21

Re: Verslus jaunimas

mantas parašė:

Dėja, verslui sukurti neužtenka komandos, tam reikia geros komandos, kai vienas kita supranti iš pusės žodžio, kitaip tik gausis balaganas be naudos. Kitas dalykas, daug kas mano, kad pradėjau verslą ir viskas bapkės plaukia, galiu taškytis, o realybė tokia, dirbi kaip arklys už minimalu atlyginimą  dieną, naktį mąstai kaip viską pagerint , kur investuot, kiek investuot, tai yra- investicijos, to nebus, nebus ir verslo :::021 ir dar daug dalykų, kas yra su tuo susidūrę puikiai supranta

Jei kartu dirbantys asmenys visada sutaria - vienas iš jų nereikalingas, ar taip? smile))
Verslas - investicija į save, į savo ateitį. Ir labai smagu dirbti su vienmečiais, kurie imasi veiklos lygiai taip pat, kaip vyresni.
Žodžiu, verslaus jaunimo pilna - smagu tokiu būti. smile

22

Re: Verslus jaunimas

Mindaugai, taip teisingai pastebėjai , kad komandoje negali būti visiškai vienodo mąstymo, bet apibendrintai turi vienas kita suprasti ir žiurėti viena linkme, nes jei taip bus iškilus problemoms nebus apmastymu, diskusiju iš kurių gimsta tiesa. Smagu ir man, kad jaunimas pradeda judėti ir mąstyti apie ateiti. big_smile

23

Re: Verslus jaunimas

Nežinau, kiek čia jaunų verslininkų, bet va jaunų verslinikių tikrai vis pasitaiko. Nežinau, ką jos tiksliai siūlo, bet pusvalandukas jų darbo prasideda nuo 50 europinių. Būna ir konkretesnių - fotografių, siūlančių kažkokių nuotraukų rinkinukus po 10 europinių ar daugiau. Kai užklausiau, kur ir kada vyktų fotosesija, kaip atvykti, neatrašė. Matyt, klientų taip gausu, kad mano potencialus užsakymas pasimetė. Šiaip ar taip, verslus jaunimas. smile