181 (redagavo Sulamita 2019-02-06 17:53)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Laimute,
atsiprašau oponentų už patirtus vargus vargelius smile

182

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:

atsiprašau oponentų už patirtus vargus vargelius smile

:::044

183

Re: Nesiseka su merginomis.....

Taip taip, moterys, jums tik ir cituoti. Bet žinot, kada yra tikra? Kada moteris pavargsta nuo savęs.

184

Re: Nesiseka su merginomis.....

Kęstas parašė:

Taip taip, moterys, jums tik ir cituoti. Bet žinot, kada yra tikra? Kada moteris pavargsta nuo savęs.

O vyrai ar pavargsta nuo savęs ?

185

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:
Kęstas parašė:

Taip taip, moterys, jums tik ir cituoti. Bet žinot, kada yra tikra? Kada moteris pavargsta nuo savęs.

O vyrai ar pavargsta nuo savęs ?

Visi pavargsta nuo savęs. Bet kodėl tu kalbi apie juos? Geriausia kalbėt apie save.

186

Re: Nesiseka su merginomis.....

Kęstas parašė:
Gerutė parašė:
Kęstas parašė:

Taip taip, moterys, jums tik ir cituoti. Bet žinot, kada yra tikra? Kada moteris pavargsta nuo savęs.

O vyrai ar pavargsta nuo savęs ?

Visi pavargsta nuo savęs. Bet kodėl tu kalbi apie juos? Geriausia kalbėt apie save.

Jūs tamsta apie moteris, tai aš apie vyrus.

187

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:
Kęstas parašė:
Gerutė parašė:

O vyrai ar pavargsta nuo savęs ?

Visi pavargsta nuo savęs. Bet kodėl tu kalbi apie juos? Geriausia kalbėt apie save.

Jūs tamsta apie moteris, tai aš apie vyrus.

Tu nesupranti, kad aš nieko asmeniško. Čia tik tai jūsų mintys.

188

Re: Nesiseka su merginomis.....

Kęstas parašė:

Taip taip, moterys, jums tik ir cituoti. Bet žinot, kada yra tikra? Kada moteris pavargsta nuo savęs.

189 (redagavo Kęstas 2019-02-06 23:15)

Re: Nesiseka su merginomis.....

Gerutė parašė:
Kęstas parašė:

Taip taip, moterys, jums tik ir cituoti. Bet žinot, kada yra tikra? Kada moteris pavargsta nuo savęs.

Gerute, manęs nereikia cituoti.

190

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nesiseka man su merginom ... nuo jų visų pabėgu big_smile

191

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mirka parašė:

Nesiseka man su merginom ... nuo jų visų pabėgu big_smile

...niu..kaip tikras pabegelis ...niu ar grazu taip, aaa??? big_smile

192

Re: Nesiseka su merginomis.....

kokie jus visi nelaimeliai :::010 man tai su merginom sekasi, joms su manim tai ne visada :::021

193

Re: Nesiseka su merginomis.....

Visos cia cituoja ir pritarineja vienos kitoms, nes dabar mergos kaip sienos. Jos nieko i tema nepasako, o savo kiaulysciu nepripazins.

194

Re: Nesiseka su merginomis.....

Eugis parašė:

Visos cia cituoja ir pritarineja vienos kitoms, nes dabar mergos kaip sienos. Jos nieko i tema nepasako, o savo kiaulysciu nepripazins.

Eugi, o ko norėt? Čia apskritai dauguma žmonių paskendę abejonėse, nebūtinai ar tai vyras, ar tai moteris būtų... gyvenime patyrę skausmo, nusivylimo...pasitikėjimas išblėsęs. Nieko nuostabaus, todėl ir ieško ... tikisi GAL GAL. Aš tai patarčiau visiems, visų pirma valdyti savo neigiamas emocijas.. nesvarbu jog tu visai ir nekaltas esi... pesimizmas čia nepageidaujamas wink

195

Re: Nesiseka su merginomis.....

Taip, skirtingi zmones, skirtingi potyriai, priezastys. Bet zmones zmonems daro itaka net ir internete. Optimizmas yra gerai, noretusi ir paciam i daug ka kitaip ziureti, tik gal laiko reikia tam.

196 (redagavo Laimute 2019-02-07 13:21)

Re: Nesiseka su merginomis.....

as manau, kad kekvienas yra tokioje situacijoje, kuri jam labiausiai priimtina. kazka pakeisti visada yra galimybe. tik noreti reikia. kas nenori - te nesikundzia ir nedejuoja...svarbiausia, te nekaltina kitu. Kaip mano mociute sakydavo : - " blogam sokejui ir savi kleckai trukdo " :::a31

197

Re: Nesiseka su merginomis.....

Laimute parašė:

as manau, kad kekvienas yra tokioje situacijoje, kuri jam labiausiai priimtina. kazka pakeisti visada yra galimybe. tik noreti reikia. kas nenori - te nesikundzia ir nedejuoja...svarbiausia, te nekaltina kitu. Kaip mano mociute sakydavo : - " blogam sokejui ir savi kleckai trukdo " :::a31

Super močiutė buvo. :::034

198

Re: Nesiseka su merginomis.....

Vat idomus dalykas kai merginos nemegsta vaikinu nuomones turejimo. Ar kartais tai nera dar vienas budas parodyti, kad moterys nori valdyti ir dominuoti santykius? Nes internete kai pazindiniesi cia labai jau susikuria greita nuomone, kad jei kazkur forume diskutuoji ir kitokio poziurio del kazko esi, tai esi neidomus, esi blogas, neteisingas ir visoks. Tas pats susirasinejant su merginomis. Kodel taip norisi, kad vyras butu butent tokios pacios nuomones kaip ir jus? Juk del visu dalyku nebus tos pacios nuomones. O jau apie patogumus materialinius tai jau net neverta kalbeti koks tai esminis dalykas, nes masina ir pinigine svarbiau nei tu pats. Po to nezinai dar ar savo vaika augini.

199

Re: Nesiseka su merginomis.....

...yra, Eugi, cia ir tokiu, kurios pritaria bet kokiai vyro nuomonei. linksi galvytem ir dziaugiasi, kad kazkas uz jas galvoja. dazniausiai ir isteka tokios labai greitai. tampa namisedom besidziaugianciom savais lasinukais...
noretum tokios?

200

Re: Nesiseka su merginomis.....

Niekas nesako tik tyleti ir linksteltu galvytem kaip sakai. Turi buti viskas proporcinga.