21

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Prasideda, antras "nebūtinas". Negi dabar viešai parašysi, kad laižai? Aišku, kad ne, o kaip ten yra iš tikro, nieks nežino

22 (redagavo Andropovas 2021-01-12 01:19)

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Aišku, parašyčiau, bet kadangi neaišku, kas rašo tiesą, o kas ne, nėra prasmės apie tai galvoti. Man rūpi priežastis.
Tada gal Laima teisi, kad tai yra pas kai kuriuos likęs tokio elgesio genas. Jei taip, turi pasireikšti vien per ovuliacijas.

23

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

neziurint i tai, kad daugelis vyru tai daro is poreikio suteikti pasitenkinima moteriai, i siuos klausimus galetu jie duoti tikslesnius atsakymus. mano nintys, tai tik prielaida. taigi, geriausi pasnekovai sia tema yra vyrai smile

24 (redagavo Best in The World 2021-01-12 11:50)

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Kaip ir dalyvis pries tai rase, kas isvis kurtu foruma tokia tema. Wtf xD. Ir dar taip rimtai mazdaug klausia kaip koks daktaras housas.... Tik ieskok forume ir apgailetina ir juokinga ir išvis koks susiktas skirtumas seksologai tam yra jie ten aiskinas tuos dalykus atsiversk straipsni ir paskaitysi kodel nors nežinau kokio velnio tai mazu maziausia creepy, lyg homikas, jei jau ciohnutas tai dar suprasciau jei kodėl moterys ciulpia o kitos ne klaustum bet dabar apie vyrus lyg rupetu ka kiti vyrai daro ir ko ne. Tu gal vagina turi? Per daug tu tuos zuvu taukus xujarini man rodos xD gal pakeisk nes siti per stiprus

25

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

nu:) ir dar kiti rimtai atsako:)

26

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Debiliukai susirinko. big_smile

27 (redagavo Andropovas 2021-01-12 23:12)

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Bet jeigu rimtai, tai manau, kad laižo lūzeriai. Jūs man primenate juos. Tik jūs bandote laižyti man. Na, jūs juk lūzeriai. :DDD

28

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Nustok tu sau geda darytis viena diena.

29

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Nelaižyk man, gerai? Būk geras berniukas. big_smile

30

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

šliumbas parašė:

nu:) ir dar kiti rimtai atsako:)

...rimtai - nerimtai, mandagus ir taktiskas bendravimas dar niekam nepakenke wink

31

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Laimute, jie tik norėjo mane pakalbinti. Bet man labiau patinka moterys, todėl nebūnu mandagus su savo lytimi. smile Galų gale o kuo aš kitoks, kad nenorėčiau bent pasvajoti apie šią temą. big_smile

32

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Andropovas parašė:

Laimute, jie tik norėjo mane pakalbinti. Bet man labiau patinka moterys, todėl nebūnu mandagus su savo lytimi. smile Galų gale o kuo aš kitoks, kad nenorėčiau bent pasvajoti apie šią temą. big_smile

...man tai visos temos  geros ir tinkamos, kol jos vystomos normaliu bendravimu. daznai cia gaunasi taip, jog kaip i miska sauksi - taip atsilieps big_smile

33

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Gomikai

34

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

Kurie?

35

Re: Ką manote apie vyrus, kurie laižo?

apie vyrus kurie laizo manau kad jie yra vyrai kurie laizo