81

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

jurgita parašė:

man atrodo kad kiekviena moteri svajoja pabuti balta gulbe

tai kokios problemos...nueikit i vestuviniu sukneliu botique ir prisimatuokit keleta. pamatysit koks jausmas, kaip atrodo... beje, dabar nebelabai jau ir madinga tuoktis visiskai baltomis suknelemis. deja, daugelis jaunu moteru del to tik ir teka, kad nors trumpam pabuti, mineta, "balta gulbe". na, kaip visi. tipiskas lietuvaiciu lozungas. jokio individualumo, nes bijo zmoniu apkalbu. "bandos" principas dar ilgai gyvuos lietuviu genuose.

82

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Remember, vedybos - rimtas žingsnis, savotiškas civilizuotumo ir kultūrinės brandos išbandymas. Vestuvės - šventė, susibūrimas, kad nebūtų taip baisu, tokį žingsnį žengti, su tam tikrais ritualais, kad įprasmint tokį pasiryžimą. Tuo metu, tai atrodo lb.rimta ir svarbu. Ir pasakos dažniausiai tuom baigiasi, kad liktų bent pasakų...
Gyvenime prasideda tikras žmogiškosios brandos išbandymas, kurį ne visi atlaikom. Yra kaip yra...

83

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

tai kokios problemos...nueikit i vestuviniu sukneliu shopa ir prisimatuokit keleta. pamatysit koks jausmas, kaip atrodo... beje, dabar nebelabai jau ir madinga tuoktis visiskai baltomis suknelemis. deja, daugelis jaunu moteru del to tik ir teka, kad nors trumpam pabuti, mineta, "balta gulbe". na, kaip visi. tipiskas lietuvaiciu lozungas. jokio individualumo, nes bijo zmoniu apkalbu. "bandos" principas dar ilgai gyvuos lietuviu genuose.

84

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Vestuvės-tai kai ryji be saiko ir ploji per pilvą važiuodamas namo big_smile

85

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Maziukas parašė:

Remember, vedybos - rimtas žingsnis, savotiškas civilizuotumo ir kultūrinės brandos išbandymas. Vestuvės - šventė, susibūrimas, kad nebūtų taip baisu, tokį žingsnį žengti, su tam tikrais ritualais, kad įprasmint tokį pasiryžimą. Tuo metu, tai atrodo lb.rimta ir svarbu. Ir pasakos dažniausiai tuom baigiasi, kad liktų bent pasakų...
Gyvenime prasideda tikras žmogiškosios brandos išbandymas, kurį ne visi atlaikom. Yra kaip yra...

Super !

86

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Maziukas parašė:

tai kokios problemos...nueikit i vestuviniu sukneliu shopa ir prisimatuokit keleta. pamatysit koks jausmas, kaip atrodo... beje, dabar nebelabai jau ir madinga tuoktis visiskai baltomis suknelemis. deja, daugelis jaunu moteru del to tik ir teka, kad nors trumpam pabuti, mineta, "balta gulbe". na, kaip visi. tipiskas lietuvaiciu lozungas. jokio individualumo, nes bijo zmoniu apkalbu. "bandos" principas dar ilgai gyvuos lietuviu genuose.

Manau tokie visa apimantys apibendrinimai yra nieko verti. Kiekvienas žmogus yra individualus ir su savo unikaliu pasauliu, todėl skirstyti žmones pagal tautas ar dar kokias nors grupes - nėra pats išmintingiausias būdas. Mano nuomone svarbiau būtų akcentuoti pačių vestuvių esmę. Šventė ir viskas, kas su tuo susiję, žinoma, svarbu, bet tai tėra smulkmena, lyginant su tuo, kas kiekvieno žmogaus laukia santuokoje. Mano supratimu, iki santuokos turėtų būti lankomi kursai (nesvarbu ar bažnyčioje ar pasaulietiški), kad žmonės geriau pažintų vienas kitą ir suvoktų, kokios situacijos jų tikrai laukia ir ko iš jų tikėtis. Juk įsipareigoji su mylimu žmogumi būti viskame, tad vestuvės ir yra įsipareigojimas begaliniam darbui su savimi ir su mylimuoju.

87

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

vedybinio gyvenimo kursai...cia tai bent. "!" yikes

88

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Laimute parašė:

vedybinio gyvenimo kursai...cia tai bent. "!" yikes


O ką jūs manote apie psichologinę sveikatą? Ar galvojate, kad depresija sergančiam žmogui nereiktų eiti į psichoterapiją?

89

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Vytautas parašė:
Laimute parašė:

vedybinio gyvenimo kursai...cia tai bent. "!" yikes


O ką jūs manote apie psichologinę sveikatą? Ar galvojate, kad depresija sergančiam žmogui nereiktų eiti į psichoterapiją?

keistas palyginimas. zinoma, depresija yra rimtas sielos susirgimas, todel gydytis butina, taciau as nemanau, jog vedybinio gyvenimo kursai pries tuokiantis garantuoja gera vedybini gyvenima. susituokus "kursai" tesiasi visa tolimesni gyvenima kartu. gal but tai pades pirminei pazinciai, bet nenulemia sekmingu vedybu. zinau, kad kai kuriose USA valstijose tai jau senokai praktikuojama.

90

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas parašė:

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Tai kodėl "per pirmas" ? Tai buvo antros ?

91

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Scull parašė:
Renaldas parašė:

Dabar žiūriu per LNK karališkas vestuves tiesiogine transliacija. Todėl iškilo klausimas: Kaip jus žiūrite i vedybas ar santuoką. Ir kas buvo gražaus per jūsų vestuves jei tokias turėjote? Per mano pirmas vestuves, su savo buvusia žmoną, prie ąžuolo, man skambinant vargonais, savo sukurta melodija, davėme vienas kitam priesaika prieš visatą kad visada mes busime kartu tol kol gyvuos visata....

Tai kodėl "per pirmas" ? Tai buvo antros ?

geras pastebejimas  wink

92

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

ridike parašė:

Vestuvės tai žiedelių sumainymas ir su kitu žmogum visiškas susijungimas.. ziedai vestuviniai man iš karto simbolis meilės. nežinau kaip jums.

Na vestuvės nėra tik žiedelių sumainymas, tai kur kas daugiau wink Bet beajejo, tai tikrų tikriausias meilės simbolis, kuris kasdien yra tos meilės priminimas, net kai susipyksti ir liūdna smile

93

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Emile parašė:
ridike parašė:

Vestuvės tai žiedelių sumainymas ir su kitu žmogum visiškas susijungimas.. ziedai vestuviniai man iš karto simbolis meilės. nežinau kaip jums.

Na vestuvės nėra tik žiedelių sumainymas, tai kur kas daugiau wink Bet beajejo, tai tikrų tikriausias meilės simbolis, kuris kasdien yra tos meilės priminimas, net kai susipyksti ir liūdna smile

niu...tikrai...pasiziuri i zieda ir prisimeni, kad myli big_smile

94

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Na čia jau  kiek žmogus linkęs interpreuoti, kito žmogaus žodžius smile
Nereikia, taip tiesiogiai sakyti manau.
Man pvz asmeniškai po kokio pykčio ir barnio truputi atsisėdus į kitą kambarį atslūgti, pažiūrėjus į žiedą grąžina mane į tikrovę ir primena kodėl pasirinkau būti su šituo žmogumi smile

95 (redagavo Laimute 2020-11-02 21:28)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Emile parašė:

Na čia jau  kiek žmogus linkęs interpreuoti, kito žmogaus žodžius smile
Nereikia, taip tiesiogiai sakyti manau.
Man pvz asmeniškai po kokio pykčio ir barnio truputi atsisėdus į kitą kambarį atslūgti, pažiūrėjus į žiedą grąžina mane į tikrovę ir primena kodėl pasirinkau būti su šituo žmogumi smile

na, Emile, mes cia kartais ir pajuokaujam... zinoma, Tu teisi. kekvienas turbut panasiai pamasto. susipykus reiktu ir priesaika dazniau prisiminti, ir izadus, ir atsakomybe. svarbu, kad moketume atleisti ir toliau slifuoti ir stiprinti tarpusavio santykius. smile

96

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Vedybu sutartis isvis yra teisingiausia. Nes kiek buna nesazinimgumo kai moteris gauna turtus, kuriuos pats vyras uzdirbo. Apskritai, geriau neskubeti su tomis vestuvemis. Pacios vestuves ir yra verslo sutartis, mainu sutartis.

97

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Jevgenijus parašė:

Vedybu sutartis isvis yra teisingiausia. Nes kiek buna nesazinimgumo kai moteris gauna turtus, kuriuos pats vyras uzdirbo. Apskritai, geriau neskubeti su tomis vestuvemis. Pacios vestuves ir yra verslo sutartis, mainu sutartis.

ui...kaip neromantiska .

98

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Laimute parašė:
Jevgenijus parašė:

Vedybu sutartis isvis yra teisingiausia. Nes kiek buna nesazinimgumo kai moteris gauna turtus, kuriuos pats vyras uzdirbo. Apskritai, geriau neskubeti su tomis vestuvemis. Pacios vestuves ir yra verslo sutartis, mainu sutartis.

ui...kaip neromantiska .

Kokia dar romantika? Realybe. Santykiai neturetu buti su tikslais - tu man ta, o as tau ta.
Kokiam reikia buti idiotui, kad nepasirasyti sutarties.

99

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

vestuvės - išskirtinė šventė sau ir artimiausiems žmonėms.
vedybos - šuolis į įsipareigojimą ir atsakomybę. tik vieni šoka apsvaigę, tad dažnai parvirsta, kiti - apsvarstę taktiką ir strategiją, tie dažniausiai džiaugiasi rezultatu :-)

100

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas parašė:

Bet kokiu atveju, aš matau, kad čia yra labai mažai žmoniu kurie vertina santuoka ar vedybas. Ir kol bus toks požiūris, tie kurie čia atėjo, tiek pat turės šansu susirasti sau porą. Net jei ir bus žmoniu kurie savo anketoje pažymės kad ieško sau vyro ar žmonos. Todėl ir neverta čia skirti tiems laiko daugiau, kurie rimtai ieško sau poros tolimesniam gyvenimui. Tokia mano įžvalga.