41

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Aišku, kad nedažyt. Visa tai chemija, kuri kenkia ne tik plaukams bet ir visam organizmui, ypač tamsūs dažai. Taip pat skatina žilumą ir plaukų slinkimą.

42

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

jei dažyt, tai labai dažnai, gal kas dvi savaitės - liūdna žiūrėti į ataugusias šaknis..
norite tamsesnių plaukų? kam kirpėjos, kai yra tiek natūralių priemonių, kad ir augalų nuovirai, tik pasidomėkit :-)

43

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Nepatinka nei dazyti, nei naturalus. Patinka dirbtiniai.

44

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Su dirbtiniais arba lėlės arba žmonės gydyti radioaktyviais būdais...

45

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Sulamita parašė:

jei dažyt, tai labai dažnai, gal kas dvi savaitės - liūdna žiūrėti į ataugusias šaknis..
norite tamsesnių plaukų? kam kirpėjos, kai yra tiek natūralių priemonių, kad ir augalų nuovirai, tik pasidomėkit :-)

ir man reiks pasidomet.

46

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Kol nežyla, tai galima žaisti su viraliukais, bet jau kai žili, tai be chemijos niekaip, net svogūnų lukštai nepadės...:::008

47

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

basma ir chna - tūkstančius metų padėjo :-) ir tai augaliniai produktai, tik reikia įvaldyti proporcijų meną :-)

48

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

tai natūralūs plaukai

49

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Manau verta kuo ilgiau natūralius išlaikyt, bet jeigu jau neina į veidrodį žiūrėt ir labai atsibodo tai turbūt ir verta... tik kad pradėjus jau neis sustot ir reikės daug pastangų labai įdėt hmm aš dar vis abejoju dėl dažymo ir neišdrįstu

50

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Dažyti juk ir yra naturalüs. Jie juk auga toliau, o ne sintetinis perukas

51

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Fint parašė:

Dažyti juk ir yra naturalüs. Jie juk auga toliau, o ne sintetinis perukas

Visiška tiesa big_smile Tačiau omeny vis tiek kas kita buvo kuriant šitą temą. Aš pati dažau, nes kai kurios spalvos man labai patinka tiesiog, tačiau be peroksido ir panašių priemonių bei gana retai. Plaukų kol kas neusgadinau (tfu tfu) big_smile

52

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

sunkiausias laikotarpis, kai plaukai paauga ir matosi naturali spalva. jau nusistatau nebedazyti, bet neiskenciu ir veliausiai po 6 savaiciu vel viskas is pradziu.:::043

53

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Laimute parašė:

sunkiausias laikotarpis, kai plaukai paauga ir matosi naturali spalva. jau nusistatau nebedazyti, bet neiskenciu ir veliausiai po 6 savaiciu vel viskas is pradziu.:::043

O ką naudojat dažymui? Neatsiliepė plaukams? Mano draugė nuolat dažo, tačiau jos plaukai pasidarė kaip šepečio šeriai - visiškai sausi ir praradę gyvybingumą hmm

54

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

gabby parašė:
Laimute parašė:

sunkiausias laikotarpis, kai plaukai paauga ir matosi naturali spalva. jau nusistatau nebedazyti, bet neiskenciu ir veliausiai po 6 savaiciu vel viskas is pradziu.:::043

O ką naudojat dažymui? Neatsiliepė plaukams? Mano draugė nuolat dažo, tačiau jos plaukai pasidarė kaip šepečio šeriai - visiškai sausi ir praradę gyvybingumą hmm

Taip ir turi būti. Chemikalais suardomas natūralus plauko apsauginis paviršius, kad įsigertų dažai. Tuomet "gaivinama" visokiom kaukėm, aliejais ir pnš. Dauguma jų su silikonu ar kt.nano dalelėm, kurios sukuria sveikų plaukų iliuziją...Juventus ventus...O vyresnėm taip ar taip nėra ko prarasti.

55 (redagavo Laimute 2019-04-26 16:00)

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

gabby parašė:
Laimute parašė:

sunkiausias laikotarpis, kai plaukai paauga ir matosi naturali spalva. jau nusistatau nebedazyti, bet neiskenciu ir veliausiai po 6 savaiciu vel viskas is pradziu.:::043

O ką naudojat dažymui? Neatsiliepė plaukams? Mano draugė nuolat dažo, tačiau jos plaukai pasidarė kaip šepečio šeriai - visiškai sausi ir praradę gyvybingumą hmm

Gabby, mano problema tame, kad mano naturalus plaukai tamsiai pilkos spalvos su zilu priemaisa. Labai noreciau sia spalva pasilikti, bet kadangi mano plaukai dazyti sviesiai platinine spalva, paaugus jiems gaunasi didelis spalvu skirtumas tarp naturalios ir chemines spalvos. Gal eisiu pas kirpeja, kad su tamsiom is sviesiom sruogelem padarytu naturalu spalvos perejima i mano ataugusiu plauku spalva. tada atrodys naturaliau ir nebereiks dazyti. Noriu buti naturaliai zilstelejusi. Atsibodo chemija.

56

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Gerutė parašė:
gabby parašė:
Laimute parašė:

sunkiausias laikotarpis, kai plaukai paauga ir matosi naturali spalva. jau nusistatau nebedazyti, bet neiskenciu ir veliausiai po 6 savaiciu vel viskas is pradziu.:::043

O ką naudojat dažymui? Neatsiliepė plaukams? Mano draugė nuolat dažo, tačiau jos plaukai pasidarė kaip šepečio šeriai - visiškai sausi ir praradę gyvybingumą hmm

Taip ir turi būti. Chemikalais suardomas natūralus plauko apsauginis paviršius, kad įsigertų dažai. Tuomet "gaivinama" visokiom kaukėm, aliejais ir pnš. Dauguma jų su silikonu ar kt.nano dalelėm, kurios sukuria sveikų plaukų iliuziją...Juventus ventus...O vyresnėm taip ar taip nėra ko prarasti.

...kaip ne keista, bet jaunoms ir senoms labiausiai tinka naturalumas. jaunos sprukom nuo jo - sensteleje griztam prie jo. kuo naturaliau - tuo graziau. taciau labai sunku surasti tinkamas spalvas, kad ir pasidazius atrodytum naturaliai graziai , nes beveik visa kosmetika kuriama pagal jaunu poreiki.

57

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Laimute parašė:
Gerutė parašė:
gabby parašė:

O ką naudojat dažymui? Neatsiliepė plaukams? Mano draugė nuolat dažo, tačiau jos plaukai pasidarė kaip šepečio šeriai - visiškai sausi ir praradę gyvybingumą hmm

Taip ir turi būti. Chemikalais suardomas natūralus plauko apsauginis paviršius, kad įsigertų dažai. Tuomet "gaivinama" visokiom kaukėm, aliejais ir pnš. Dauguma jų su silikonu ar kt.nano dalelėm, kurios sukuria sveikų plaukų iliuziją...Juventus ventus...O vyresnėm taip ar taip nėra ko prarasti.

...kaip ne keista, bet jaunoms ir senoms labiausiai tinka naturalumas. jaunos sprukom nuo jo - sensteleje griztam prie jo. kuo naturaliau - tuo graziau. taciau labai sunku surasti tinkamas spalvas, kad ir pasidazius atrodytum naturaliai graziai , nes beveik visa kosmetika kuriama pagal jaunu poreiki.

Štai ir niša verslui, Laimute.

58

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Aš jau daugiau kaip du metai nebedažau. Gražiai ataugo ir atrodo visai neblogai. Žilų yra, bet man gražu.

59

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Laimute parašė:

sunkiausias laikotarpis, kai plaukai paauga ir matosi naturali spalva. jau nusistatau nebedazyti, bet neiskenciu ir veliausiai po 6 savaiciu vel viskas is pradziu.:::043

Aš nesuprantu, kam dažyti? Man gražiausia natūrali moters plaukų spalva. O ypač, kaip Laimute ir sakai, tie ataugimai - labai negražiai atrodo. Bet čia tik man taip... gal yra daugybė vyrų, kuriems dažyti kur kas geriau?

60

Re: dazyti plaukai ar naturalus?

Realiai zmogus grazus tada kai jis pats sau grazus.
Jeigu pvz salyginai vadinkim zmogus negrazus bet jis svyti visas pasitikejimu ir laime tai jis automatiskai tampa grazus ir malonus visiems.
O negrazus gali buti tas kuris salyginai grazus bet jeigu suruges jis niekam nepatiks ir jeigu pats saves nepriima del kazkokiu priezasciu.
ka manot ar teisingai sukalbejau?