1

Tema: Apie interneto greiti

Sveiki, artimu metu persikeliu gyventi i kauna, norejau paklaust ar nebus mazesnis greitis interneto, nei Vilniuj? Naudoju telia, tai drauge sake, kai i kauna issikele daug letesnis internetas pas ja, o as is namu dirbu, tai svarbu kaip ir smile Aciu!

2

Re: Apie interneto greiti

Interneto greitis visiškai nepriklauso nuo miesto, kuriame gyveni.

3

Re: Apie interneto greiti

Dovydas parašė:

Interneto greitis visiškai nepriklauso nuo miesto, kuriame gyveni.

Gerai

4

Re: Apie interneto greiti

Labas, nežinau, kas ten pas tave draugę, bet nieko panašaus neturėtų būti smile Pats irgi telia naudoju, stabiliai greitis laikos, koks numatytas sutarty. Gali čia pasižiūrėt planus https://www.telia.lt/privatiems/internetas/planai/sviesolaidinis/kaune svarbu, kad routeris išneštų didesnę interneto spartą. Dalis senų routerių tam yra nepajėgūs, tai jei draugė saviškį pakeitė į senesnį - gali drąsiai krist greitis, tačiau tai niekaip nesusiję su lokacija. Kauniečiai irgi žmonės big_smile

5

Re: Apie interneto greiti

Kaune gyventi neteko, bet gyvenau Klaipėdoj ir Vilniuje, tai interneto greitis abiejuose miestuose geras. Tiesa klp naudojau Splius, o vln mezon, bet manau geriausią internetą Kaune išsirinkit pagal tikslią gyvenamą vietą. Pvz kai aš užsisakiau mezon ir klausiau dėl spartos, darbuotoja man pasakė, kad pusė mano daugiabučio įeina į labai geros traukos zoną, o kita pusė į vidutinės, tai manau geriausia klausinėti smulkiai visko vietoje ir apsilankyti pas kelis tiekėjus.