikėlusios iki dangaus viršūnės išrankios iškelia save aukštai.

Iš asmeninės praktikos galiu pasakyti, kad ateis laikas ir atsiras tau skirtas žmogeliukas, o iki tol, kam save stresuoti, kam sau kažkokius tai varytis kompleksus ar pnš jeigu gali tiesiog eiti ir mėgautis gyvenimu. Gyvenimas tikrai nesisuka vien tik apie santykius, meilę ar antras puses. Nu ir kas kad tau 21 ir tu dar nesi turėjęs merginos, nei čia pasaulio pabaiga nei ką, čia lyg sakytum, kad man 21 ir niekad nesu skridęs lėktuvu, same shit. Vienintelis patarimas kurį galiu duoti yra tik toks, kad spajuk tu į tas paieškas, gyvenk, mėgaukis gyvenimu ir kai bus laikas ateis tas žmgeliukas į tavo gyvenimą ir viskas bus tvarkoje.

Aš nemanau kad yra toks dalykas kaip tau skirtas žmogus.

25

Re: Nesiseka su merginomis.....

privalai ieskoti kiekviena diena ,lyg ji butu paskutine ,daugumas jaunimo taip ir numirsta neatrade antras puses ,ju nebutu isleide i tolimas keliones ,migracijas,sunkius darbus ,dauguma jie siandien butu gyvi ir sveiki ,todel dauguma prarade savo pusese atiduoda savo gyvybes ...man pikciausia kai sako tau ,kad ji atsiras tau ? o ar tu zinai ar jam lemta buti surastam ? galbut jo ar jos antra puse jau zuvo katrastofoje ,kokioje tragedijoje . merginos dauguma nori nenuobodaus ,veiklaus ,grazaus vaikino ,gali jis nieko netureti ,jai spindi sviesa ir ateities viltimi...todel kiekvienam vaikinui kaip vyrui sakyciau ,DARYK isvadas  ,pagaliau kazka pakeisk ,negyvenk taip gyveni dabar ,tiesiog pakeisk gyvenimo iprocius,darba,apranga, maziau pyk uz nusivylimus ,jie visiskai tau nepades...dirbk su savimi ir visada ieskok,taciau kas yra baisiausia ,jai nori tureti antra puse ,turi meluoti ,kitaip jos niekada neturesi ,dauguma vyru ir moteru nesako tiesos apie save ,kad neuzgesintu aistros vienas kitam... kas zino gal po 5 ar 10 metu susirgsi nepagydomu kraujo veziu ,ar nepapulsi i avarija ir nereikes i vezimely atsisesti ir is ten ieskoti savo antros puses? o kaikurioms moterims ispaikytomis islepintomis sakau ,jus nerasite laime su blogu zmogumi ,,laime yra ta ,kai del jusu vyras viska yra pasirengias atiduoti ir nezada jokiu pazadu...
deja as pats ieskau gana ilgai ir nepasiduodu,neuztenka tureti gera apmokama darba ir automobily ,reikia parodyti moterims ,kad esi stiprus,drasus,nebijantis pavoju ir pan...    nesiuskite pas psihologus vyrus !
nesate baigia tam tikrus specialius mokslus neuzdave 500 klausimu negalima spresti ,kad jam reikia psihologo... gero tau gyvenimo vaikine ,nepasiduok ,blogi vaikinai isgraibste geras mergina ,o jos bijo palikti juos ,liko tik dejuojancios siuksles,nusivyle vyrais ,kai ju yra cia salia ir uzsiauginkite savo vyra ,kitu vyru nepastumsite  ,nes gausite i nosy ar aky...sekmes paieskomis....

26

Re: Nesiseka su merginomis.....

Aš pasiūlyčiau kuo mažiau apkrauti galvą tokiom mintim. Paprasčiausiai padaryti pauzę nuo viso to ir vėliau bandyti. Geriausia būtų susirasti užkabinantį pomėgį, kad mintis būtų galima į tai nukreipti. Padeda. Išmėginta.

27

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vaidotas parašė:

Aš pasiūlyčiau kuo mažiau apkrauti galvą tokiom mintim. Paprasčiausiai padaryti pauzę nuo viso to ir vėliau bandyti. Geriausia būtų susirasti užkabinantį pomėgį, kad mintis būtų galima į tai nukreipti. Padeda. Išmėginta.

Aj ir būti vienišas visa gyvenimą?

28

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:
Vaidotas parašė:

Aš pasiūlyčiau kuo mažiau apkrauti galvą tokiom mintim. Paprasčiausiai padaryti pauzę nuo viso to ir vėliau bandyti. Geriausia būtų susirasti užkabinantį pomėgį, kad mintis būtų galima į tai nukreipti. Padeda. Išmėginta.

Aj ir būti vienišas visa gyvenimą?

Vistik Tau reikia pradžiai susidėlioti mintis, nes dabar matosi esi gilioje neviltyje ir vis negatyvas sklinda iš  Tavęs smile turi padaryti ,pauzę, pamegink paskaityti mano minėtą knygą, nepulk į depresiją tikrai smile

29

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:
Vaidotas parašė:

Aš pasiūlyčiau kuo mažiau apkrauti galvą tokiom mintim. Paprasčiausiai padaryti pauzę nuo viso to ir vėliau bandyti. Geriausia būtų susirasti užkabinantį pomėgį, kad mintis būtų galima į tai nukreipti. Padeda. Išmėginta.

Aj ir būti vienišas visa gyvenimą?

Jau geriau vienišam, nei velniai žino su kuom... Aišku, jei svarbu tik kryžiuką padėti, kad kažkur kažkas yra, tuomet pirmyn graužti save dėl to, kol stogas nuvažiuos...

30

Re: Nesiseka su merginomis.....

Breinas parašė:

Jeigu galėtum rinktis, juk išsirinktum pačią geriausią, ar ne..? Taip - ir jos. Jos renkasi geriausius, kurios tai gali, arba - bent kuo geresnius.

as nesirinkciau geriausios ir graziausios as rinkciausi silta ir draugiska mergina)

31

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vienišius parašė:
Vaidotas parašė:

Aš pasiūlyčiau kuo mažiau apkrauti galvą tokiom mintim. Paprasčiausiai padaryti pauzę nuo viso to ir vėliau bandyti. Geriausia būtų susirasti užkabinantį pomėgį, kad mintis būtų galima į tai nukreipti. Padeda. Išmėginta.

Aj ir būti vienišas visa gyvenimą?

drasa /pasitikejimas + pusetina isvaizda (kuo geresne - tuo geriau) + kazkokios zinios apie merginas
isspres tavaja problema.
vistik siais laikais labai sunku islaikyti mergina ilgai.
drasa /pasitikejimas - sudetingiausias dalykas kuri turetum isspresti. Bet per keleta metu imanoma.

32

Re: Nesiseka su merginomis.....

tobulek, kaip sako Breinas, taciau ne laukdamas stebuklo, o kaupdamas patirti. tiek teigiama, tiek ir neigiama. man tai isvis toks ispudis, kad Tau patarimu nereikia. Atrodo, kad Tau patinka skustis gyvenimu... isimylek. gal tada pasikieis mastymo budas.

33

Re: Nesiseka su merginomis.....

O as manau kad vilnietes labai pasikelusios ir tau reikia ieskoti merginos is provincijos is kokio mazo miestelio ten jos paprastesnes

34

Re: Nesiseka su merginomis.....

Konstantinas parašė:

O as manau kad vilnietes labai pasikelusios ir tau reikia ieskoti merginos is provincijos is kokio mazo miestelio ten jos paprastesnes

O tu ne vilnietis kad irgi negaletum pasikelt? Va man sake, kad vilnieciai savimylos smile

35

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mindaugas parašė:
Konstantinas parašė:

O as manau kad vilnietes labai pasikelusios ir tau reikia ieskoti merginos is provincijos is kokio mazo miestelio ten jos paprastesnes

O tu ne vilnietis kad irgi negaletum pasikelt? Va man sake, kad vilnieciai savimylos smile

Buti savimyla irgi gerai) tai vienas is budu pabegti nuo depresijos. Manau kad temos autoriui reikia pradeti myleti save

36

Re: Nesiseka su merginomis.....

paklausyk Konstantino, jis cia vienas blaivus. tik pasistenk laiku dingti is yvykio vietos

37

Re: Nesiseka su merginomis.....

Konstantinas ir blaivus, ir neblaivus protingas. Malacius, taip ir reikia gyventi smile

38

Re: Nesiseka su merginomis.....

Laimute parašė:

... isimylek. gal tada pasikieis mastymo budas.

as isimylesiu Laimute ir busiu laimingas

39 (redagavo Konstantinas 2019-01-19 13:42)

Re: Nesiseka su merginomis.....

griztant prie temos. problema yra daug platesne. tai yra problema ne konkreciam zmoguje ir ne temos autoriuje o pacioje visuomeneje. dabar kapitalizmas zmones susvetimejo ir gyvena kiekvienas patys sau. skatinamas karjerizmas pinigai lipimas kitiems per galvas ir kitos nesamones. o seima ir santykiai labai viskam trukdo ir siaip zmones dabar neturi viskam laiko. merginos net neturi laiko is vieno mikrorajono i kita i pasimatyma nuvaziuoti. kita problema nera jokio pastovumo visi stengiasi isgyventi vyrai nuolat migruoja po uzsienius i komandiruotes vazineja kad pinigu uzsidirbti ir kai nera pastovumo negali planuoti jokiu santykiu net pusei metu i prieki.
bet as nesakau kad nereikia tobuleti. Breinas buvo teisus del tobulejimo. tobuleti tikrai reikia bet labiau del saves negu del merginu.  kai tobuleji ir ka nors veiki neturi laiko depresuoti.

40

Re: Nesiseka su merginomis.....

Problemų buvo ir bus...Kiekvienas turim prioritetus, tikslus. Jeigu tai šeimos kūrimas, tai joks kapitalizmas to nesutrukdys.Jeigu tai alus kasdien, tai irgi... Dažniausiai visa ko priežastis yra paprasčiausias bailumas, valios ir ryžto stoka, siekiant savo tikslų. Gal kas paduos ant padėkliuko...