1

Tema: Pusvalandis su Renaldu

Gal tai nuskambėjo juokingai ir net sakyčiau pasiputusiškai, bet esme tokia: Jei kas nori man užduoti koki klausimą ar su manimi padiskutuoti kokia tema, nereikia lakstyti po forumą. Užtenka užeiti į šita temą ir pradėti su manimi pokalbi apie bet ka. Kaip yra pasakiusi viena forumistė: Tu jau žinai visus atsakimus i savo klausimus, tai kam klausi? Aš atsakiau paprastai: Aš žinau visus atsakimus i savo klausimus, bet nežinau jūsų atsakimų į mano klausimus. O jūsų yra kur kas daugiau nei aš vienas. Todėl ir atsakimu yra kur kas daugiau. Daug kas mano klausimus laiko durnais, filosofiniais. Tai normalu. Jei klausimai išeina už suvokimo ribos, jie visada taip žmogui pasirodys. O tie kurie nenori praplėsti savo suvokimo ribos, tikrai jiems net neverta čia užeiti. Aš laikausi taisyklės kad kiekvienas iš jūsų gali būti man mokytojas. Ir tik aš vienas renkuosi, ką man mokintis iš jūsų ir ko nesimokinti. Tokia yra mano teisė. Tad rašykite jei turite ka man parašyti ir tylėkite jei neturite ka man pasakyti gero. Kas yra blogo, galiu išgirsti ir iš televizoriaus. ;0

2

Re: Pusvalandis su Renaldu

Gal protingiau būtų bendrauti pašte, nes šio forumo diskusijas gali skaityti ir neprisijungę žmonės, t.y.visas pasaulis..:::528

3

Re: Pusvalandis su Renaldu

Tegul skaito. Aš ir taip atvirai rašau apie savo vertybes. O jomis tikrai neturiu ko gėdytis. Ir save priimu toks koks esu. O pašte vienetai man atrašo kad ir kiek žmoniu bekalbinčiau. Tai gal tie kurie nedrįsta man privačiai atrašyti, sukaups drąsos čia man parašyti. Jei žmogus yra drasus ir pas ji tvirti įsitikinimai tuo kuo tiki, jis nebijos prieš visa pasauli išsakyti juos. O jei jis kaip vėjo pamušalas, tai jis nesugebės atstovėti saves toks koks jis yra net prieš ta maža bendruomene kuri lankosi šitame forume.

4

Re: Pusvalandis su Renaldu

ar esi turejes mergina ar lytiniu santykiu?

5

Re: Pusvalandis su Renaldu

Tapatipaslaptis parašė:

Gal protingiau būtų bendrauti pašte, nes šio forumo diskusijas gali skaityti ir neprisijungę žmonės, t.y.visas pasaulis..:::528

niu gal zmogeliui reikia, kad pasaulis i pasaulio bambyte pazvelgtu .

6

Re: Pusvalandis su Renaldu

lnk parašė:

ar esi turejes mergina ar lytiniu santykiu?

Taip. Esu turėjęs. Pas mane yra du vaikai. Ir jie tikrai ne iš Šventosios Dvasios.

7 (redagavo Renaldas 2018-05-20 15:04)

Re: Pusvalandis su Renaldu

Laimute parašė:
Tapatipaslaptis parašė:

Gal protingiau būtų bendrauti pašte, nes šio forumo diskusijas gali skaityti ir neprisijungę žmonės, t.y.visas pasaulis..:::528

niu gal zmogeliui reikia, kad pasaulis i pasaulio bambyte pazvelgtu .

Pasaulis ir į tavo bambyte žiūri kai savo anketą sukurei ir komentuoti forume pradėjai. Todėl aš nieko ipatingo nedariau daugiau nei tu patį darai. Ir kur kas ilgiau į tavo bambyte žiūri nei į mano. smile

8

Re: Pusvalandis su Renaldu

Vienatvė tai tik ženklas, kad tavo norai yra didesni, nei sugebėsi tiek pat duoti, kiek nori pats gauti. Kitaip tariant. Mūsų vienatvė kyla iš neteisingu mūsų pačiu norų..

9

Re: Pusvalandis su Renaldu

Renaldas parašė:

Vienatvė tai tik ženklas, kad tavo norai yra didesni, nei sugebėsi tiek pat duoti, kiek nori pats gauti. Kitaip tariant. Mūsų vienatvė kyla iš neteisingu mūsų pačiu norų..

Nebutinai

10

Re: Pusvalandis su Renaldu

Deivis parašė:
Renaldas parašė:

Vienatvė tai tik ženklas, kad tavo norai yra didesni, nei sugebėsi tiek pat duoti, kiek nori pats gauti. Kitaip tariant. Mūsų vienatvė kyla iš neteisingu mūsų pačiu norų..

Nebutinai

O tu ar įsigilinai į vienatves šaknis?

11

Re: Pusvalandis su Renaldu

Vienatvės priežasčių gali būti lb.daug. Yra žmonių, kurie geriausiai jaučiasi vieni, yra neturtingų žmonių su negalia, kurie negali sau leisti turėti interneto, yra gyvenančių provincijoje tarp alkoholikų ir asocialių, nuo kurių dėl skurdo negali pabėgti ir apsigyventi kitur...Visko yra...

12

Re: Pusvalandis su Renaldu

Yra žmonių kurie nenori ir nesitiki nieko ir neturi, yra zmoniu kurie reikalauja ir nori daug ir turi. Ir aplamai priežasčių buti vienisam baisiai daug. Apsimesk kad atsitiko nelaimė ir tapai paleryzuotas nezinau del senesnes bet siuolaikine karta tau pasakys "atsiprasau bet as noriu buti laiminga/as" ir tiek tu ir tematysi kazka.

13

Re: Pusvalandis su Renaldu

Tapatipaslaptis parašė:

Vienatvės priežasčių gali būti lb.daug. Yra žmonių, kurie geriausiai jaučiasi vieni, yra neturtingų žmonių su negalia, kurie negali sau leisti turėti interneto, yra gyvenančių provincijoje tarp alkoholikų ir asocialių, nuo kurių dėl skurdo negali pabėgti ir apsigyventi kitur...Visko yra...

Taip. Sutinku kad yra žmoniu kurie gerai jaučiasi vieni, nes nenori niekuo dalintis. Arba jie jaučia kad kiti žmonės gali juos sutepti savo emocijų aistromis ir netiriom mintimis. Bet tokie vienetai. Aš sutinku kad yra neturtingu žmoniu su negalia kurie neturi interneto, tačiau tokiu žmoniu tyrios širdis ir ju vidinė šiluma pritraukia kitus kurie jais rūpinasi. Aišku kad visko yra ką tu esi išvardijus. Tik aš kalbu ne apie tuos atvejus. Kalbu apie partnerystės atvejus. Būtent renkantis partneri įvyksta visi mano aprašyti dalykai.

14

Re: Pusvalandis su Renaldu

Renaldas parašė:

Vienatvė tai tik ženklas, kad tavo norai yra didesni, nei sugebėsi tiek pat duoti, kiek nori pats gauti. Kitaip tariant. Mūsų vienatvė kyla iš neteisingu mūsų pačiu norų..

Taip, tai irgi gali būti viena iš priežasčių.

15

Re: Pusvalandis su Renaldu

Deivis parašė:

Yra žmonių kurie nenori ir nesitiki nieko ir neturi, yra zmoniu kurie reikalauja ir nori daug ir turi. Ir aplamai priežasčių buti vienisam baisiai daug. Apsimesk kad atsitiko nelaimė ir tapai paleryzuotas nezinau del senesnes bet siuolaikine karta tau pasakys "atsiprasau bet as noriu buti laiminga/as" ir tiek tu ir tematysi kazka.

Va ka tik paminėjai pačia sistema. Tai yra. Ko tikėsis ta ir gausi. Apie minčių ir noru materlizacija. Na taip. Šiolaikinė karta yra vartotojiška karta. Jos moto: Kuo daugiau gaus iš gyvenimo tuo jie bus laimingesni. Tai egoizmo karta. Aišku tarp jų būna ir šviesios asmenybės, bet tai tokie reti atvejai, kaip surasti keturlapi dobila dobilu lauke.

16

Re: Pusvalandis su Renaldu

Koks moterų vaidmuo visuomenėje? Ir kokia kovo 8-osios prasmė?

17 (redagavo Sulamita 2019-03-07 21:22)

Re: Pusvalandis su Renaldu

prasmė akivaizdi - kelių eurų pagalba galima išprovokuoti moterų šypsenas ir puikią nuotaiką - tuomet ir problemų nelieka, kai moterys gerai nusiteikusios, vyrai gali lengviau kvėpuoti :-)

18

Re: Pusvalandis su Renaldu

Miegapelė parašė:

Koks moterų vaidmuo visuomenėje? Ir kokia kovo 8-osios prasmė?

Prasmė tokia, kad reikia gyventi. Nėra jokio vaidmens, nei moters, nei vyro.

19

Re: Pusvalandis su Renaldu

Kęstas parašė:
Miegapelė parašė:

Koks moterų vaidmuo visuomenėje? Ir kokia kovo 8-osios prasmė?

Prasmė tokia, kad reikia gyventi. Nėra jokio vaidmens, nei moters, nei vyro.

Gražus vardas - Miegapelė.

20

Re: Pusvalandis su Renaldu

Kęstas parašė:
Miegapelė parašė:

Koks moterų vaidmuo visuomenėje? Ir kokia kovo 8-osios prasmė?

Prasmė tokia, kad reikia gyventi. Nėra jokio vaidmens, nei moters, nei vyro.

a kodel REIKIA gyventi? kokia prasme?