21 (redagavo Justas 2019-06-10 15:43)

Re: Vyriski kvepalai

Eau de Cologne - Astier de Villatte labai geri, na bent jau man pačiam ir mano draugei patinka. Pirkau https://www.panorama.lt/parduotuves/creme-de-la-creme/ labai nebloga parduotuvė, rekomenduočiau visiem užeiti, kainos nėra kosminės.

22

Re: Vyriski kvepalai

As pats esu "narkomanas" kvepalams, pas manes virs 20 skirtingu kvepalu rusiu, bet skaniausi - https://www.perfumesmegastore.com/ie/bleu-de-chanel-eau-de-parfum-spray-by-chanel-34-oz-eau-de-parfum-spray/p-46524241-93417035?language=en&ac=perfumesmegastore&gclid=CjwKCAjwqJ_1BRBZEiwAv73uwJJm-XxLkwEwkCrX5SqJftQc_uR4WP2vQkgAe09O_nuVVMblWR-f_hoCEqQQAvD_BwE

23

Re: Vyriski kvepalai

Kaimynas skaniai kvepia, jei neklystu diesel bad big_smile

24

Re: Vyriski kvepalai

Erikas parašė:

Kokius kvepalus patartumete pirkti ? Kokius patys naudojat

cia tau patareju nebusm,, tokie dalykai yra individualus, nes kvapas labai skirtingas buna, vieniems gerai tinka kitiems netinka big_smile todel ieskokis pats tinkamiausio sau big_smile

25

Re: Vyriski kvepalai

Justas parašė:

Eau de Cologne - Astier de Villatte labai geri, na bent jau man pačiam ir mano draugei patinka. Pirkau https://www.panorama.lt/parduotuves/creme-de-la-creme/ labai nebloga parduotuvė, rekomenduočiau visiem užeiti, kainos nėra kosminės.

Tai kad atvirkščiai creme da le creme yra išskirtinai brangių kvepalų parduotuvė. Na, nebent jums mokėti 180 EUR už kvepalus nėra kosmosas big_smile

26

Re: Vyriski kvepalai

geriausi kvepalai yra   saliarka :::034

27

Re: Vyriski kvepalai

Odekolona is norfos, pravers ir dezinfekcijai

28

Re: Vyriski kvepalai

Ziurek kur perki https://www.1000parfums.ch/media/catalog/product/cache/2/image/650x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/p/r/profumo-sconto-versace-dylan-blue-200-ml.jpg

29

Re: Vyriski kvepalai

Hermès Voyage d'Hermès  smile patys paciausi

30

Re: Vyriski kvepalai

Fjord parašė:

Hermès Voyage d'Hermès  smile patys paciausi

O yra jų Lietuvoj kur nors? Norėčiau mamai gimtadieniui nupirkt. Imčiau internetu, jei žinočiau kvapą, bet norėčiau prieš tai pauostyt prieš pirkdamas. Žinau, kas mamai tikrai nepatinka, tai iškart žinočiau ar tiks smile

31

Re: Vyriski kvepalai

Vytautas parašė:
Fjord parašė:

Hermès Voyage d'Hermès  smile patys paciausi

O yra jų Lietuvoj kur nors? Norėčiau mamai gimtadieniui nupirkt. Imčiau internetu, jei žinočiau kvapą, bet norėčiau prieš tai pauostyt prieš pirkdamas. Žinau, kas mamai tikrai nepatinka, tai iškart žinočiau ar tiks smile

Turėtų būti ir Lietuvoje. Hermes Voyage tinka tiek vyrams tiek moterims. Nuostabus , taurus ir gaivus kvapas.

32

Re: Vyriski kvepalai

Laimutė parašė:

Turėtų būti ir Lietuvoje. Hermes Voyage tinka tiek vyrams tiek moterims. Nuostabus , taurus ir gaivus kvapas.

as ateinu i kvepalu parduotuve issirenku sau prabangiausiu kvepalu testeri issipurskiu brangiausiais kvepalais uz 140 euru nuo galvos iki koju ir iseinu nesusimokejes. ir paskui visa diena kvepiu

33

Re: Vyriski kvepalai

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Turėtų būti ir Lietuvoje. Hermes Voyage tinka tiek vyrams tiek moterims. Nuostabus , taurus ir gaivus kvapas.

as ateinu i kvepalu parduotuve issirenku sau prabangiausiu kvepalu testeri issipurskiu brangiausiais kvepalais uz 140 euru nuo galvos iki koju ir iseinu nesusimokejes. ir paskui visa diena kvepiu

Tai tave turbūt merginos iš paskos seka :::001

34

Re: Vyriski kvepalai

Laimutė parašė:

Turėtų būti ir Lietuvoje. Hermes Voyage tinka tiek vyrams tiek moterims. Nuostabus , taurus ir gaivus kvapas.

Bandysiu ieškot smile

Konstantinai, kadangi ne man reikia, tai tavo pasiūlymas, nors ir praktiškas, bet šiuo atveju nelabai tinka...

35

Re: Vyriski kvepalai

Paco Rabbane Pavad Nezinau nes JAU 5 Bonkes Spintelej TAUPAU tongue big_smile big_smile

36

Re: Vyriski kvepalai

Tai tiek ir geri, kad nekyla rankos atsidaryti spintelę big_smile

37

Re: Vyriski kvepalai

nu tie paco rabbane atgyventa, merginos sako irgi nono.

Shameless parašė:

Paco Rabbane Pavad Nezinau nes JAU 5 Bonkes Spintelej TAUPAU tongue big_smile big_smile