21

Re: Patarkit, prašau..

Laimute parašė:

Paslaptie, tik napadaryk klaidos ir nesugalvok pastoti nuo jo, tikedamasi, kad tada jis tikrai paliks ta drauge ir pasirinks Tave. :::003

Oi, tokios minties ne nebuvo.. smile tai būtų neteisinga...

22

Re: Patarkit, prašau..

Vyrai savo jausmus isreiskia veiksmais, o ne zodziais. Siuo atveju jis net zodziais ju nereiskia. Turi mergina, o su tavim tik leidzia laika. Gal jam ir smagu, bet greiciausiai tik tiek. Vede vyrai (ne vienas zinovas atsirastu) labai gerai paaiskintu tokia situacija smile todel neverta det vilciu i siuos santykius. Ateity, jis gali tapt brangus ir pabaiga gali buti skausminga.

23

Re: Patarkit, prašau..

paslaptis parašė:

Sveiki.. norisi išgirsti daugumos žmonių nuomonę, sulaukti patarimų, sužinoti ką Jūs darytumėte mano vietoje..
Taigi.. būtent per čia susipažinau su vienu vaikinu, mes bendraujame jau šiek tiek daugiau nei 2 metus, iš pradžių ilgą laiką tik susirašydavome, dabar jau vis ir susitinkam, realiai leidžiam laiką kartu.. Kaip ir tikrai gerai sutariam, mums gera, smagu kartu būti.. na bent man taip atrodo.. Bet jis turi merginą.... Ir nieko man nesako kad jis man ką nors jaustų, kokie jo planai, norai, gal jis pats to nežino.. Nėra tuo tikras... o aš jį deja pamilau ir nežinau dabar kaip elgtis.. su savo mergina bent jau jis sako kad prastai sutaria bet va kažkodėl jos nepalieka... Tad norisi suprast jį, ar jis tik naudojasi, žaidžia su manim ar... Tik nežinau kaip... Neperprantu jo elgesio, nesuprantu jo, nežinau kas galėtų tai parodyt.. Jis pats nieko aiškiai ir nesako.. Tad gal Jūs galėtumėte pasidalinti kokie ženklai parodytų, ar jam rūpiu ar ne, ar kaip būtų galima tai issiaiskinti? Ką turėčiau daryti?

24

Re: Patarkit, prašau..

naudojasi.,100 proc.,kazkada pats taip elgdavausi su visom...,greitciausiai su tavim jam reikia tik sekso,o su kita iesko kazko rimtciau..,ziauri teisybe,bet geriau tokia..

25

Re: Patarkit, prašau..

Mantas parašė:

naudojasi.,100 proc.,kazkada pats taip elgdavausi su visom...,greitciausiai su tavim jam reikia tik sekso,o su kita iesko kazko rimtciau..,ziauri teisybe,bet geriau tokia..

...ir ...? dar negrizo bumerangu Tavo ankstesnes "nuodemes" smile