21

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Andrius parašė:

Paskaičius gerbiamo temos autoriaus Ra komentarus, kyla klausimas kiek jam metų. Man panašios mintys buvo aktualios brendimo laikotarpiu, maždaug ~15 metų. Tada taip, aktualu kiek turėjo, kas jie buvo tokie ir pan.
O realiai ne buvusių partnerių kiekis yra svarbu, o svarbu tai, ar tas kiekis nedidėja jums esant kartu. Nors yra ir tokių porų, kurios kartu vaikšto į šoną ir nuo to jų ryšys tik stipresnis. Tad tema kaip ir neturinti minties...

Nu man ne 15. Bet as tiesiog noriu isgirst kitus zmones ka jie mano juk cia nieko blogo kad paklausta yra...

22

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Kuo daugiau.

23 (redagavo Vytautas 2019-10-04 01:34)

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Andrius parašė:

Paskaičius gerbiamo temos autoriaus Ra komentarus, kyla klausimas kiek jam metų. Man panašios mintys buvo aktualios brendimo laikotarpiu, maždaug ~15 metų. Tada taip, aktualu kiek turėjo, kas jie buvo tokie ir pan.
O realiai ne buvusių partnerių kiekis yra svarbu, o svarbu tai, ar tas kiekis nedidėja jums esant kartu. Nors yra ir tokių porų, kurios kartu vaikšto į šoną ir nuo to jų ryšys tik stipresnis. Tad tema kaip ir neturinti minties...

kodėl tema neturi minties?:D čia dar ir kokią diskusiją galima būtų užvirti... bet ši svetainė nėra labai jau populiari...:) gryžtant prie temos ir kur galima diskutuoti ar nesutikti, pvz.:
manau musulmonai nesutiks su krikščionimis, kad vyrai gali vesti tik vieną moterį?
iš to išplaukia, kad musulmonų vyrai gali turėti lytinius santykius su keliomis moterimis... man ne penkiolika jau kuris laikas, bet visgi būtų įdomu sužinoti kiek moterų vienu metu musulmonui lovoje yra normalu...?:D Jie kaip ir deklaruoja, kad turėti galima iki 4 žmonų, bet kiek domėjausi jie ten turi ir po daugiau.
O jeigu rimtai, tai visose religijose lytiniai santykiai yra ne juokas, kaip gyventi santuokoje dvasinėje ramybėje ir panašiai... rimtiems reikalams mano akimis dauguma iš viso nėra pasiruošę, nes paskendę egoizme ir netikrose problemose... bėda tame, kad visi masto, elgiasi vienodai ir retai kas nori elgtis kitaip, nes tingi ir bijo byb** žino ko. kas išdrysta elgtis kitaip ir padaro kažką tokio, apdovanojimą gauna tik numirus. Tai suvokęs, imk ir nesusimąstyk...

24 (redagavo Sulamita 2019-10-03 09:44)

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

na, manyčiau kad 3-5 iki paskutinio (šios dienos aktualijos, negali jų ignoruoti).
Nors nuoširdžiai visiems ir visoms linkėčiau 1. kad viskas būtų viename, nes tuomet ir bus viskas stipriau, tikriau, neišbarstyta.
Tačiau gyvenimas yra gyvenimas - nuo vieno žmogaus (tavęs) nedaug kas priklauso.
Kuo daugiau, tuo sekančiam lieka mažiau. Galų gale lieka tik kruopelė. O kam įdomus vyras ar moteris, kuri(s) gali pasiūlyti tiek mažai ir yra išsibars(čiusi)tęs, bet mano, kad patirtis su KITAIS ar KITOMIS labai žavi smile))
p.s. čia panašiai kaip su maisto lėkšte. kiekvienas nori kupinos ir tik jam skirtos. Na, gerai, yra bendro valgymo patiekalas. bet vis tiek - kam malonu mėgautis trupiniais...

25 (redagavo Laimute 2019-10-03 18:19)

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Sulamita parašė:

na, manyčiau kad 3-5 iki paskutinio (šios dienos aktualijos, negali jų ignoruoti).
Nors nuoširdžiai visiems ir visoms linkėčiau 1. kad viskas būtų viename, nes tuomet ir bus viskas stipriau, tikriau, neišbarstyta.
Tačiau gyvenimas yra gyvenimas - nuo vieno žmogaus (tavęs) nedaug kas priklauso.
Kuo daugiau, tuo sekančiam lieka mažiau. Galų gale lieka tik kruopelė. O kam įdomus vyras ar moteris, kuri(s) gali pasiūlyti tiek mažai ir yra išsibars(čiusi)tęs, bet mano, kad patirtis su KITAIS ar KITOMIS labai žavi smile))
p.s. čia panašiai kaip su maisto lėkšte. kiekvienas nori kupinos ir tik jam skirtos. Na, gerai, yra bendro valgymo patiekalas. bet vis tiek - kam malonu mėgautis trupiniais...

Sulamita, kokia cia prasme "issibarscius/tes"?

26

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Sulamita parašė:

na, manyčiau kad 3-5 iki paskutinio (šios dienos aktualijos, negali jų ignoruoti).
Nors nuoširdžiai visiems ir visoms linkėčiau 1. kad viskas būtų viename, nes tuomet ir bus viskas stipriau, tikriau, neišbarstyta.
Tačiau gyvenimas yra gyvenimas - nuo vieno žmogaus (tavęs) nedaug kas priklauso.
Kuo daugiau, tuo sekančiam lieka mažiau. Galų gale lieka tik kruopelė. O kam įdomus vyras ar moteris, kuri(s) gali pasiūlyti tiek mažai ir yra išsibars(čiusi)tęs, bet mano, kad patirtis su KITAIS ar KITOMIS labai žavi smile))
p.s. čia panašiai kaip su maisto lėkšte. kiekvienas nori kupinos ir tik jam skirtos. Na, gerai, yra bendro valgymo patiekalas. bet vis tiek - kam malonu mėgautis trupiniais...

Saunus poziuris smile

27

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Ra parašė:

Na as pats asmeniskai manau iki 5 vyru max nes seip kai imi mergina nezinai kiek ji turejus iskarto neklausi paklausi tik po kiek laiko... Aisku nesmagu but isgirsti didely skaiciu smagu buna tada kai dar maziau 5 buna. Mano nuomone isvis geriausia kai buna pirmi vienas kitam ir islieka iki mirties tada yra nerealu smile bet nevisiem taip pasiseka o ka daryt jei ysimyli zmogu ir negali be jo gyventi skauda sirdy del tu keliu vyru kur buve bet bandai taikytis su tuo kazkaip.. Nesmagu pamatyt gatvej jei dar zinai katras buves. Na bet manau kiekvieno nuomone kitoke.  Kai kitos merginos tai daro del praktikos ar pan tai ziauru sako as ismokti noriu pries savo tikrajy meile taigi cia ne dailes pamoka **** merginos pamastykit pries darant o ne atvirksei... Arba kai buna alchogolio kalte is trezbos negausi lendi puse metu ar dar daugiau ne ir fsio bet jei papuola netycia dviem pabalevot ar kazka skaityk kad naktis tavo atsirisa galai visi viskas... Bet aisku jeigu nueina mergina miegoti normalei vkska o vyras atsliukina ir patvarko gyrta ar tai yra normalu kaip jus manot ? Kad vyras tuo pasinaudoja...

kad vyras girta moteri patvarko, mano nuomone, tai prilygsta isprievartavimui.
zimoma, jei gyvenama nedidelame miestelyje ar kaime, tai gal ir nemalonu zinoti, kad kas antras sutiktas gatveje jau miegojo su Tavo moterimi. nors... koks kieno reikalas. kartais issilaksciusi moteris tampa istikimiausia ir geriausia zmona, o kartais mergina, kuriai Tu busi pirmas, po to tures kelis meiluzius. ...

28

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Laimute parašė:
Sulamita parašė:

na, manyčiau kad 3-5 iki paskutinio (šios dienos aktualijos, negali jų ignoruoti).
Nors nuoširdžiai visiems ir visoms linkėčiau 1. kad viskas būtų viename, nes tuomet ir bus viskas stipriau, tikriau, neišbarstyta.
Tačiau gyvenimas yra gyvenimas - nuo vieno žmogaus (tavęs) nedaug kas priklauso.
Kuo daugiau, tuo sekančiam lieka mažiau. Galų gale lieka tik kruopelė. O kam įdomus vyras ar moteris, kuri(s) gali pasiūlyti tiek mažai ir yra išsibars(čiusi)tęs, bet mano, kad patirtis su KITAIS ar KITOMIS labai žavi smile))
p.s. čia panašiai kaip su maisto lėkšte. kiekvienas nori kupinos ir tik jam skirtos. Na, gerai, yra bendro valgymo patiekalas. bet vis tiek - kam malonu mėgautis trupiniais...

Sulamita, kokia cia prasme "issibarscius/tes"?

atsiprašau, kad įsikišu.
drystu spėti, kad Sulamita vartodama terminą -"išsibarsčius", turi galvoje, kad apturėjus daugiau kaip vieną kartą lytinius santykius su skirtingais asmenimis, jiems atiduodi dalelę savęs, jos manymu kogero negryžtamai. nors aš kaip visada visose vietose drysčiau nesutikti ir šioje vietoje:D.

Nzn žmonės... kartais galima pasidomėti autoretetingų asmenų patirtimi, įžvalgomis. galima pamatyti, kad pasaulis yra ne vien tik juoda arba balta ir tikrai ne tik pilka, tačiau jis yra spalvotas ir gražus, ir **** kam rūpi kokios šių dienų aktualijos, dėkit ant jų skersą ir gyvenkit savo gyvenimą... nzn arba paklausykit bent kokio sindikato  dainos "Tiems, kurie nieko nebijo". Aš asmeniškai šioje dainoje suprantu, kad "tie kurių bijo visi" yra pvz kažkokie nedori asmenai, kurių norėtųsi išvengti, tačiau yra tokie asmenys, kurie nieko nebijo, o nieko nebijoti tai reiškia - būti bepročiu(tačiau tokių jau nebebijos tie nedori asmenai), arba būti next level - gyventi ne sau, o vardan kažko didelesnio.
nzn kokiam levelyje esu, bet aš dažnai prisimenu, kad šitas gyvenimas skirtas ne kančių paieškoms, o tai reiškia, kad bent jau kuo mažiau prisidedant prie kančių kūrimo.
Ar šitoje svetainėje dar tebėra kas galėtų pagrystai paprieštarati senam bernui?:D kažkuom papildyti ar pataisyti? man užraukti reikalus kuriant kančią dėl dėmesio stokos? toliau diskutuosit iš to nepasiėmę nieko gero?
ok papildysiu dar pats save pritardamas, Sulomitai, kad gyventi kartu su vienu mylimu partneriu ir auginti keletą mielų vaikų - būtų šaunu...

29

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Vytautai,
vyrai išsibarsto nemažiau :-)
daleles atgal pasiimti galima.

30 (redagavo Laimute 2019-10-05 20:31)

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

kekvieno suartejimo metu (ar tai dvasinio, ar kunisko), mes atiduodame didesne ar mazesne dalele saves. taciau ne tik atiduodame, bet ir gauname kazka mainais. gauname geru emociju, isgyvenimu, dziaugsmo ir laimes. todel as nemanau, kad toks saves "barstymas" yra be reikalo. gal netgi atvirksciai, nes mes turtejame patirtimi. nemanau ir , kad del to kencia naujas asmuo atejes i musu gyvenima. meile juk neissemiama ir gali pasireiksti dar stipresniais jausmais nei buvusi.
idealius atvejis, zinoma, kai uztenka vienos santuokos. kai pavyksta is karto, bet juk ne visi tokie laimingi. kai kam is musu reikia ilgesni kelia nueiti, kol pataikai ant "savojo" zmogaus.

31

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Sulamita parašė:

na, manyčiau kad 3-5 iki paskutinio (šios dienos aktualijos, negali jų ignoruoti).
Nors nuoširdžiai visiems ir visoms linkėčiau 1. kad viskas būtų viename, nes tuomet ir bus viskas stipriau, tikriau, neišbarstyta.
Tačiau gyvenimas yra gyvenimas - nuo vieno žmogaus (tavęs) nedaug kas priklauso.
Kuo daugiau, tuo sekančiam lieka mažiau. Galų gale lieka tik kruopelė. O kam įdomus vyras ar moteris, kuri(s) gali pasiūlyti tiek mažai ir yra išsibars(čiusi)tęs, bet mano, kad patirtis su KITAIS ar KITOMIS labai žavi smile))
p.s. čia panašiai kaip su maisto lėkšte. kiekvienas nori kupinos ir tik jam skirtos. Na, gerai, yra bendro valgymo patiekalas. bet vis tiek - kam malonu mėgautis trupiniais...

21 amziuje vis dar galvojate kad galima "issibarstyti"? kad jei mylejai viena tai kitos taip stipriai negalesi mylet? gal as ne taip suprantu zodi "issibarstyti"?

32

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

na, iš paprastų žmonių retas sugebės mylėti stipriai ir 10ą, ir 50ą...
todėl ir sakau, kad 3-5

33

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Svarbi ne kiekybe, o kokybe big_smile big_smile big_smile

34

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Manau gražu ir būtina šiuolaikinėj visuomenėj ''susitūpėti'' ir gyventi santuokoje su vienu žmogumi visą likusį gyvenimą kitų nebeieškant, bet taip pasitaiko retai, nes žmonės visgi yra paprasti žinduoliai nesutverti monogamijai su įgimtu tikslu kuo plačiau tęsti giminę. Manau būtent todėl dauguma nori išdavinėti savo partnerį. Atsakant į klausimą, aš nemanau, kad kažkoks skaičius yra normalus ar nenormalus, bet asmeniškai aš nenorėčiau vyro, kai žinočiau, kad jis su puse miesto merginų yra miegojęs. O jei temą truputį pakreipiant kita linkme, ką manote apie seksualinių fantazijų tenkinimą už pinigus? Ta prasme žmones kurie perka tokias paslaugas. Girdėjau, kad kai kurie net keliauja aplink pasaulį išbandyti visokias keistenybes, net nežinojau, kad būna tokių dalykų kaip sekso turizmas big_smile

35

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Manau, kad ne seksas svarbiausia. Jis yra išdava to, kaip abu partneriai būna kartu. Kažin, Greta, ar rastum čia tokių vyrų, kurie su pusia miesto merginų miegoję, nes gi kiek paklausai čia tų moterų, tai niekas to sekso nenori. big_smile

Kas liečia seksą už pinigus, tai man buvo kilę tokių minčių pačiam dėl savęs. Nes realybėje susirasti merginą sunku, o aš vis tik vyras ir man reik santykiauti. big_smile Tai tiesiog, seksas už pinigus gali pasitarnauti, kai nesugebi šiaip susirasti merginos. Ne dėl to, kad ten tenkinti save bet kuo. Bet tiesiog, kad patirti tą patį artumą, kad žinoti, kas tai yra.

36

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

koki artuma nori patirti su prostitute? Ji i laikrodi daugiau ziures, nei i tave. Naivuolis :::021

37

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Ką reiškia išdavinėti partnerį. Turėti seksą, tai nemanau, kad jau išdavė...Tikra meilė ar šeima nenukenčia nuo pavienio nuotykio. Svarbu konfidencialumas ir nemaža proto dozė.

38

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Nėra parašė:

Ką reiškia išdavinėti partnerį. Turėti seksą, tai nemanau, kad jau išdavė...Tikra meilė ar šeima nenukenčia nuo pavienio nuotykio. Svarbu konfidencialumas ir nemaža proto dozė.

o jeigu tavo partneris irgi tures pavienius nuotykius? ar tau patiks?

39

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Antanas Patamsis parašė:

koki artuma nori patirti su prostitute? Ji i laikrodi daugiau ziures, nei i tave. Naivuolis :::021

nepatikesi, kaikurios dirba is pasaukimo :::037

40

Re: Koks sekso partneriu skaicius jusu nuomone normalu?

Konstantinas parašė:
Nėra parašė:

Ką reiškia išdavinėti partnerį. Turėti seksą, tai nemanau, kad jau išdavė...Tikra meilė ar šeima nenukenčia nuo pavienio nuotykio. Svarbu konfidencialumas ir nemaža proto dozė.

o jeigu tavo partneris irgi tures pavienius nuotykius? ar tau patiks?

Aš neturiu apie tai sužinoti, tam ir rašiau apie intelektą. Bėda didžiausia, kai vyro minkštos smegenėlės...
Kita vertus yra ir poligaminės visuomenės ir puikiausiai klesti...
Mažiau pavydo ir egoizmo.