1

Tema: kvepalai

Labas. Ar naudojate kokius nors versace kvepalus? Nes aš dabar jau kurį laiką žiūrinėju versace kaina gal patartumėt kokį nors kvapą?

2 (redagavo Dariuriu 2019-03-18 10:59)

Re: kvepalai

Versace mano vyras turėjo. Aš pati asmeniškai kvepinuosi Gucci kvepalais, kuriuos gavau per praeitas Kalėdas. smile

3

Re: kvepalai

Dariuriu parašė:

Versace mano vyras turėjo. Aš pati asmeniškai kvepinuosi Gucci kvepalais, kuriuos gavau per praeitas Kalėdas. smile

Geras, dabar zinosiu kaip atpazinti p*darus kuris is ju aktyvas kuris pasyvas, pasirodo pastarasis naudoja moteriskus kvepalus, nors ir taip logiska :I

4

Re: kvepalai

kam tau juos atpazinti?

5

Re: kvepalai

Reik pirkt gerus o ne padirbtukus pigius

6

Re: kvepalai

Esu narkomanas ant kvepalu, turiu ir pas save kolekcijoje Versace Home, siaip nesveiai sanus, bet va atsibodo man jie jau...

7

Re: kvepalai

Versace, Gucci nėra kažkoks ekskliuzyvas. Keliaujate į artimiausią perduotuvę ir uostote į valias.
Suprasčiau, jei domėtumėtės nišinių kvepalų pasiūla. Ten galima pasiklysti tarp aromatų ir jų natų.

8

Re: kvepalai

man labiau patinka Giorgio Armani kvepalai, pats naudoju Acqua di, bet kaip ir minejo reikia eiti ir isirinkti sau patinkancius

9

Re: kvepalai

Moteriški Armani Code verti grieko.

10

Re: kvepalai

Hermès "Voyage",  Lanvin "Arpège"

11

Re: kvepalai

Aš turiu kvepalu atidarytu 60+ kuriuos nauduoju, ir 10 uždarytu. Ten ir lacoste, ir armany, ir chanel egoiste platinum, ir hugo, ir kenzo, ir gucci guilty ir mustang, ir antonio, ir cristian lacroix, ir tom ford ir tt. Kasdiena man kail užeis, pagal nuotaika kvepinuos, ir pirksiu dar, ir nuolat pildau

12

Re: kvepalai

Mohammed parašė:

Aš turiu kvepalu atidarytu 60+ kuriuos nauduoju, ir 10 uždarytu. Ten ir lacoste, ir armany, ir chanel egoiste platinum, ir hugo, ir kenzo, ir gucci guilty ir mustang, ir antonio, ir cristian lacroix, ir tom ford ir tt. Kasdiena man kail užeis, pagal nuotaika kvepinuos, ir pirksiu dar, ir nuolat pildau

puiku, tik neuzmirsk, kad kvealai su laiku pasensta, "sugriuna" kvapu kompozicija ir ima smirdet. dazniausiai tie kuriu sudetyje yra vandens.

13

Re: kvepalai

Nei vieni nepaseno. Turiu net 2005-2008 metu, gal dar senesniu, galiu papurkšt, super kvepia, kaip ir turi

14

Re: kvepalai

Esu skaičiusi, kad geri kvepalai nesensta, priešingai jie gerėja.

15

Re: kvepalai

Dior sauvage ir Creed Aventus

16

Re: kvepalai

Dior homme cologne

17

Re: kvepalai

Gerutė parašė:

Esu skaičiusi, kad geri kvepalai nesensta, priešingai jie gerėja.

kad gereja, nesu girdejusi. turetu bent jau islaikyti pirmine kvapo kompozicija. reikia zinoma kuo tamsiau ir vesiau laikyti. kuo didesnis alkoholio kiekis (  Eau de Cologne ) tuo mazesnis procentas kvepianciu alieju., taciau laikosi ilgiausiai.  Eau de Toilette laikosi trumpiau, bet kvepia intensyviau. Eau de Parfum sudetyje iki 14 % kvapu alieju.kvapas intensyvus ,bet ir ganetinai vandens todel laikosi trumpiausiai. geriausi man tie, kuriuos Parfumeur pats sumaiso kvapu kompozicija pagal pageidavima. be vendens, tik 3-4 % kvepniuju alieju ir grynas alkoholis. jie nesensta niekada.

18

Re: kvepalai

1 Milliiooonnn PACO rABANEE smile) 5 BUTELYS PER PUSE METUKU kolekcIJOJ SPINTELES smile))

19

Re: kvepalai

https://www.delfi.lt/stilius/vyrams/uzkalnis-apie-kvepalus-pagarsejusius-tik-is-blogosios-puses.d?id=80699173

20

Re: kvepalai

na neblogų čia kvepaliukų pamėtet smile