141

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Paprašysiu visų prisiminti gerus laikus, kai studijavote universitete ar kolegijoje. Tikriausiai visi prisimenate, kad buvo reikalinga kitų žmonių pagalba rašant baigiamąjį darbą. Šiuo metu tai man reikalinga Jūsų „KIEKVIENO ŽMOGAUS“ pagalba. Kviečiu sudalyvauti įdomiame tyrime, kurio tikslas yra išsiaiškinti sąsajas tarp partnerystės statuso, psichologinės gerovės ir suvokiamos socialinės paramos. Jums reikės:
-    parašyti man asmeninę žinutę, kad gauti apklausos nuorodą ir slaptažodį;
-    užpildyti gana ilgą apklausą sad kurioje nėra teisingų ar klaidingų atsakymų!!!
Vienintelis kriterijus kandidatams yra amžius: 25m. ir daugiau.
Su nekantrumu laukiu Jūsų laiškų! AČIŪ!

142

Tiesiog darykite, tai kas jums patinka smile

143

Sveiki, ieško suaugusiųjų pažinčių? Atvykite pas mus http://sex-lt.pw

144

dalija parašė:
Eivydas parašė:

Mano nuomone, kad žmonės labiau nori būti lyderiais, o ne įdomiemiu ar svarbiu. Kas gi nenorėtų vadovauti kokiai didžiulei įmonei gauti didelį atlyginimą ir dar kažkam  vadovauti

Tai,kad lyderis pasizymeti turi vertybem pirmiausiai. O atlygis jei yra vadovo tikslas tai jau neuzdegantis zygdarbiams lyderis, o greiciai atvirksciai.
O budai kaip tapti idomiu ir svarbiu zmogum visi geri,jei turi tiksla tarnauti zmonems, o ne naudos siekti.

tarnauti žmonėms? ką žmonės padarė gero? tarnauti geram tikslui, taip... žmonėms ne tarnauti reikia, o reikia rodyt gerą pavyzdį ir mokinti tik geru savo pavyzdžiu, o paskui gali atsipalaiduoti ir tarnauti žmonėms, kai visus išmokinsi. Tačiau, taip, jeigu pats daugiau imi negu duodi, tada normalu būtų susimastyti, kad reikia ir elementariai tarnauti.

145

Ar kas bandet tas dabar atsiraduses naujas pazintis Gerapazintis.lthttp://gerapazintis.lt ?

146

Tapkite influenceriu:::024:::024 Tokiu kaip įvairūs vaitulioniai, mešlinos ir t.t.:::412 P.S. Šis klausimas galėtų dalyvauti kvailiausių klausimų pasaulinėje olimpiadoje:::703