1

Tema: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Sveiki, taigi jau kuris laikas vis bandau susirast anrą pusę, bet bėda, kad dirbu užsienyje. Daugiausiai laiko praleidžiu Olandijoje, šiuo metu. Bėda tame, kad Lietuvoje neužsibūnu ilgiau nei mėnesio tad jei ir randu kažka po kurio laiko tenka nutraukt bendravimą. Pačiam 24 metai tad merginos nenori laukt per ilgai. Darbo Lietuvoje ieškotis irgi nenoriu, nes ir atlyginimas ir darbo sąlygos plius kiti dalykai vieni pliusai išvažiuot. Tiesą sakant esu šiuo metu praradęs viltis ir šiek tiek depresijoje big_smile Visgi po darbo dienos butų malonu bent pabendraut, pasikalbėt kaip praėjo diena ir t.t. Na tikrai atsibosta bendraut su draugais ar giminaičiais big_smile Turbūt kai kurie pasiūlytų bendraut su olandėm, bet visgi laikausi tos vilties, kad gal atsiras ir iš gimtinės kažkas Tad gal kas esą ar buvę panašioje situacijoje ir galėtų patart ar nukreipt tarkim y tam skirtus tinklapius?

2

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Evaldas parašė:

Sveiki, taigi jau kuris laikas vis bandau susirast anrą pusę, bet bėda, kad dirbu užsienyje. Daugiausiai laiko praleidžiu Olandijoje, šiuo metu. Bėda tame, kad Lietuvoje neužsibūnu ilgiau nei mėnesio tad jei ir randu kažka po kurio laiko tenka nutraukt bendravimą. Pačiam 24 metai tad merginos nenori laukt per ilgai. Darbo Lietuvoje ieškotis irgi nenoriu, nes ir atlyginimas ir darbo sąlygos plius kiti dalykai vieni pliusai išvažiuot. Tiesą sakant esu šiuo metu praradęs viltis ir šiek tiek depresijoje big_smile Visgi po darbo dienos butų malonu bent pabendraut, pasikalbėt kaip praėjo diena ir t.t. Na tikrai atsibosta bendraut su draugais ar giminaičiais big_smile Turbūt kai kurie pasiūlytų bendraut su olandėm, bet visgi laikausi tos vilties, kad gal atsiras ir iš gimtinės kažkas Tad gal kas esą ar buvę panašioje situacijoje ir galėtų patart ar nukreipt tarkim y tam skirtus tinklapius?

Nenoriu nuteikti neigiamai, bet kažkokių stebuklingų būdu nėra kaip ieškoti ir rasti. Aš pats metų metus ieškau ir viskas bergždžiai. Bandžiau daug svetainių bei programėlių. Bandžiau realias vietas. Jei esi ne tobulas - tai rasti antrą pusę bus labai sunkus darbas.

3

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

kai man buvo 24, tai problema buvo, kad viena apie kita nesuzinotu. Ir esu isitikines, kad ne Olandija cia kalta

4

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Evaldai,
Jūs jau susiradote antrąją pusę - Olandiją :-) Jeigu norite kitos antrosios pusės, skirkitės ar kitaip dėliokite prioritetus. Nes kolkas akivaizdu - jokios antrosios pusės Jums nereikia :-)

5

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Siaip kazkiek pritariu Antanui...
O kita vertus, Evaldai, kokios merginos ir kokiu santykiu tu nori? smile kad po darbu skypu paplepet su panele, o ne su tevais? smile kokios santykiu perspektyvos? Atsakysi, kad pora metu skypo su bendravimu gyvai per tavo atostogas, o tada ji i Olandija?

Gal ir nera bloga mintis susipazint su vietinem smile

6

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Evaldas kažkaip net nesvarsto galimybės išsivežti nerginos po savo atostogų į Olandiją, kur, sprendžiant iš jo pasisakymo, ir alga didelė, ir gyvenimas puikus :-)

7

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

be reikalo tas Evaldas verkslena. Visai patiko man toj Olandijoj, ir olande Freja visai faina buvo :::021 Nuvaziuociau aplankyt, tik bijau susigadint prisiminimus

8 (redagavo Evaldas 2019-08-11 10:39)

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Sulamita parašė:

Evaldas kažkaip net nesvarsto galimybės išsivežti nerginos po savo atostogų į Olandiją, kur, sprendžiant iš jo pasisakymo, ir alga didelė, ir gyvenimas puikus :-)

Žinoma svarstau. Bet kiek merginų būtų pasiryžusios išvykt iš Lietuvos ir kurt naują gyvenimą užsienyje? Turėčiau per trumpą laiką įgyti didelį pastikejimą iš merginos arba kaip dabar bendravimai daugiausiai telefonu ir per atostogos Lietuvoje kas dažniausia ir baigiasi nesėkme. Man kolkas su darbu gana gerai sekas, yra perspektyvų kilt aukščiau, tad gryžt į Lietuva kolkas planų nėra.

9 (redagavo Evaldas 2019-08-11 10:40)

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Elle parašė:

Siaip kazkiek pritariu Antanui...
O kita vertus, Evaldai, kokios merginos ir kokiu santykiu tu nori? smile kad po darbu skypu paplepet su panele, o ne su tevais? smile kokios santykiu perspektyvos? Atsakysi, kad pora metu skypo su bendravimu gyvai per tavo atostogas, o tada ji i Olandija?
Gal ir nera bloga mintis susipazint su vietinem smile

Noriu merginos su būtų abipusis ryšys, kurt šeima, keliaut kartu ir t.t. Tikrai neieškau merginos, kad laisvu laiku turėčia ką veikt. Visgi 24 metai, nenoriu būt vienas iš tų kurie atiduoda geriausius savo metus darbui ir tik sulaukę 40 ar daugiau suprast kokią klaidą padariau. Su vietinėm galiu irgi bandyt, bet visgi tikiuosi rast lietuvaitę.

10

Re: Reikia patarimų ieškant antros pusės

Kazkaip viskas labai teoriskai skamba. Teisingu noru mozaika smile vistik 24 - yra TIK 24. smile buna zmoniu, kuriu susikuria vizijas, papildo jas kriterijais, o po to iesko paaiskinimu, kodel kazkas nesigavo, tai kaip jie sumane smile ir jauciasi nelaimingi, bejegiai.ir praleidzia galimybes patirti begales idomiu dalyku smile tiesus kelias i vienatve ir nepasitenkinima gyvenimu. netapk tokiu smile