1

Tema: inzinerija

Sveiki reikia patarimo mane labai domina elektros inzinerija arba automatikos inzinerija ka manot apie tokias specialybes? perspektyvus? kokios karjeros galimybes lt? kokie atlygnimai? koki versla galima kurt baigus?

2

Re: inzinerija

Stok.geras dalykas.baigus lengva persikvalifikuoti.

3

Re: inzinerija

kas dar patars?

4

Re: inzinerija

inžinerija gerai visada. elektra - irgi.
apie verslą pagalvosi, kai baigsi studijas smile gal net pačias studijas pakeisi, normalu.
gal ir verslo po to nenorėsi... o jei norėsi - va, tada ir įvertinsi pagal aktualią situaciją.
nebūtina, labai  netgi nebūtina iškart taip griežtai suplanuoti savo ateitį. nes tuomet galima pražioplinti naujas galimybes.
sėkmės!

5

Re: inzinerija

elektros inzinerijoj sunku mokytis ir darbo vargu ar rasi pagal specialybe. Bet sita specialybe baiges galesi dirbti visus inzinerinius darbus kokie tik yra. Nuo architekturos iki prezidenturos elektrikai be problemu dirba.

6

Re: inzinerija

Antanas Patamsis parašė:

elektros inzinerijoj sunku mokytis ir darbo vargu ar rasi pagal specialybe. Bet sita specialybe baiges galesi dirbti visus inzinerinius darbus kokie tik yra. Nuo architekturos iki prezidenturos elektrikai be problemu dirba.

Truputį nepateikei. Elektros inžinerija nelabai su architektūra draugauja.

Bet visgi, specialybė labai gera, perspektyvi. Po mokslų verslo nesukursi, nes verslą sukurti ir valdyti reikia daugiau žinių ir praktikos. Praktikos gali gauti ir per mokslo, studijų metus. Jeigu potraukis yra - tikrai pasiseks. Aš pats baigęs telekomunikacijas ir elektroniką. Perspektyvos plačios labai. Tik nereikia bijoti truputį padirbti už mažesnius pinigus, tai būtų investicija į ateitį - praktika, stažavimasis. Mokslai visos informacijos neperduoda. Praktikoje reikia išmokyti taikyti žinias, praktiškai kyla daugiau iššūkių, sunkumų ir juos sprendžiant tobulėji.
Sėkmės smile.

7

Re: inzinerija

mano laikais automatika skaitesi idiotu pasirinkimu, nes ten ejo tie, kurie neturejo proto elektronikai ir radiotechnikai

8

Re: inzinerija

Yra toks posakis, kurį man yra sakęs vienas dėstytojas: vadybininkas niekada netaps inžinieriumi, o inžinierius visada gali tapti vadybininku. Jeigu traukia elektros inžinerija, automatika ir valdymas - be jokios abejonės labai perspektyvi sritis. Dabar technologijų amžius, viskas automatizuojama ir tokių inžinierių tikrai reikia. smile

Pati specialybė labai plati ir lanksti, praktiškai bet kurioje pramonės šakoje rasi nišą, kur tokių žmonių reikia. O kai turi pakankamai patirties, visuomet gali imtis savos veiklos, verslo. smile