1 (redagavo johnwayne 2020-02-06 12:03)

Tema: fotografavimo patarimai

laba diena. Aš esu pradedantysis fotografas ir norėčiau paprašyti patarimo dėl gamtos fotografijos. gal tau patinka fotografuoti ir gali duoti naudingų patarimų.Beje, šia tema turiu labai įdomios informacijos, tačiau man atrodo, kad to nepakanka norint turėti išsamų gamtos fotografiju vaizdą. Noriu sužinoti jūsų nuomonę apie tai. Taip pat norėčiau surengti nuotraukų konkursą. ką tu sakai??

2

Re: fotografavimo patarimai

Aš mėgstu fotografuoti naktį.

3

Re: fotografavimo patarimai

johnwayne parašė:

laba diena. Aš esu pradedantysis fotografas ir norėčiau paprašyti patarimo dėl gamtos fotografijos. gal tau patinka fotografuoti ir gali duoti naudingų patarimų.Beje, šia tema turiu labai įdomios informacijos, tačiau man atrodo, kad to nepakanka norint turėti išsamų gamtos fotografiju vaizdą. Noriu sužinoti jūsų nuomonę apie tai. Taip pat norėčiau surengti nuotraukų konkursą. ką tu sakai??

Aš fotografuoju daugiau nei 5 metus jau. Esu savamokslė. Dėl gamtos fotografijos ir apskritai fotografijos kaip tokios turiu keletą patarimų iš asmeninės patirties.
1. Viską gali išmokti pats jeigu tik nori. Yra dafigą knygų, interneto puslapių ir Youtube visas, kuriame gali susirasti kaip ką išmokti. Ir jeigu tik turi laiko, pasiskaitai, pasiemi fotiką ir eini bandytis.
2. Eini į kursus. Taip, jie daug kainuoja, bet jie vertingi ir visada įdomu mokytis kartu su grupe.
O dėl nuotraukų konkurso, tai čia jau didelis darbas, nes turi būt ir vertintojai profai, ir prizai ir visą kitą. Jeigu tam pinigų daug neturi, tai nieko ir neišeis.

4

Re: fotografavimo patarimai

Šitą temą sukūrė robotas...