1

Tema: Patarkit, prašau..

Sveiki.. norisi išgirsti daugumos žmonių nuomonę, sulaukti patarimų, sužinoti ką Jūs darytumėte mano vietoje..
Taigi.. būtent per čia susipažinau su vienu vaikinu, mes bendraujame jau šiek tiek daugiau nei 2 metus, iš pradžių ilgą laiką tik susirašydavome, dabar jau vis ir susitinkam, realiai leidžiam laiką kartu.. Kaip ir tikrai gerai sutariam, mums gera, smagu kartu būti.. na bent man taip atrodo.. Bet jis turi merginą.... Ir nieko man nesako kad jis man ką nors jaustų, kokie jo planai, norai, gal jis pats to nežino.. Nėra tuo tikras... o aš jį deja pamilau ir nežinau dabar kaip elgtis.. su savo mergina bent jau jis sako kad prastai sutaria bet va kažkodėl jos nepalieka... Tad norisi suprast jį, ar jis tik naudojasi, žaidžia su manim ar... Tik nežinau kaip... Neperprantu jo elgesio, nesuprantu jo, nežinau kas galėtų tai parodyt.. Jis pats nieko aiškiai ir nesako.. Tad gal Jūs galėtumėte pasidalinti kokie ženklai parodytų, ar jam rūpiu ar ne, ar kaip būtų galima tai issiaiskinti? Ką turėčiau daryti?

2

Re: Patarkit, prašau..

esi mergaite dulkinimui smile  jis tave pro visas skyles ir zodziai apie meile...
Nemokama kekse, sveikinimai...

3

Re: Patarkit, prašau..

Virvė, muilas, taburėtė

4

Re: Patarkit, prašau..

BlackCat parašė:

esi mergaite dulkinimui smile  jis tave pro visas skyles ir zodziai apie meile...
Nemokama kekse, sveikinimai...

Jos niekad to nesupras

5

Re: Patarkit, prašau..

Pateik jam ultumatuma arba veda arba viso gero, jai issisukines reiskias taves negerbia ir nemyli negaisk su juo laiko.:)

6

Re: Patarkit, prašau..

OLA parašė:

Pateik jam ultumatuma arba veda arba viso gero, jai issisukines reiskias taves negerbia ir nemyli negaisk su juo laiko.:)

nuskambejo kvailai. mano draugas jau 20 metu gyvena su ta pacia moterim, uzaugino 2 sunus, bet apie vedybas sake negali buti jokios kalbos. tai jis negerbia jos?

7

Re: Patarkit, prašau..

O kaikuriuos čia po 10-15 metu tupi big_smile

8

Re: Patarkit, prašau..

kalbėtis reikia, kalbėtis tarpusavy...

9

Re: Patarkit, prašau..

Mirka parašė:

kalbėtis reikia, kalbėtis tarpusavy...

Dekui..

10 (redagavo Sulamita 2019-05-24 12:54)

Re: Patarkit, prašau..

"Tad gal Jūs galėtumėte pasidalinti kokie ženklai parodytų, ar jam rūpiu ar ne, ar kaip būtų galima tai issiaiskinti?"

kokio dar ženklo aiškesnio reikia, jei per 2 metus neišsiskyrė su mergina, kurios nemyli ir kuri jam nepatinka???

"Ką turėčiau daryti?"
sąžiningai sau atsakyti, ko iš tiesų norite. Jei šeimos, monogamijos, pagarbos, lojalumo ir pan. - tai ačiū ir niekad net į tą pusę nepažiūrėti.
na, o jei kaip tik jaudina toks neaiškumas, truputis meilės, truputis skausmo ar maloni iliuzija, kad turite draugą - tai ir nesukite galvos, dabar daug kas taip gyvena smile nors, kad būtų dar daugiau streso, neaiškumų, daugiakampių - labai praverstų dar vienas draugas smile gal ana mergina turi meilužį? būtų gražu iš jos pusės pasidalinti (juk draugu jau dalinasi) - būtumėte ideali daugianarė moderni šeima smile praktiškai - komuna smile

11

Re: Patarkit, prašau..

Sulamita parašė:

"Tad gal Jūs galėtumėte pasidalinti kokie ženklai parodytų, ar jam rūpiu ar ne, ar kaip būtų galima tai issiaiskinti?"

kokio dar ženklo aiškesnio reikia, jei per 2 metus neišsiskyrė su mergina, kurios nemyli ir kuri jam nepatinka???

"Ką turėčiau daryti?"
sąžiningai sau atsakyti, ko iš tiesų norite. Jei šeimos, monogamijos, pagarbos, lojalumo ir pan. - tai ačiū ir niekad net į tą pusę nepažiūrėti.
na, o jei kaip tik jaudina toks neaiškumas, truputis meilės, truputis skausmo ar maloni iliuzija, kad turite draugą - tai ir nesukite galvos, dabar daug kas taip gyvena smile nors, kad būtų dar daugiau streso, neaiškumų, daugiakampių - labai praverstų dar vienas draugas smile gal ana mergina turi meilužį? būtų gražu iš jos pusės pasidalinti (juk draugu jau dalinasi) - būtumėte ideali daugianarė moderni šeima smile praktiškai - komuna smile


Na taip, Jūs teisi... Dėkui..

12

Re: Patarkit, prašau..

Paslaptie, nėr už ką smile
ieškokite kito (ar bent dar vieno, jei jau taip negalite šio paleisti) vaikino smile

13

Re: Patarkit, prašau..

Rašiau labai ilgą žinutę ir ji prapuolė. Gaila. Parašyk į PM pasidalinsiu mintimis. Tingiu iš naujo kurti tokio turinio žinute.

14

Re: Patarkit, prašau..

Sulamita prablaivejo.. ar daznai taip pasitaiko?

15

Re: Patarkit, prašau..

Antanas Patamsis parašė:

Sulamita prablaivejo.. ar daznai taip pasitaiko?

tik tada, kai Sulamita išgeria :-)

16

Re: Patarkit, prašau..

Mohammed parašė:

Koks skirtumas kas tave rurys? Ne šis- ti kitas, ne kitas- dar kitas...

Jei nesuprantate tai bent patylėkite....

17

Re: Patarkit, prašau..

Daktaras nuo varenos parašė:
OLA parašė:

Pateik jam ultumatuma arba veda arba viso gero, jai issisukines reiskias taves negerbia ir nemyli negaisk su juo laiko.:)

nuskambejo kvailai. mano draugas jau 20 metu gyvena su ta pacia moterim, uzaugino 2 sunus, bet apie vedybas sake negali buti jokios kalbos. tai jis negerbia jos?

Nelabai rupi kaip ten tavo draugeliai gyvena ir sirdies reikalus tvarko, jis nepavyzdys ir neautoritetas man.
Tema ne apie tai is vis.

18 (redagavo Daktaras nuo varenos 2019-05-26 01:50)

Re: Patarkit, prašau..

OLA parašė:

Nelabai rupi kaip ten tavo draugeliai gyvena ir sirdies reikalus tvarko, jis nepavyzdys ir neautoritetas man.
Tema ne apie tai is vis.

ultimatumus gali prie stoties "bambaliniams" dalinti, jei zmogus protingas tai graziai nurodys tau kelia ir po menesio  "obliuos" jau kitas.

19

Re: Patarkit, prašau..

Paslaptie, tik napadaryk klaidos ir nesugalvok pastoti nuo jo, tikedamasi, kad tada jis tikrai paliks ta drauge ir pasirinks Tave. :::003

20

Re: Patarkit, prašau..

turedamas mergina per ieskoka rado tave, budamas su tavim ieskoke ieskos kitos, ir taip uzburtas ratas. tai ieskokis kito.