221

Re: Nesiseka su merginomis.....

O ar čia yra merginu? Čia sutverimai kažkokie neaiškūs...

222

Re: Nesiseka su merginomis.....

tikra tiesa... tik šmėkla klaidžioja po ieškoką... Finto šmėkla...

223

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:

tikra tiesa... tik šmėkla klaidžioja po ieškoką... Finto šmėkla...

Šmėklu nebuna, jau laikas išaugt

224

Re: Nesiseka su merginomis.....

jau tas Flintas... merginų nėr, šmėklų nėr, teisybės nėr... tai gal ir Flinto nėr? smile

225

Re: Nesiseka su merginomis.....

Sulamita parašė:

jau tas Flintas... merginų nėr, šmėklų nėr, teisybės nėr... tai gal ir Flinto nėr? smile

labai jau neramus grizo musu Fint...tik siaucia , lyg atsigriebti noretu wink big_smile...

226

Re: Nesiseka su merginomis.....

Laimute parašė:
Sulamita parašė:

jau tas Flintas... merginų nėr, šmėklų nėr, teisybės nėr... tai gal ir Flinto nėr? smile

labai jau neramus grizo musu Fint...tik siaucia , lyg atsigriebti noretu wink big_smile...

Aš kaip apostalas, baust atejau!

227

Re: Nesiseka su merginomis.....

na nezinau ka pasakit kodel taip ne siseka su merginom jau pykta darosi?

228

Re: Nesiseka su merginomis.....

So so true:
https://www.youtube.com/watch?v=HUvLE7BlB40

229

Re: Nesiseka su merginomis.....

Fint parašė:

O ar čia yra merginu? Čia sutverimai kažkokie neaiškūs...

Lygiai ta pati klausima dauguma moteru cia uzduoda...Ir lygiai tos pacios isvados prieina...

230

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nes cia visos su psichinem problemom susirenka. Joms ieskokas ir kiti portalai kaip terapija demesio gauti. O realybeje jos yra dviveides ir todel jos nieko nesusiranda, o jei susiranda, tai po to lieka vel be antros puses del ju paciu naivumo ir per didelio ego, arba kitas variantas kai pacios prasideda su visokiais kietuoliais, po to verkia. Durnes niekada nesikeicia, nebent labai retai.

231

Re: Nesiseka su merginomis.....

nežinau ant kiek čia psichiniai visi, bet kad aš ppsichinis tai faktas....šiandien ryte atvažiavau 4....nieks čia manęs nelaukė, sugebėjau pripist, bet čia jerunda...mane nemiga kankina. Ir aš asilas iš  tos nemigos bandau paimti viską....idėjų kalnai, babkių tik viršukalnės..

232 (redagavo Laimute 2019-03-13 07:30)

Re: Nesiseka su merginomis.....

miražas parašė:

nežinau ant kiek čia psichiniai visi, bet kad aš ppsichinis tai faktas....šiandien ryte atvažiavau 4....nieks čia manęs nelaukė, sugebėjau pripist, bet čia jerunda...mane nemiga kankina. Ir aš asilas iš  tos nemigos bandau paimti viską....idėjų kalnai, babkių tik viršukalnės..

idejos gimsta ir dazniausiai mirsta ne realizuotos. nedaryk sau tokio spaudimo. ...o del nemigos reiketu rimtai susirupinti.

233

Re: Nesiseka su merginomis.....

Turi natūraliai ateiti. Kai ieškai niekad ir neateina smile

234

Re: Nesiseka su merginomis.....

WAKE UP and Drink smile)) JOKE

235

Re: Nesiseka su merginomis.....

miražas parašė:

nežinau ant kiek čia psichiniai visi, bet kad aš ppsichinis tai faktas....šiandien ryte atvažiavau 4....nieks čia manęs nelaukė, sugebėjau pripist, bet čia jerunda...mane nemiga kankina. Ir aš asilas iš  tos nemigos bandau paimti viską....idėjų kalnai, babkių tik viršukalnės..

Pats laikas pas psichiatrą.

236

Re: Nesiseka su merginomis.....

Nėra parašė:
miražas parašė:

nežinau ant kiek čia psichiniai visi, bet kad aš ppsichinis tai faktas....šiandien ryte atvažiavau 4....nieks čia manęs nelaukė, sugebėjau pripist, bet čia jerunda...mane nemiga kankina. Ir aš asilas iš  tos nemigos bandau paimti viską....idėjų kalnai, babkių tik viršukalnės..

Pats laikas pas psichiatrą.

puiku kad pati sau nusistatei diagnoze)

237

Re: Nesiseka su merginomis.....

Aš miegu gerai. Nemiga - vienas iš simptomų, kurių nevalia ignoruoti.

238

Re: Nesiseka su merginomis.....

Mantė parašė:
Vienišius parašė:

Sveiki. ☺️ niekaip nesuprantu aš kodėl taip yra kuo labiau stengies surast savo antra puse, tuo labiau tai atrodo neimanoma.... nes Ieškai ir nerandi kaip užburta kad tik jos aš nerasciau atrodo kad gyvenimas žaidžia su manimi. o dar kaip 21 metai nesu turėjas išvis merginos visiškai žalias esu visai mano pasimatymai būdavo visi nesėkmingi tai jaučiuosi nekazkaip dažniausiai dėl to kartais pyktis paima... vis savęs klausiu nesu blogas vaikinas nesu koks smurtautojas esu ramesnio būdo kodėl man taip nesiseka ar dėl to kad esu nedrąsus kuklus tylus ramūs vaikinas nesu iš tų sustresniu mandresniu aišku yra teke girdėti kad merginoms patinka blogiukai o aš toks nesu tai gal dėl to esu vienišas o dar kaip nerukau negeriu po klubus barus plotus nevaikstau kaip dauguma jaunimas. ☺️ niekaip nesuprantu ar čia merginos yra kaltos dėl to kad yra pasikėlusios iki dangaus viršūnės išrankios iškelia save aukštai.

Iš asmeninės praktikos galiu pasakyti, kad ateis laikas ir atsiras tau skirtas žmogeliukas, o iki tol, kam save stresuoti, kam sau kažkokius tai varytis kompleksus ar pnš jeigu gali tiesiog eiti ir mėgautis gyvenimu. Gyvenimas tikrai nesisuka vien tik apie santykius, meilę ar antras puses. Nu ir kas kad tau 21 ir tu dar nesi turėjęs merginos, nei čia pasaulio pabaiga nei ką, čia lyg sakytum, kad man 21 ir niekad nesu skridęs lėktuvu, same shit. Vienintelis patarimas kurį galiu duoti yra tik toks, kad spajuk tu į tas paieškas, gyvenk, mėgaukis gyvenimu ir kai bus laikas ateis tas žmgeliukas į tavo gyvenimą ir viskas bus tvarkoje.

Man 32 ir nesu turėjęs

239

Re: Nesiseka su merginomis.....

Jei Nesiseka, LAIKAS Mylet Baznycios Aplinkaa tongue tongue big_smile big_smile

240

Re: Nesiseka su merginomis.....

Shameless parašė:

Jei Nesiseka, LAIKAS Mylet Baznycios Aplinkaa tongue tongue big_smile big_smile

Bažnyčia ugdo pedofilus