1 (redagavo Vienišius 2019-04-05 22:20)

Tema: Kaip susirasti?

Sveiki kaip susirasti merginą man yra 21 metas ir esu visiškai neturėjas merginos jaučiuosi kaip nenormalus.... kiek tekdavo ieškoti vis nesisekdavo kaip užburta užkalbinti mergina gatvėje man yra neįmanoma misija neturiu drąsos nes esu labai nedrasus drovus kuklus vaikinas ramaus būdo tylus toks jausmas kad niekada neturėsiu gyvenime merginos kad nėra lemta turėti jeigu ieškai ir nerandi kaip užburta visas pažinčių svetaines esu išbandęs.... ☺️

2

Re: Kaip susirasti?

...uzkliuvo varcos, ir vel is pradzios :::a22

3

Re: Kaip susirasti?

Ojej ir vel tu su ta savo graudzia dainele..
Eik issiverk, gal pades.

4

Re: Kaip susirasti?

Visur jis verkia... Apgailėtina...Eik darbą susirask vaikeli... Ar kuom užsiimk.

5

Re: Kaip susirasti?

Pas mamą po sijonu arba pas psichologą.

6

Re: Kaip susirasti?

ko jus ta nevykeli lazdavojat? pasiulytumet asmenine pagalba, papasakotumet zmogui, parodytumet, duotumet pabandyt. jums juk irgi butu prasiblaskymas, nes jau pamirst pradedat, kaip tai vyksta. ir visuomene ivertintu tokias pastangas

7

Re: Kaip susirasti?

Antanas Patamsis parašė:

ko jus ta nevykeli lazdavojat? pasiulytumet asmenine pagalba, papasakotumet zmogui, parodytumet, duotumet pabandyt. jums juk irgi butu prasiblaskymas, nes jau pamirst pradedat, kaip tai vyksta. ir visuomene ivertintu tokias pastangas

Nespręskit pagal save.

8

Re: Kaip susirasti?

Reik eit į sporto klubą ir kačialintis...tada gazelės pačios ateis, nereiks nė ieškoti wink

9 (redagavo Aurelijus 2019-04-08 09:40)

Re: Kaip susirasti?

Šiaip tai moterys dažnai yra žemesnio intelekto ir reta spindi protu. Beje, kodėl medikų neišvarysi dirbti į provinciją? Amžius apie 30, o provincijoje dominuoja buduliai ir prostitutės. Gali sakyti, kad medicinos absolventas turi psichologinių problemų...

10

Re: Kaip susirasti?

Aurelijau,
nieko nėr nemaloniau, kaip moteris intelektualesnė poroje... Vyrą tai siutina. Ir tai normalu :-)

11

Re: Kaip susirasti?

Aurelijus parašė:

Šiaip tai moterys dažnai yra žemesnio intelekto ir reta spindi protu. Beje, kodėl medikų neišvarysi dirbti į provinciją? Amžius apie 30, o provincijoje dominuoja buduliai ir prostitutės. Gali sakyti, kad medicinos absolventas turi psichologinių problemų...

neisvarysi dirbti i provincija???...jei medicinos absolventas renkasi pacientus pagal gyv. vieta, soc. statusa ir t.t...vadinasi jis, aiskiai, ne ta profesija pasirinko.

12

Re: Kaip susirasti?

Laimute,
dažnam 30-mečiui atrodo, kad aplink vien prostitutės :-)
ir dėl to atsakomybę turėtų prisiimti jų senelės, mamos, sesės ir aršiosos feministės.

13

Re: Kaip susirasti?

Aurelijus parašė:

Šiaip tai moterys dažnai yra žemesnio intelekto ir reta spindi protu. Beje, kodėl medikų neišvarysi dirbti į provinciją? Amžius apie 30, o provincijoje dominuoja buduliai ir prostitutės. Gali sakyti, kad medicinos absolventas turi psichologinių problemų...

Absolventų valstbn.egzaminų statistika byloja ką kita. Čia dėl intelekto.Juk reikia kažkaip kai kam pateisint savo nesėkmingą buvimą čia, tarkim...tos vynuogės dar neprisirpę. :::045

14

Re: Kaip susirasti?

Sulamita parašė:

Laimute,
dažnam 30-mečiui atrodo, kad aplink vien prostitutės :-)
ir dėl to atsakomybę turėtų prisiimti jų senelės, mamos, sesės ir aršiosos feministės.

Jeigu ne feministinis 19a.judėjimas, tai moterys čia nesireklamuotų, o vyrai vizituotų viešnamius.

15

Re: Kaip susirasti?

Kaip apsiverkti...

16

Re: Kaip susirasti?

Gerute,
19 a. moterų judėjimas buvo už žmoniškumą, teisingumą. 21 a. feminizmas skatina priešiškumą vyrų atžvilgiu ir moterų agresyvumą... Jo dėka tiek moterys, tiek vyrai pradeda manyti, kad šeimos nori ir vaikus gimdo tik žemo intelekto moterys...

17

Re: Kaip susirasti?

ir dar, jei nepastebėjote, čia ir ne tik čia, yra labai daug feministų vyrų :-) kažkodėl moterys nelabai nori su jais draugauti :-)

18

Re: Kaip susirasti?

Sulamita parašė:

Gerute,
19 a. moterų judėjimas buvo už žmoniškumą, teisingumą. 21 a. feminizmas skatina priešiškumą vyrų atžvilgiu ir moterų agresyvumą... Jo dėka tiek moterys, tiek vyrai pradeda manyti, kad šeimos nori ir vaikus gimdo tik žemo intelekto moterys...

priesiskumas vyrams ir agresyvumas...manau, kad tai jau joks feminizmas, taciau iskrypusi emancipacija neturinti nieko bendro su feminizmo pradmens dogmomis.

19

Re: Kaip susirasti?

Laimute parašė:
Sulamita parašė:

Gerute,
19 a. moterų judėjimas buvo už žmoniškumą, teisingumą. 21 a. feminizmas skatina priešiškumą vyrų atžvilgiu ir moterų agresyvumą... Jo dėka tiek moterys, tiek vyrai pradeda manyti, kad šeimos nori ir vaikus gimdo tik žemo intelekto moterys...

priesiskumas vyrams ir agresyvumas...manau, kad tai jau joks feminizmas, taciau iskrypusi emancipacija neturinti nieko bendro su feminizmo pradmens dogmomis.

Pritariu. Visur yra radikalistų.Feministinio judėjimo esmė buvo moterų teisė balsuoti ir dalyvauti visuomeninėje bei politinėje veikloje, turėti galimybę studijuoti ir įsidarbinti, kad nebūtų lietuviškų veronikų ir pnš.

20

Re: Kaip susirasti?

Vienišius parašė:

Sveiki kaip susirasti merginą man yra 21 metas ir esu visiškai neturėjas merginos jaučiuosi kaip nenormalus.... kiek tekdavo ieškoti vis nesisekdavo kaip užburta užkalbinti mergina gatvėje man yra neįmanoma misija neturiu drąsos nes esu labai nedrasus drovus kuklus vaikinas ramaus būdo tylus toks jausmas kad niekada neturėsiu gyvenime merginos kad nėra lemta turėti jeigu ieškai ir nerandi kaip užburta visas pažinčių svetaines esu išbandęs.... ☺️

Jos papraščiausiai neieškok. Tu vadovaujiesi tais kvailais visuomenės stereotipais. Susitelk ties darbu, pomegiais. Merginos nėra vyrui būtinos ir tikrai neverta kiekvienos vaikytis, tik tam, kad pakeistum savo statusą "facebooke" (kaip kad dauguma šiais laikais daro).  Aš pats nesu "turėjęs" merginos, ir tame nematau absoliučiai nieko blogo, net gi priešingai. Kai ta vienintelė atsiras, tai atsiras, o iki tol - kuriamės ateitį.