81

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

VortexWind parašė:

Vyrai, moterys.. Gal baigiam peštis? Tai juk beprasmiškas dalykas. Jei autoriui kyla tokie klausimai, tai teks susitaikyti su vienišiaus likimu. Ką moteris atiduoda santykiuose? Viską - paaukotas laikas,užsiėmimai, bendra veikla ir t.t. Moteriai galbūt nepatinka skalbti tavo kojines ar gaminti tau valgyti, gal tavo pomėgiai vyriški ir ji jų nesupranta, bet vistiek - ji tai daro. Ji žino, kad stengiasi dėl tavęs. Tas pats ir iš vyro pusės - leidi laiką kartu, užsiimi jos moteriškais pomėgiais, kavą rytais į lovą nešioji, gėles dovanoji ir t.t. Tau tai patinka? Galbūt ne, bet tu supranti, kad stengiesi dėl jos. Ir žinai, kad ji stengsis dėl tavęs. O seksas - tai tik meilės išraiška... Santykiai yra toks subtilus dalykas - stengiesi ne dėl savęs, o dėl kitos pusės, paaukoji viską ir neklausinėji savęs - ar tau pačiam tai patinka, nepatinka, nori ar nenori, taip REIKIA, taip TURI BŪTI.

na tai kas ta meile, taip iseina pagal tabve kad turi aukotis del kito ir nesvarbu ko nori, nu neee man tokie dalykai netinka kad gaisciau laika del kazko kas man neidomu, todel ir paskui buna nesutarimai ir visokios nesamones santykiuose kad norima itikti o kai nusibosta tada prtasideda visokie priekaistai. Nu neveltui as i tokes nesamones nesiveliu big_smile Pasidulkinai praleidai laika gerai ir savo veikla toliau uzsiimi nei tau skauda galvos nei tu kam skolingas nei tau skolingi big_smile va taip ir turi gyventi zmogus. O ne tai kad paskui galvoti kiek tu man skoloje ar kiek as tau skoloje nes matai as taip del taves stengiausi o tu nevertinai to big_smile biskuti su galva reiketu nedraugauti kad noretusi tokiu durnysciu big_smile

82

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

paskui stebisi kodel chujovi bernai ir mergos, kai tokiom nesamonem apsikrauna big_smile

83

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Negi zmogus toks besmegenis kad negali pagalvojas sau susidaryti tinkiamas be stresu situacijas kad butu galima normaliai gyventi su kuo maziau problemu

84

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Nesvarbu parašė:

Negi zmogus toks besmegenis kad negali pagalvojas sau susidaryti tinkiamas be stresu situacijas kad butu galima normaliai gyventi su kuo maziau problemu

Pats sau prieštarauji.. 'Gyventi su kuo mažiau problemų - geras požiūris, gan lengvabūdiškas. Viskas būtų gerai, bet.. Jei nenori santykių, tai nebus ir šeimos.. Kai pasensi - tavim niekas nesirūpins, nes tu pats kadaise nenorėjai.. Čia vat tau ir pasirinkimas --> gyventi dabar be problemų ir senatvėj kankintis vienam be pagalbos, ar pradžioj gyvent sudėtingai su santykiais ir t.t., bet senatvėj būt laimingam ir su artimųjų pagalba.. Aš taip pat atsisakiau bet kokių santykių, bet.. štai patarimas - prieš pasirinkdamas, įsitikink, kad tikrai apgalvojai viską, net ir smulkiausias detales.. smile

85 (redagavo Nesvarbu 2020-04-06 20:09)

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

VortexWind parašė:
Nesvarbu parašė:

Negi zmogus toks besmegenis kad negali pagalvojas sau susidaryti tinkiamas be stresu situacijas kad butu galima normaliai gyventi su kuo maziau problemu

Pats sau prieštarauji.. 'Gyventi su kuo mažiau problemų - geras požiūris, gan lengvabūdiškas. Viskas būtų gerai, bet.. Jei nenori santykių, tai nebus ir šeimos.. Kai pasensi - tavim niekas nesirūpins, nes tu pats kadaise nenorėjai.. Čia vat tau ir pasirinkimas --> gyventi dabar be problemų ir senatvėj kankintis vienam be pagalbos, ar pradžioj gyvent sudėtingai su santykiais ir t.t., bet senatvėj būt laimingam ir su artimųjų pagalba.. Aš taip pat atsisakiau bet kokių santykių, bet.. štai patarimas - prieš pasirinkdamas, įsitikink, kad tikrai apgalvojai viską, net ir smulkiausias detales.. smile

Pas tave su galva viskas gerai, kurioje vietoje as priestarauju. Blem tu ka nors apie socialinisu darbuotojus esi girdejas bent, is kokio amziaus tu esi kad elementariu dalyku net nzn? big_smile blem nu ir kaip tu isvis dar gyvas big_smile jus bent smegenimis vadovaujates, ziurit i gyvenima ar siaip ka pasake bobute tuo tikite, isvadu nedarote is to kaip yra gyvenime aplinkui vyksta viskas?

86

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Nesuprantu, kai mergos nusisneka tai suprantu, bet kai bernai taip nusisneka vaikiskai jau net nebejuokinga darosi. Arba cia sedi kokia bobelka apsimetanti bernu ir skiedzia savo nesamones kas irgi imanomas variantas. Nes kad bernas taip nusisneketu nelabai tikiu, nors aisku visokiu siknaruriu ir alfonsu yra tai nenuostabu kad jiems reikia paramos ir aptarnavimo nes nesugeba patys to big_smile

87

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Aš tik surašiau galimus variantus. Maždaug ko gali tikėtis priėmęs vienokį ar kitokį sprendimą. Tai tik pavyzdžiai. Dėl soc. darbuotojų tai klysti.. turėtum žinot sistemą, seni žmonės niekam nerūpi (apart artimųjų, jei tokių yra).. Dėl nusišnekėjimo, man irgi atrodo, kad tu nusikliedi kaip reikiant. Joks normalus vyras tokiam amžiuje neklausinės tokių klausimų "ko galima norėti iš merginų apart sekso?".. Jau turėtum pats apsispręsti, ko tau reikia - ar merginos, ar sekso partnerės nakčiai.. Pas tave logikos 0, rimtumo 0, mąstai tik apie dabartį, nežiūrėdamas, kas bus vėliau..Tau mergos tik kaip kokie daiktai.. užduodamas tokį klausimą, atsakyk sau - o ką tu gali jai duoti apart savo "kamštuko"? big_smile manai, kad tau bus viskas duota, o tu nieko daryt neturėsi.. svajok sau toliau.. Logiškai pradėk galvot - žmonės turi poreikius, VISI... nieko nedarydamas tu pats irgi nieko negausi.. net to pačio sekso, apie kurį ir užklausei..

88

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

o klausimas iskeltas todel kad jos nori daugiau nei pacios gali duoti, tik aisku tne tau tai suvokti nes nesi vyras. Kai buysio vyras tada suvoksi kad ne viena daugiau kaip sekso pasiulyti negali tau. O jai esi is tu kurie del sekso save zemins ir lys i subine mergai tai cia tavo aisku bedos bet nemanau kad tai ispres tavo tolimesnius santyklius kurie vistiek sugrius. O kas del socialiniu darbuotoju tai esme nekinta, jie yra ir jie rupoinsis manimi, kaip cia jau kitas klausimas bet esme nesikeicia, jai manai kad socialiniai darbuotojai visi tokie kaip tu, tada taip jie nereikalingi. Bet normalus zmones savo darba atliek saziningai tam nereikai buti seimos nariu. Taip kad laikas suaugti ir islysti is 20amziuas ok ir mastyti perspektyviai o ne kaip caras rurikas xer znajet kokiais laikais

89

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Beja skirtumas tarp vyro ir taves ir yra, kad vyrui patenkinti savo poreikius nereikai lysti mergai i subine ir jai itikti, jis tai daro taip kad butu ir jam ir jai gerai, nelendant ir nenuoplaidziaujant save kankinant, kad neduok dieve neitiksiu tai ir negausiu. Man nereikia tokiu kurios savo principus rodo ten kur jie nereikalingi, nori gero sekso bus nenori, tai **** man reikalinga esi. Vyuras pasake vyras padare, ir nelenda i subine kad tik gauti tai ko nori. Nes atsiras ta kuri nores normaliu santykiu o ne iskreiptu kur blym vyraq po padu laiko vien del sekso. Paskui rekauja boibos kad blem nera normaliu vyru. Normalus vyrai su tokiom neprasideda.

90

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Kuo skiriasi vyras nuo alfonso: vyras- niekada nedarys to kas jam nera naudinga vien tam kad itikti ir galetu su mergina permiegoti. Alfonsas priesingai padarys viska kad tik itikti ir gauti to ko jam reikia is moters ir dar kad juo rupintusi kaip mazu vaiku.

91

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Siauras mąstymas, bet tiek to.. Tyngiu ginčytis su tavim.. Esi nevisprotis.. Atsakant į tavo klausimą pateikiau kelis GALIMUS variantus.. O jei tau jie nepatiko - tavo bėdos.. Alfonsai, vyrai, lindimai į subines - tokį ir kitą panašų teorinį šlamštą pasilaikyk sau.. Yra skirtumas tarp 'pislių' (kaip tu), alfonsų, vyrų ir šeimos galvų (tėvų).. ir čia kiekvieno pasirinkimas - kas tik sekso norės, kas norės turėt šeimą, kas po padu mėgsta pasislėpt ir t.t.. Ir vyro sąvokų yra ne viena.. Taip kad tavo 'vyro' apibūdinimas TAU gal ir teisingas, bet kitam jis neteisingas bus, tad kaip sakiau - savo nuomonę pasilaikyk sau, nes esi neteisus.. Kas liečia santykius ir jų sugriuvimą bei lindimą į subinę - sorry, niekad gyvenime nelindau prie merginų ir net neketinu. Jau minėjau, manęs jokie santykiai nedomina. Mane tik domina mano gyvenimas - darbas ir laisvalaikis, laiko kitiems niekams nelieka. O įsigyti merginą - tas pats, kas prarasti laisvalaikį - nu jau ne.. O visi tie dalykai - seksas, šeimų kūrimai, santykiai ir t.t. - neturiu aš laiko tokiems žaidimams..

92

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

VortexWind parašė:

Siauras mąstymas, bet tiek to.. Tyngiu ginčytis su tavim.. Esi nevisprotis.. Atsakant į tavo klausimą pateikiau kelis GALIMUS variantus.. O jei tau jie nepatiko - tavo bėdos.. Alfonsai, vyrai, lindimai į subines - tokį ir kitą panašų teorinį šlamštą pasilaikyk sau.. Yra skirtumas tarp 'pislių' (kaip tu), alfonsų, vyrų ir šeimos galvų (tėvų).. ir čia kiekvieno pasirinkimas - kas tik sekso norės, kas norės turėt šeimą, kas po padu mėgsta pasislėpt ir t.t.. Ir vyro sąvokų yra ne viena.. Taip kad tavo 'vyro' apibūdinimas TAU gal ir teisingas, bet kitam jis neteisingas bus, tad kaip sakiau - savo nuomonę pasilaikyk sau, nes esi neteisus.. Kas liečia santykius ir jų sugriuvimą bei lindimą į subinę - sorry, niekad gyvenime nelindau prie merginų ir net neketinu. Jau minėjau, manęs jokie santykiai nedomina. Mane tik domina mano gyvenimas - darbas ir laisvalaikis, laiko kitiems niekams nelieka. O įsigyti merginą - tas pats, kas prarasti laisvalaikį - nu jau ne.. O visi tie dalykai - seksas, šeimų kūrimai, santykiai ir t.t. - neturiu aš laiko tokiems žaidimams..

O cia sedeit laiko rtaqndi, nu jooo logika gelezine nieko nepasakysi. Tai va ka ir reikejo irodyti. Taip kazkodel mano logikai ne vieno argumento kad irodyti mano neteisuma. O kad mergos jus norite kazko kas jums nepasiekiama tai va rutina ta puikai parodo, tik aisku apie tai tau net nezinoma, kaip sakoma vis nesamoniu kampelis gaunasi nes tokio dalyuko kaip rutina apie kuri net kalbeti nereikia net neprisimenate big_smile Tioek to matosi kad argumentuotai cia atsakymo nebus, o vistik maniau klydau, pasirodo ne sad

93

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Nemegstu buti teisus taciau kaip sakoma pries veja nepapusi. Ner cia ka veikti man nes nuo durniu neapsisaugosiu,  o aklos bobos blogiau turbut uz girtas.

94

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Asmeninės nuomonės ar logikos argumentais nepakeisi. Įsikalk tai į galvą.. O jei manai, kad "visi durni, o tu vienas tik teisus" - tai didelė klaida.. Jei manai, kad mano asmeninę nuomonę ar gyvenimo įpročius pakeis kažkokio durniaus įrodymai ar argumentai, tai labai klysti.. Kiekvienas savo gyvenimą reguliuojasi pagal save, o ne pagal kitų argumentus.. O būti egoistu ir totaliu savanaudžiu - tavo paties pasirinkimas, aš į tai nesikišiu.. O ko mergos nori ten, tai ne mano bėdos.. Aš žiūriu savęs.. Man asmeniškai net keista, kai mergos pradeda pačios kabinėtis prie manęs, tai juk turėtų būti mano darbas jas 'kabint'.. Tik aš tyngiu tai daryt.. big_smile

95

Re: Ko galima norėti iš merginų, apart sekso?

Pokalbio, pasivaikščiojimų, kelionių, tiesiog patylėjimo kartu....