61

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Tobula- tai gyvent, o ribotis- beprasmiška!

62

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Sutvirtinimas santykių.... ko mano vaikinas nenori. Tiesa jam, tai yra daugiau islaidos ir nesamone....

63

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Kaip žmonės švenčia gimtadienius, taip ir vedybos ir vestuvės tai yra šventė dviejų žmonių, kurie pamini naujo, teisingo gyvenimo pradžią. Mano nuomone, tai yra be galo svarbu. Tai iškilminga. O paskui, aišku, reik nepamiršti tą šventę pakurstyti, kai iškilmės baigės.

64

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

”To me, marriage is an archaic and oppressive institution that should have been abolished years ago. And love? Its magical comfort food for the weak and uneducated. Yeah, it makes you feel all warm and relevant but in the end, loves leaves you weak, dependant and fat.”
Ir tuo viskas pasakyta.

65

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Franklina parašė:

Sutvirtinimas santykių.... ko mano vaikinas nenori. Tiesa jam, tai yra daugiau islaidos ir nesamone....

praktiskai mastant,  zinoma, tai nemazos islaidos ir ne tik. stresas, rupesciai... pasiulyk jam romantiskas vestuves dviese. susirasot ir graziai praleidziat visa diena kartu. smile

66

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Vyras turetu buti vedes, kitaip liks nesubrendusiu. Taip teigia isminciai. Na tai ir akivaizdu, kaip atrodo vede vyrai, ir kaip atrodo vienisi ar neisipareigoje.

67

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Alianta parašė:

Vyras turetu buti vedes, kitaip liks nesubrendusiu. Taip teigia isminciai. Na tai ir akivaizdu, kaip atrodo vede vyrai, ir kaip atrodo vienisi ar neisipareigoje.

nuostabiausia, kada vyrai ne is pareigos, bet is meiles veda ir sukuria tikra seima tapdami tevais. niekas taip nesuteikia atsakomybes jausmo, kaip tapus tevu. o subrende vyrai tampa tik sulauke anuku wink

68 (redagavo Kęstas 2019-12-15 12:31)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Alianta parašė:

Vyras turetu buti vedes, kitaip liks nesubrendusiu. Taip teigia isminciai. Na tai ir akivaizdu, kaip atrodo vede vyrai, ir kaip atrodo vienisi ar neisipareigoje.

Gaila, šiais laikais retai kas taip mąsto.

69

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

man vestuves yra ....as pamirsau, bet tai panasu i ****

70

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

man vedybos nieko neriske,nebent isgerimas lysnas.jei sugyveni su zmogum ir toliau gyvensi.o skyribos kainuoja lysnos islaidos:::028:

71

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

vedybos yra įsipareigojimas. žmonės vengia to, nes tai susiję su atsakomybe, pareiga, darbu, su rūpesčiu ir globa NEsavęs.
ir kas šiais laikais tai renkasi laisva valia? tik drąsūs ir subrendę. arba atvirkščiai :-)

72

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas parašė:

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Panašu, kad man neteks suprasti kas yra ta santuoka.

73

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Kas jums yra vedybos ir vestuvės?  -  Pjankė i huliankė :DDDD

74

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Vestuves yra kitas vagystes pavadinimas

75 (redagavo Kęstas 2020-01-04 16:55)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Vedybos man yra šventas dalykas. Žmogus man yra šventas dalykas. Jeigu kam duot savo širdį, tai jau viskas. Gyventi kaip nori, bet būtinai iki galo.

76 (redagavo Darius 2020-01-05 11:02)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

https://simonology.blog/santuokos-izada … eigojimas/

Skaiciau sita, labai teisingai sako.

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Vedybos, tai didziule rizika gyvent blogiau nei galetum. Kitiems pasiseka, kai gauna is partnerio daugiau nei duoda. Bet tada buna, kad reik klausytis priekaistu is partnerio, kas  irgi nera smagu.

77

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Alianta parašė:

Vyras turetu buti vedes, kitaip liks nesubrendusiu. Taip teigia isminciai. Na tai ir akivaizdu, kaip atrodo vede vyrai, ir kaip atrodo vienisi ar neisipareigoje.

cia smegenu plovimas, siekiant kad moteris gautu naudos.

78

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Darius parašė:

https://simonology.blog/santuokos-izada … eigojimas/

Skaiciau sita, labai teisingai sako.

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Vedybos, tai didziule rizika gyvent blogiau nei galetum. Kitiems pasiseka, kai gauna is partnerio daugiau nei duoda. Bet tada buna, kad reik klausytis priekaistu is partnerio, kas  irgi nera smagu.

na, cia tai jau butu vedybos is isskaiciavimo. kas tuokiasi is meiles, kad kartu sukurti tikra seima, tam tokie klausimai neiskyla.

79

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Mums vedybos ir vestuvės yra vienas ir tas pats...

80

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

man atrodo kad kiekviena moteri svajoja pabuti balta gulbe