41

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:

Problemų buvo ir bus...Kiekvienas turim prioritetus, tikslus. Jeigu tai šeimos kūrimas, tai joks kapitalizmas to nesutrukdys.Jeigu tai alus kasdien, tai irgi... Dažniausiai visa ko priežastis yra paprasčiausias bailumas, valios ir ryžto stoka, siekiant savo tikslų. Gal kas paduos ant padėkliuko...

problema tame kad pas zmones pasikeite prioritetai. ir tai yra globali problema visame pasaulyje. jeigu anksciau prioritetas buvo seima ir zmones aukojosi del seimos koregavo savo karjeros planus netgi keite darbus ir kraustesi gyventi i kitus miestus kad tik sukurti seima ir gyventi seimoje. o dabar prioritetai yra karjera ir pinigai. dabar merginos aukoja seima del karjeros mokslu ir pinigu ir visos pasidare feministes. tai globalizacijos ir kapitalistinio gyvenimo pasekmes.
taip kad temos autoriui cia nereikia kaltinti save jam tiesiog nepasiseke kad gime tokiam amziuje ir tokioje salyje. na dar yra variantas importuoti zmona is rytu. dabar yra agenturu kur uz 6 tukst euru tau atgabens ukrainiete ar azijiete ir galesi su ja gyventi. tiesiog atgabens tau ta zmona kaip daikta.  uzsisaki internetu susimoki pinigus ir turesi zmona

42

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:

moterys, kurios ieško ramių, šeimyniškų, paprastų, protingų,  rūpestingų ir gerų - jiems varo vėžį, jie nuo tokių moterų bėga kuo toliau, jos jiems - atstumiančios ir jie jų net nemato ir atsiliepia apie jas labai nekaip, netgi išvis jų nepriskiria  prie moterų
Dangaus bugalterijoje klaidų nėra smile ir gyvenimas yra visada teisingas smile

kad jos kazkokios buna uzsidepresavusios, esu bandes uzkalbinti/prieiti prie ramiu tai bega kai velniai i sona, arba neatsako nieko,
Galbut kazkaip kitaip reiktu.
O danguje jokios buhalterijos nera. Cia gali buti kad ir zmogus labai geros sirdies bet jam tai namas uzsidega, tai seimos nariai mirsta vienas po kito. O kitas kiaules snukis ir mato tik sau, is pacio skurdziausio kad galetu paimtu ir toksai ramiai ir laimingai gyvena. Nera tokiu dalyku kaip nubaudimas ir pan, Viskas yra atsitiktinumas, igudziai ir sekmes dalykas.
Na dar sazine yra toks dalykas. Bet irgi nevisus jinai grauzia.

43

Re: Nesiseka su merginomis.....

taip, Nelsonai, lazda turi du galus, labai teisingai pastebėjai apie ramias ir geras merginas :-) tik man keista, kodėl besirenkantys neramias ir gražias, pyksta dėl jų „tamsiosios pusės” - išrankumo :-)
o dėl gerųjų žmonių degančių namų ir vaikščiojančių kiauliagalviukų ne mums spręsti, nes irgi tematom tik išorę..
O grįžtant prie temos - Vienišiui reiktų iš Nelsono imti pamokas. Kad ir nicko pasirinkimas - kur iš anksto pasirinkta vienatvė, o kur admirolas... O juk kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks :-)

44

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:

O grįžtant prie temos - Vienišiui reiktų iš Nelsono imti pamokas. Kad ir nicko pasirinkimas - kur iš anksto pasirinkta vienatvė, o kur admirolas... O juk kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks :-)

vargu
jis nemaza depresija turi
galbut viskas ok su ja butu, bet esme kad jis poziurio nenori keisti. Juk viskas nuo jo ir prasideda.
1zingsnis - reikia pramusti ledus prieiti prie zmoniu ir ismokti bendrauti (pradzioje uzteks ir pakelti nosi ir pradeti stebeti aplinka, zmones, o ne zeme matyti ir telefono ekrana kai esi viesumoje ar eini kazkur.)
2zingsnis - tapti bent kazkiek socialiu,
3zingsnis - pradeti pazinti merginas, suprasti ka reiskia "buti vyrisku"
Bent pirmus 2 zingsnius ispildzius jau butu pasiekta palyginus labai daug.

45

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mindaugas parašė:
Konstantinas parašė:

O as manau kad vilnietes labai pasikelusios ir tau reikia ieskoti merginos is provincijos is kokio mazo miestelio ten jos paprastesnes

O tu ne vilnietis kad irgi negaletum pasikelt? Va man sake, kad vilnieciai savimylos smile

Kad kaip tik is provinciju didziausios savimylos. O kai atvyksta i sostine, tai isvis patys baisiausi zmones sostineje, kurie is provinciju atvaziavo.

46 (redagavo Marius 2019-01-22 23:39)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Jus mergos nesakykit kad ateis laikas ir atsiras. Nes esate pasyvios. Jus neatsirasit savaime. Mes jus rasim geriausiu atveju nes imsim ir ieskosim. Nes jei vyrai sedes atsipalaidave ir lauks kol jus atsirasit tai zmonija isnyks. Autoriui: Viskas su tavim gerai, man tas pats. Nesiseke su mergom. As ir ramesnio budo ir esu gerietis ir kaip supranti merginom blogiukai patinka labiau. Gali pasijutubinti. Pilna medziagos kodel taip yra. Nes jie atrodo labiau savimi pasitikintys, kad yra labai patraukli savybe merginoms. Jei stengsiesi atrodyt kitoks nei esi, tada jos pajaus kad esi nenuosirdus. Siaip ismok panas kalbint gatvej. Ziauriai sunku.. pats retai kada isdristu. Bet kartais pavyksta. As savo pirma zmona pakalbinau gatvej. Kodel ten? Nes cia internete vaikinai ar vyrai spamina mergom ir jos gauna simtais laisku, tada gali atsirinkineti.. tu konkuruoji su belenkiek vaikinu ir turi atrodyt uz visus geresnis. O gatvej nulis konkurencijos. Ten jei 100 vyru pamatytu grazia moteri ir noretu uzkalbinti tai 99 is ju nedristu. Tai va taip.. Siuo metu irgi bandziau kurti santykius pakalbines viena pardaveja. gaila tik po menesio laiko paaiskejo kad nieko mums nesigaus. Na bet nieko.. eini toliau ir bandai... ir nebijok susifeilint. Visi susifeilinam. Maiklas jordonas kad taptu geriausiu krepsininku pramete 9000 metimu. Visi sneka apie sekme. Bet kol jis tai pasieke susifeilino 9000 kartu. Ar jis luzeris? ne.. jis geriausias kasininkas visu laiku. Bet skirtumas kad tie kurie susifeilina ar parkrenta ir lieka gulet ir nesikelia yra luzeriai. Laimetojai visada stojasi ir bando vel. Vel stojasi... ir vel.. ir vel.. kol laimi. Tai paklausk saves. Ar tu esi laimetojas? smile Dar norejau pridurti, kad esi labai jaunas. As zmona radau tik budamas 27eriu. Jai tuo metu buvo 19 metu. ar tai 20. Kai prisimenu kad stresuodavau del to kai man budavo 21, tai jei tuo metu buvo tik 13 ar 14 big_smile Gal ir taviskei siuo metu yra 13 ar 14. Gali visko but.. nezinai kaip bus. O tu kad neturejai merginos tai cia nera minusas. Bet parasiu ieskotis tada jaunesnes, kuri irgi santykiu nera turejusi. Didesni sansai, kad liksit kartu.

47

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:

aš parašiau, tai ir parašyta !
o jei rimčiau - pažįstu puikių 20-mečių, mano draugų ir pažįstamų dukros, bet... na, nesiregistruoja jos į šią ir pan. pažinčių svetaines, joms užtenka pamatyti Karštąją liniją ar paskaityti forume vaikinų ar vyrų mintis ir bėga nuo tokių portalų neatsigręždamos smile

Teisingai.. zmonnee, kurie gyvena normalu socialini gyvenima ir taip randa pazintis. Nereik jiems jokiu portalu, o cia nera ko stebetis, kad visi depresuoti isrankus ar kazkokie kitokie susirinke. As aisku ne iisimtis. Mergos taip pat.

48

Re: Nesiseka su merginomis.....

labai idomiai Mariau rasai . Istikro smagu kad kazkas kalnus realybej judina
as paskutini syki vasara bandziau - gavau atmetima ir kazkaip sustojo viskas
paskui dar renginyje gavau atmetima
o pries pora dienu Hari-Krishna mergina uzkalbino. Iprastai as pro visokiu tikejimu platintojus praeinu, bet sikarta pagalvojau fak-it, kodel nepabendravus. Visai idomiai pasnekejom apie puse valandos. Nors zinojau kad jos tikslas buvo papasakoti apie ju dieva, ir itikinti kad man jo reikia. Na Dievo man istikruju nereikia, bet apie psychologinius dalykus as ziauriai megstu pabendrauti.
Istikruju Nznau vis dar kaip pralauzti tuos priejimus.
Greiciausiai reikia gauti pakankama kieki to ko labiausiai bijai. Jei bijai atmetimu - go for it. Gauk ju kuo daugiau

49

Re: Nesiseka su merginomis.....

1.Gatveje kalbinti gal kazkada ir buvo normalu, bet jau senai nebe. Zmones uzsidare, salti ir toks pazindinimosi budas jau tapo kaip lendimas i ju privacia erdve. Be to, jei merginos vienos arba su draugemis gatveje, tai nereiskia, kad jos neturi vyro ar vaikino. As tai nenoreciau kalbinti merginos, po to matai po keliu sekundziu jos vaikinas ateina, o dar jei pavydus vaikinas, tai konflikto tikrai nesinoretu.

2.Kai merginos dar studentes, dar ziuri i pramogas, blogiukus, turtuolius, tai nereiskia, kad visos po kurio laiko pasikeis. Internete yra cia iki siol save laikanciu divu, kurioms ir po 30 su virsum, bet vistiek laikosi savo. O dar pvz kai su vaiku ir po to jau iesko islaikytojo durnelio, tai jau yra daznas atvejis. Yra dar su tais nusistatymais - vyras turi, vyras privalo, o moteris tik namu gerove. Tai tokios niekada nieko neras. Beda paciose merginose ir ju nusistatymuose.

50

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nelsonas parašė:

Greiciausiai reikia gauti pakankama kieki to ko labiausiai bijai. Jei bijai atmetimu - go for it. Gauk ju kuo daugiau

čia prakalbo ir drąsa, ir išmintis smile
gyvenimas visada muša per silpniausią vietą. dauguma arba bėga, arba lenda į kiautą, na, dar dažniau kaltina aplinką... o galima tą silpną vietą paversti stipriausia - baisu, kad atmes? kaip tik kasdien susipažįsti su mergina ir lai ji atmeta, eini prie kitos - pajunti, kad tai visai ne baisu, kad tai nėra asmeniška, kad tai - normalu - juk ir mes parduotuvėje neperkame pirmo pasitaikiusio duonos kepalo, o renkamės pagal rūšį, tada pagal grožį, šviežumą, kainą smile
krišnaistai - įdomūs, išsilavinę ir mažiausiai agresyvūs smile be to, krišnaistė mergina mokyta, kad jei sutikai vyrą ir j pamilai, tu seki paskui jį, kad tai ir yra sekimas Krišna smile bet jei paaiškės, kad vyre begalybė susireikšminimo bei kompleksų, tada maža nepasirodys smile

51

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:

1.Gatveje kalbinti gal kazkada ir buvo normalu, bet jau senai nebe. Zmones uzsidare, salti ir toks pazindinimosi budas jau tapo kaip lendimas i ju privacia erdve. Be to, jei merginos vienos arba su draugemis gatveje, tai nereiskia, kad jos neturi vyro ar vaikino. As tai nenoreciau kalbinti merginos, po to matai po keliu sekundziu jos vaikinas ateina, o dar jei pavydus vaikinas, tai konflikto tikrai nesinoretu.

2.Kai merginos dar studentes, dar ziuri i pramogas, blogiukus, turtuolius, tai nereiskia, kad visos po kurio laiko pasikeis. Internete yra cia iki siol save laikanciu divu, kurioms ir po 30 su virsum, bet vistiek laikosi savo. O dar pvz kai su vaiku ir po to jau iesko islaikytojo durnelio, tai jau yra daznas atvejis. Yra dar su tais nusistatymais - vyras turi, vyras privalo, o moteris tik namu gerove. Tai tokios niekada nieko neras. Beda paciose merginose ir ju nusistatymuose.

Gatveje kalbinti nenormalu? cia poziurio reikalas. Man viena karta mergina pasake: zinai nemandagu taip kalbinti nepazystamas merginas. big_smile as galvoju kokia tu cia knyga perskaitei is kokiu morales ar etikos vadovelio. Tai taip kiekvienas zmogus skirtingas. Vienam normalu kitam ne ir cia ne mano bedos jei as ieskau panos ir kalbinu gatvej. Tai kad jos vyra ar drauga turi tai tau pasakys. As neseniai buvau pakalbines mergina, sako laukia draugo. Nu ir kalbinu as ja toliau. Atejo draugas ir ka jis padare? Ogi pasisveikno su manim nes aisku kad pagalvojo, jog as jos merginos pazystamas bent jau. Buvo ir tokiu atveju kai pakalbinus mergina is vyro i snuki gauti gavau pasiulyma. Na bet tiesiog jei nenori konflikto, gali nueiti. Siaip ar taip kalbinti merginas baime niekur nedingsta. Bet ja imanoma sumanagenti. Patirtis parode, kad mazuma tokiu merginu kurios bus labai jau nedraugiskos. Daugeliui memrginu patinka kai jas kalbini. Daznai pasirodo sypsena, kai pasakai, kad va pamaciau simpatiska mergina, tai apsisukau pasivijau ir norejau pakalbint smile tiesiog nuosirdziai pasakai, ir daznai jos tau uz tai nusisypso. Aisku.. jei turi vyra/vaikina tai tegu turi. Nores bendraus nores nebendraus. O mano buvus zmona kai ja pakalbinau irgi vaikina turejo. Nu ir kas? smile ne visada ten viskas gerai buna tarp ju.

52

Re: Nesiseka su merginomis.....

Marius parašė:
Eugis parašė:

1.Gatveje kalbinti gal kazkada ir buvo normalu, bet jau senai nebe. Zmones uzsidare, salti ir toks pazindinimosi budas jau tapo kaip lendimas i ju privacia erdve. Be to, jei merginos vienos arba su draugemis gatveje, tai nereiskia, kad jos neturi vyro ar vaikino. As tai nenoreciau kalbinti merginos, po to matai po keliu sekundziu jos vaikinas ateina, o dar jei pavydus vaikinas, tai konflikto tikrai nesinoretu.

2.Kai merginos dar studentes, dar ziuri i pramogas, blogiukus, turtuolius, tai nereiskia, kad visos po kurio laiko pasikeis. Internete yra cia iki siol save laikanciu divu, kurioms ir po 30 su virsum, bet vistiek laikosi savo. O dar pvz kai su vaiku ir po to jau iesko islaikytojo durnelio, tai jau yra daznas atvejis. Yra dar su tais nusistatymais - vyras turi, vyras privalo, o moteris tik namu gerove. Tai tokios niekada nieko neras. Beda paciose merginose ir ju nusistatymuose.

Gatveje kalbinti nenormalu? cia poziurio reikalas. Man viena karta mergina pasake: zinai nemandagu taip kalbinti nepazystamas merginas. big_smile as galvoju kokia tu cia knyga perskaitei is kokiu morales ar etikos vadovelio. Tai taip kiekvienas zmogus skirtingas. Vienam normalu kitam ne ir cia ne mano bedos jei as ieskau panos ir kalbinu gatvej. Tai kad jos vyra ar drauga turi tai tau pasakys. As neseniai buvau pakalbines mergina, sako laukia draugo. Nu ir kalbinu as ja toliau. Atejo draugas ir ka jis padare? Ogi pasisveikno su manim nes aisku kad pagalvojo, jog as jos merginos pazystamas bent jau. Buvo ir tokiu atveju kai pakalbinus mergina is vyro i snuki gauti gavau pasiulyma. Na bet tiesiog jei nenori konflikto, gali nueiti. Siaip ar taip kalbinti merginas baime niekur nedingsta. Bet ja imanoma sumanagenti. Patirtis parode, kad mazuma tokiu merginu kurios bus labai jau nedraugiskos. Daugeliui memrginu patinka kai jas kalbini. Daznai pasirodo sypsena, kai pasakai, kad va pamaciau simpatiska mergina, tai apsisukau pasivijau ir norejau pakalbint smile tiesiog nuosirdziai pasakai, ir daznai jos tau uz tai nusisypso. Aisku.. jei turi vyra/vaikina tai tegu turi. Nores bendraus nores nebendraus. O mano buvus zmona kai ja pakalbinau irgi vaikina turejo. Nu ir kas? smile ne visada ten viskas gerai buna tarp ju.

Na as nesu ragstis ir erzinti, griauti zmoniu santykiu tikrai nenoreciau. Jei mergina pasako, kad laukia draugo, as tiesiog einu sau toliau. Nes kitaip siutinciau jos vaikina ir gal ja pacia, o ir nemalonu zmonems butu kai iseina pasivaikscioti pabuti dviese ir kazkas trecias lenda. Na sutik, tai jau nepadoru.

53

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mariau parasyk i privata. noriu kaiko paklausti
mano anketa nepatvirtinta ant emailo tai negaliu pirmas rasyt

54

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:
Marius parašė:
Eugis parašė:

1.Gatveje kalbinti gal kazkada ir buvo normalu, bet jau senai nebe. Zmones uzsidare, salti ir toks pazindinimosi budas jau tapo kaip lendimas i ju privacia erdve. Be to, jei merginos vienos arba su draugemis gatveje, tai nereiskia, kad jos neturi vyro ar vaikino. As tai nenoreciau kalbinti merginos, po to matai po keliu sekundziu jos vaikinas ateina, o dar jei pavydus vaikinas, tai konflikto tikrai nesinoretu.

2.Kai merginos dar studentes, dar ziuri i pramogas, blogiukus, turtuolius, tai nereiskia, kad visos po kurio laiko pasikeis. Internete yra cia iki siol save laikanciu divu, kurioms ir po 30 su virsum, bet vistiek laikosi savo. O dar pvz kai su vaiku ir po to jau iesko islaikytojo durnelio, tai jau yra daznas atvejis. Yra dar su tais nusistatymais - vyras turi, vyras privalo, o moteris tik namu gerove. Tai tokios niekada nieko neras. Beda paciose merginose ir ju nusistatymuose.

Gatveje kalbinti nenormalu? cia poziurio reikalas. Man viena karta mergina pasake: zinai nemandagu taip kalbinti nepazystamas merginas. big_smile as galvoju kokia tu cia knyga perskaitei is kokiu morales ar etikos vadovelio. Tai taip kiekvienas zmogus skirtingas. Vienam normalu kitam ne ir cia ne mano bedos jei as ieskau panos ir kalbinu gatvej. Tai kad jos vyra ar drauga turi tai tau pasakys. As neseniai buvau pakalbines mergina, sako laukia draugo. Nu ir kalbinu as ja toliau. Atejo draugas ir ka jis padare? Ogi pasisveikno su manim nes aisku kad pagalvojo, jog as jos merginos pazystamas bent jau. Buvo ir tokiu atveju kai pakalbinus mergina is vyro i snuki gauti gavau pasiulyma. Na bet tiesiog jei nenori konflikto, gali nueiti. Siaip ar taip kalbinti merginas baime niekur nedingsta. Bet ja imanoma sumanagenti. Patirtis parode, kad mazuma tokiu merginu kurios bus labai jau nedraugiskos. Daugeliui memrginu patinka kai jas kalbini. Daznai pasirodo sypsena, kai pasakai, kad va pamaciau simpatiska mergina, tai apsisukau pasivijau ir norejau pakalbint smile tiesiog nuosirdziai pasakai, ir daznai jos tau uz tai nusisypso. Aisku.. jei turi vyra/vaikina tai tegu turi. Nores bendraus nores nebendraus. O mano buvus zmona kai ja pakalbinau irgi vaikina turejo. Nu ir kas? smile ne visada ten viskas gerai buna tarp ju.

Na as nesu ragstis ir erzinti, griauti zmoniu santykiu tikrai nenoreciau. Jei mergina pasako, kad laukia draugo, as tiesiog einu sau toliau. Nes kitaip siutinciau jos vaikina ir gal ja pacia, o ir nemalonu zmonems butu kai iseina pasivaikscioti pabuti dviese ir kazkas trecias lenda. Na sutik, tai jau nepadoru.

Ziurint kokie tavo tikslai. Griauti, negriauti.. kai vaikinas atejo as juos ir palikau.. nieko blogo neivyko. smile

55

Re: Nesiseka su merginomis.....

Marius parašė:
Eugis parašė:
Marius parašė:

Gatveje kalbinti nenormalu? cia poziurio reikalas. Man viena karta mergina pasake: zinai nemandagu taip kalbinti nepazystamas merginas. big_smile as galvoju kokia tu cia knyga perskaitei is kokiu morales ar etikos vadovelio. Tai taip kiekvienas zmogus skirtingas. Vienam normalu kitam ne ir cia ne mano bedos jei as ieskau panos ir kalbinu gatvej. Tai kad jos vyra ar drauga turi tai tau pasakys. As neseniai buvau pakalbines mergina, sako laukia draugo. Nu ir kalbinu as ja toliau. Atejo draugas ir ka jis padare? Ogi pasisveikno su manim nes aisku kad pagalvojo, jog as jos merginos pazystamas bent jau. Buvo ir tokiu atveju kai pakalbinus mergina is vyro i snuki gauti gavau pasiulyma. Na bet tiesiog jei nenori konflikto, gali nueiti. Siaip ar taip kalbinti merginas baime niekur nedingsta. Bet ja imanoma sumanagenti. Patirtis parode, kad mazuma tokiu merginu kurios bus labai jau nedraugiskos. Daugeliui memrginu patinka kai jas kalbini. Daznai pasirodo sypsena, kai pasakai, kad va pamaciau simpatiska mergina, tai apsisukau pasivijau ir norejau pakalbint smile tiesiog nuosirdziai pasakai, ir daznai jos tau uz tai nusisypso. Aisku.. jei turi vyra/vaikina tai tegu turi. Nores bendraus nores nebendraus. O mano buvus zmona kai ja pakalbinau irgi vaikina turejo. Nu ir kas? smile ne visada ten viskas gerai buna tarp ju.

Na as nesu ragstis ir erzinti, griauti zmoniu santykiu tikrai nenoreciau. Jei mergina pasako, kad laukia draugo, as tiesiog einu sau toliau. Nes kitaip siutinciau jos vaikina ir gal ja pacia, o ir nemalonu zmonems butu kai iseina pasivaikscioti pabuti dviese ir kazkas trecias lenda. Na sutik, tai jau nepadoru.

Ziurint kokie tavo tikslai. Griauti, negriauti.. kai vaikinas atejo as juos ir palikau.. nieko blogo neivyko. smile

Pasitiketi antraja puse yra gerai, bet per daug laisves duodant gali po to tureti rupesciu. Nes draugu tureti daug ir nesvarbu kokios lyties dar ok kai paauglyste, bet jau toliau tikrai ne.

56

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugi, „žavu” skaityti, kaip iškart save apriboji neturėti mot. lyties draugų, tik antrąją pusę, ir jų neturi dar prieš susirasdamas antrąją pusę...

57

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nes mano nuomone tokia, kad mergina ir vaikinas negali buti tik draugais, nes jeigu ivyktu pokalbis del daznoko buvimo kartu, tai galetu ivairiai pasisukti viskas. Kokia man prasme klausytis kokios nors merginos pasakojimu, pergyvenimu, jos paguodos ieskojimai, viskas kas gera ir bloga, kokia to prasme jei su ja nieko bendro neturiu?

58

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:

1.Gatveje kalbinti gal kazkada ir buvo normalu, bet jau senai nebe. Zmones uzsidare, salti ir toks pazindinimosi budas jau tapo kaip lendimas i ju privacia erdve. Be to, jei merginos vienos arba su draugemis gatveje, tai nereiskia, kad jos neturi vyro ar vaikino. As tai nenoreciau kalbinti merginos, po to matai po keliu sekundziu jos vaikinas ateina, o dar jei pavydus vaikinas, tai konflikto tikrai nesinoretu.

2.Kai merginos dar studentes, dar ziuri i pramogas, blogiukus, turtuolius, tai nereiskia, kad visos po kurio laiko pasikeis. Internete yra cia iki siol save laikanciu divu, kurioms ir po 30 su virsum, bet vistiek laikosi savo. O dar pvz kai su vaiku ir po to jau iesko islaikytojo durnelio, tai jau yra daznas atvejis. Yra dar su tais nusistatymais - vyras turi, vyras privalo, o moteris tik namu gerove. Tai tokios niekada nieko neras. Beda paciose merginose ir ju nusistatymuose.

++++++++tau! Pasakei tai, ka ir as. Iesko alfa patinu, susilaukia vaiku, skiriasi ir iesko jai geriecio, o kam mums tie svetimi vaikai ir nereikalinga nasta?

59

Re: Nesiseka su merginomis.....

panos sunkiai isgyvena vienisuma.
Yra atveju kur buna vienisos, bet ir tokiu atveju jos turi tuos greitukus (Tinderiai, soc portalai kaip ieskokas, aktyvesnes clubuose juda)
Net ir pacios svenciausios gerietes, jei jai tu patiksi, uzgaudes jos tinkama nusiteikima isiversi i lova.
Ne viena karta yra buve kai su pana susiderinu susitikti prie kokio prek.centro, o nuo ten einam pasivaikscioti i koki parka, bet yra ir buve atveju kai pana pamacius sako - nu tai varom pas mane arbatos isgersim.

60

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:

Nes mano nuomone tokia, kad mergina ir vaikinas negali buti tik draugais, nes jeigu ivyktu pokalbis del daznoko buvimo kartu, tai galetu ivairiai pasisukti viskas. Kokia man prasme klausytis kokios nors merginos pasakojimu, pergyvenimu, jos paguodos ieskojimai, viskas kas gera ir bloga, kokia to prasme jei su ja nieko bendro neturiu?

ir as taip manau. draugais/biciuliais gali buti tik vyras su vyru ir moteris su moterimi. nors moterys geriau sugeba skirti draugyste nuo kazko daugiau, bet vyrams tai niekada nepatiko ir nepatiks, jog jo moteris, apart jo dar ir biciuli turi. Kam? kalbetis juk gali ir su juo apie viska.