1

Tema: Žmona tapo pasyvi lovoje

Sveiki , esam vedę jau tris metus,abiems po 30m, prieš santuoką dar metus susitikinėjom.Pradžioj sekse buvo viskas puiku. Geismas buvo abipusis, nei vienas nei kitas jokių tabu neturėjom.Būdavo kiekvieną kartą mylintis oralinis abipusis kaip preliudijos dalis, būdavo kartais oralinis jos atliekamas man arba aš pamalonindavau ją.Kartais užsiimdavom analiniu, jos pačios iniciatyva.Moteris rodydavo šiokią tokią iniciatyvą lovoje, būdavo pati ir inicijuodavo seksą.Aš pats visada dėl jos stengdavaus maksimaliai ir jokių problemų, nesusikalbėjimų sekse nebuvo, atsisakymų tuom užsiimt nebūdavo, orgazmą patirdavo kaskart.Praėjus dviems metams santuokos , mano moteris tapo tingi lovoje ar kaip čia išsireiškus egoistė.Seksą inicijuoju visada tik aš.Kartais būna atsisako, bet dažniausiai nepriestarauja tai mylimės.Mylėjimasis toks, kad viską darau tik aš, ji tik guli ir mėgaujasi.Jokio aktyvaus veiksmo iš jos pusės, jokiu pozu kaip ji ant viršaus, jokio oralinio man ( gavau du kartus per du metus, per atostogas), jokiu sexy apatiniu ir panašiai.Kažkada pati kalbą užvedė ar man ko trūksta lovoje, kokios mano fantazijos.Issiaiškinom abiejų norus.Ji norėjo pabandyt vibratoriu nes nebuvo bandžius, aš greit igyvendinau jos nora, jai patiko, viskas ok.Mano noras buvo toks paprastas- tiesiog man patinka oralinis.Norėjau jo gaut dažniau.Po kurio laiko pasiteiravau kodėl gi ji man to niekada nepadaro - gavau atsakymą - tiesiog jai nebepatinka tai daryt.Gal taip gali būt, bet keista, jei žmogus tris metus tai darė neprašomas, o dabar pradėjo nepatikt.Nejau taip būna?Higiena pas mane tikrai gera, tvarka toje zonoje yra...Niekada nesu jai baiginėjęs i burną nes jai nepatinka ir iš savo pusės nieko bloga neįžvelgiu.Jai padarau kunilingą kaskart mylintis, man tai patinka.Jai irgi [:)]

2

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

"jei žmogus tris metus tai darė neprašomas, o dabar pradėjo nepatikt" - vadinasi, ji stengėsi dėl Jūsų, o Jūs kažko jai nesuteikiate, ko ji nori. Ne fizine, o emocine prasme. Moteris - NE vyras, jai emocinis pasitenkinimas, emocinis gundymas yra svarbiau, nors ji net to nesuvokia sąmoningai. Viskas taip pat kartojosi 2 metus, ji nejaučia, kad Jūs geistumėte JOS, o ne oralinio. ji pradėjo jaustis ne Jūsų tikslu, o Jūsų kūno pasitenkinimo priemone.
Patarčiau nueiti pas gerą seksopsichologą, kad padėtų vėl kūniškai susikalbėti Vyrui ir Moteriai - šiaip viskas su jumis abiem gerai, taip gerai, kad abiem nuo to gerumo jau negerai...

3 (redagavo turbo 2019-10-03 11:47)

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Viskas nera akcentuota butent i oralini :)Tiesiog zmogus tapo visai pasyvus sekso prasme ir tiek...
Ir neprasineju as to oralinio, kvailai kazkaip butu to prasyt smile)

4 (redagavo Sulamita 2019-10-03 12:17)

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

jei žmona naudoja kontraceptikus - tai ir turite pavyzdinį šalutinį rezultatą.
dar gali būti, kad žmona per daug užsikrovė sau darbų ir atsakomybės, o jei yra moteriška moteris, o ne modernioji vyrmoteriškė, dabar ir palūžo
tad geriausia pas ką nors nueiti, kad padėtų išsiaiškinti abiems.
p.s. oralinis tai čia tik simbolis.

5

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

turbo parašė:

Viskas nera akcentuota butent i oralini :)Tiesiog zmogus tapo visai pasyvus sekso prasme ir tiek...
Ir neprasineju as to oralinio, kvailai kazkaip butu to prasyt smile)

...gal ji neturi sansu savai iniciatyvai, kai Tu pats inicijuoji. suteik jai proga taves ilgetis, taves geisti ir imtis iniciatyvos. beje, paprasyti orlinio nera kvaila...lygiai, kaip paprasyti bucinio ar apkabinimo.

6

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Laimute parašė:
turbo parašė:

Viskas nera akcentuota butent i oralini :)Tiesiog zmogus tapo visai pasyvus sekso prasme ir tiek...
Ir neprasineju as to oralinio, kvailai kazkaip butu to prasyt smile)

...gal ji neturi sansu savai iniciatyvai, kai Tu pats inicijuoji. suteik jai proga taves ilgetis, taves geisti ir imtis iniciatyvos. beje, paprasyti orlinio nera kvaila...lygiai, kaip paprasyti bucinio ar apkabinimo.

As jau bandziau tiesiog nerodyti seksualinio demesio, bet tuomet mes neuzsiimtumet turbut menesi ar ilgiau.Tiesiog bandziau kazkada tris savaites ir ji taip ir nepradejo:))Grazesnes kelnaites tik uzsidejo, bet jokio veiksmo smile)

7

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

turbo parašė:

Grazesnes kelnaites tik uzsidejo, bet jokio veiksmo smile)

Turbo, Turbo, tai Jūs moterį vedėte ar vyrą, kodėl tikitės iš žmonos vyriško aktyvumo ir Jūsų netenkina subtilus moteriškas viliojimas? prieš keletą metų ji elgėsi paaugliškai aktyviai, o dabar elgiasi subtiliai moteriškai. ir ji teisi - nes būtent tai Jus ir erzina, ir kelia geismą, ir Jūsų pasipiktinimą. O jeigu ir toliau būtų buvusi aktyvi vyriškai, dabar forume patarimo prašytų ji, ką dar daugiau galėtų padaryti, kad jos vyras (Jūs) jos norėtų smile

8

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Sulamita parašė:
turbo parašė:

Grazesnes kelnaites tik uzsidejo, bet jokio veiksmo smile)

Turbo, Turbo, tai Jūs moterį vedėte ar vyrą, kodėl tikitės iš žmonos vyriško aktyvumo ir Jūsų netenkina subtilus moteriškas viliojimas? prieš keletą metų ji elgėsi paaugliškai aktyviai, o dabar elgiasi subtiliai moteriškai. ir ji teisi - nes būtent tai Jus ir erzina, ir kelia geismą, ir Jūsų pasipiktinimą. O jeigu ir toliau būtų buvusi aktyvi vyriškai, dabar forume patarimo prašytų ji, ką dar daugiau galėtų padaryti, kad jos vyras (Jūs) jos norėtų smile

kam tokie krastutinumai? nei viena moteris nepraras moteriskumo kartais imdamasi iniciatyvos. abipusiskumas dar niekam nepakenke.

9

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

turbo parašė:
Laimute parašė:
turbo parašė:

Viskas nera akcentuota butent i oralini :)Tiesiog zmogus tapo visai pasyvus sekso prasme ir tiek...
Ir neprasineju as to oralinio, kvailai kazkaip butu to prasyt smile)

...gal ji neturi sansu savai iniciatyvai, kai Tu pats inicijuoji. suteik jai proga taves ilgetis, taves geisti ir imtis iniciatyvos. beje, paprasyti orlinio nera kvaila...lygiai, kaip paprasyti bucinio ar apkabinimo.

As jau bandziau tiesiog nerodyti seksualinio demesio, bet tuomet mes neuzsiimtumet turbut menesi ar ilgiau.Tiesiog bandziau kazkada tris savaites ir ji taip ir nepradejo:))Grazesnes kelnaites tik uzsidejo, bet jokio veiksmo smile)

ko gero bus kaltas chemines reakcijos pakitimas, kuris ir pasireiskia mazdaug po 2-3  bendro gyvenimo metu. tuomet dingsta tas stiprus isimylejimo jausmas kurio metu abu kaip "beprociai" negalejo vienas kitu "pasisotinti". galbut dabar jos jausmai pereina i kita faze ir jei tai ne "issimylejimas"/meiles pabaiga", tuomet tai kita pakopa. stipresne, tvirtesne ir patikimesne. Turek kantrybes ir viskas bus ok.
del oralinio dar pasakysiu, kad kartais uztenka viena karta pasislyksteti. pav. : netinkamai apsiploves vyras ( reikia  ne tik peni, bet ir tarp sedmenu), igimtai blogas varpos kvapas, nemaloniai kvepianti sperma... , kad moteriai praeitu noras toliau tai daryti.
kalbetis reikia jums daugiau. apie viska viska, atvirai.

10

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Laimute parašė:
Sulamita parašė:
turbo parašė:

Grazesnes kelnaites tik uzsidejo, bet jokio veiksmo smile)

Turbo, Turbo, tai Jūs moterį vedėte ar vyrą, kodėl tikitės iš žmonos vyriško aktyvumo ir Jūsų netenkina subtilus moteriškas viliojimas? prieš keletą metų ji elgėsi paaugliškai aktyviai, o dabar elgiasi subtiliai moteriškai. ir ji teisi - nes būtent tai Jus ir erzina, ir kelia geismą, ir Jūsų pasipiktinimą. O jeigu ir toliau būtų buvusi aktyvi vyriškai, dabar forume patarimo prašytų ji, ką dar daugiau galėtų padaryti, kad jos vyras (Jūs) jos norėtų smile

kam tokie krastutinumai? nei viena moteris nepraras moteriskumo kartais imdamasi iniciatyvos. abipusiskumas dar niekam nepakenke.

Laimute,
kas nors šioje temoje turi pabūti moters advokatu smile

11

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Ieskok turbo sviezios :::021 Kablelius susudesi pats pagal nuotaika. Nes kol tu cia forume asara spaudi senmergems, tavo zmona ta pati daro ant kokio advokato peties realybej.

12 (redagavo Laimute 2019-10-04 19:11)

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Antanas Patamsis parašė:

Ieskok turbo sviezios :::021 Kablelius susudesi pats pagal nuotaika. Nes kol tu cia forume asara spaudi senmergems, tavo zmona ta pati daro ant kokio advokato peties realybej.

pats Tu senmergis:::047
ieskoti kitos, butu lengviausias kelias, bet kartais verta ir pasistengti, kad santykiai ir toliau klostytusi.

13 (redagavo Laimute 2019-10-04 19:30)

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Sulamita parašė:
Laimute parašė:
Sulamita parašė:

Turbo, Turbo, tai Jūs moterį vedėte ar vyrą, kodėl tikitės iš žmonos vyriško aktyvumo ir Jūsų netenkina subtilus moteriškas viliojimas? prieš keletą metų ji elgėsi paaugliškai aktyviai, o dabar elgiasi subtiliai moteriškai. ir ji teisi - nes būtent tai Jus ir erzina, ir kelia geismą, ir Jūsų pasipiktinimą. O jeigu ir toliau būtų buvusi aktyvi vyriškai, dabar forume patarimo prašytų ji, ką dar daugiau galėtų padaryti, kad jos vyras (Jūs) jos norėtų smile

kam tokie krastutinumai? nei viena moteris nepraras moteriskumo kartais imdamasi iniciatyvos. abipusiskumas dar niekam nepakenke.

Laimute,
kas nors šioje temoje turi pabūti moters advokatu smile

jo, zinoma. man labai butu smalsu, ka siuo klausimu oponento zmonyte pasakytu:::431

14

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

su saviske santykiu krizes spresdavau budamas kukoldo roleje, padedavo. Rekomenduoju.

15

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Valdas, tai tas kukoldas padejo tau jaustis gerai, nes tu kaip suprantu vienas kazkur dalyvaudavai.Ka tai inese i santykius su zmona?

16

Re: Žmona tapo pasyvi lovoje

Na manau ir pats esi kaltas kad tokia tapo zmona