81

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

jurgita parašė:

man atrodo kad kiekviena moteri svajoja pabuti balta gulbe

tai kokios problemos...nueikit i vestuviniu sukneliu botique ir prisimatuokit keleta. pamatysit koks jausmas, kaip atrodo... beje, dabar nebelabai jau ir madinga tuoktis visiskai baltomis suknelemis. deja, daugelis jaunu moteru del to tik ir teka, kad nors trumpam pabuti, mineta, "balta gulbe". na, kaip visi. tipiskas lietuvaiciu lozungas. jokio individualumo, nes bijo zmoniu apkalbu. "bandos" principas dar ilgai gyvuos lietuviu genuose.

82 (redagavo gerdunka 2020-01-16 20:27)

Aš esu dar netekėjus, bet kai pamatau vyrą su vestuviniu žiedu, tai man iš karto taip gera ant širdies. Nežinau, atrodo taip miela, kad va, yra prisiekęs vienai moteriai mylėti amžinai, kad kažkada klaupė ant vieno kelio ir piršosi.. https://klasikiniaiziedai.lt/produkto-k … ai-ziedai/

83

Remember, vedybos - rimtas žingsnis, savotiškas civilizuotumo ir kultūrinės brandos išbandymas. Vestuvės - šventė, susibūrimas, kad nebūtų taip baisu, tokį žingsnį žengti, su tam tikrais ritualais, kad įprasmint tokį pasiryžimą. Tuo metu, tai atrodo lb.rimta ir svarbu. Ir pasakos dažniausiai tuom baigiasi, kad liktų bent pasakų...
Gyvenime prasideda tikras žmogiškosios brandos išbandymas, kurį ne visi atlaikom. Yra kaip yra...

84

tai kokios problemos...nueikit i vestuviniu sukneliu shopa ir prisimatuokit keleta. pamatysit koks jausmas, kaip atrodo... beje, dabar nebelabai jau ir madinga tuoktis visiskai baltomis suknelemis. deja, daugelis jaunu moteru del to tik ir teka, kad nors trumpam pabuti, mineta, "balta gulbe". na, kaip visi. tipiskas lietuvaiciu lozungas. jokio individualumo, nes bijo zmoniu apkalbu. "bandos" principas dar ilgai gyvuos lietuviu genuose.