161

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

as tik uz gyvenima barake. cia viskas vietoj, speros, uzrasai, mokytojai is visu pusiu big_smile cia tarsi ir gyvenimo mokykla, kas nemoka tvarkytis, valgyt gamintis pagyvenes tikrai ismoks :DP va taip va

162

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

geriau nuomuoti buta:::822:::822:::822:::822

163

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

big_smile čia čiuju kaip kam smile

164

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Laura, 19 parašė:

Gyvenu barake, nes nuomot butą neleidžia dabartiniai finansai. Baisu, turi prisitaikyt prie kambariokų ir kaimynų, mažai asmeninės laisvės....


Eik jau aš gyvenau vienas buvo linksma:::035 durys buvo išspirtos ir alų pirkti ir gerti niekas nedraudė

165

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

manau, kad barakas nuostabi patirtis katik įstojusiems, pati nesu ten gyvenusi, bet pabuvoti visada norėjau, visgi, tiek savų aplinkui. Čia jau priklauso nuo žmogaus poreikių ,kur jam gyventi yra geriau. Nori privatumo - butas, nori studentavimo - barakas.

166

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Erika> ir bendrabutyje turi privatumo, tame paciame nuomojama bute gali jo negauti, jei gyveni su seimininkais tai nieko gero. kaip mano  brolis nuomojasi ir pas jo buvau cia keliom dienom nuvaziavus, ir kaip tik tie seiminkai gryzo tai as juos ten keikiau, nuejusi as antra miegoti, o jie jau nuo puse penkiu duodasi po namus big_smile  kaskokia mesa musa, ir dar paryciais kasko uzsimane is brolio kambario... tai nieko gero, visaip buna smile svarbu kad tau butu patogu ir gerai jaustumeisi...

167

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Na, kas be ko, bet jau turėjau omeny, kad nuomojamas butas kaip privati erdvė tik tam žmogui. Bet , žinoma, visko ir visokių būna. reikia paisrinkti tinkamą sau teritoriją.

168

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Ir visi i ta bendrabuti nesuleks big_smile ir aciu kaip gerai... tik nuomokites kiti kambarius kad man barake vietos butu big_smile

169

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Barakas manau prikolas.Merginu aukšte, budėtojos visada randa 
vaikinus su šampano buteliais spintose ;D

170

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Tomai> tau jau tave rade?

171

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Vaiva, 20 parašė:

Tomai> tau jau tave rade?

Kas čia blogo pakliauti,o mano draugelis tai su buteliu pakliuvo.Jam blogiau .Karta devyniese pakliuvom big_smile kai atsikėlėm buvo pilnas kambarys bambalių big_smile pilna lova dar kažkas apsiavėme nuo kampo iki kampo,juokavom kad brėžė kambario įstrižaines   ;D buvo tu pusbroliai ir suske kartu .Juodai nuo tėvu gamom.

172

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

vienaip ar kitaip bendrabutyje labai gerai. aisku ne visam laikui, bet ten reikai pabuti. as taip manau. nes jau savo kailiu patikrinau:::d01

173

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Nereikia... big_smile Jeigu netraukia, tai ir negyvenk. Aš gyvenau bendrabutyje beveik kaip viešbutyje. Viskas buvo atrestauruota, šiuolaikiškai įrengta. big_smile

174

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Linas, 17 parašė:

Nu barakas tai gerai sakot.. Bet jeigu nu bent jau man tai pastinka higiena.. O kai savo kaip ir nuosavam kambary gali rasti rpadedant tarakontais, baigiant neaiškios kilmės latekso gaminsiais ir pan.. O jeigu dar tik vienas dušas visam barakui, tai tikriausiai maudytis kriauklėje reikia...

Šiaip viskas priklauso nuo turimų pajamų ir nuo to, kokiame mieste studijuoji. Kadangi, greičiausiai, kalbame apie studijas Lietuvoje, tai susiaurinkime į tris miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda. Vilniuje padorų būstą nuomotis vienam neverta, kadangi vieno kambario kainos yra didesnės už kvadratą nei dviejų ir daugiau. Tai finansinė logika sufleruoja, jog nuomotis verta keliese. Brangiau nei barake, tačiau dušu jau naudosis ne 15, o 2-3 žmonės. Bet... svarbu gyventi su draugu, pažįstamu. Priešingu atveju gali būti kur kas blogiau, nei bendrabutyje. Ten bent jau savo duris uždarai ir kitų nematai, o nuomojamame bute, kad ir kaip nenorėsi, vis tiek teks susidurti su bendrabutininkais. Taip kad reikia įsivertinti visų pirma finansus. Tada antroj eilėj savo paties tolerancijos lygį (kaip labai galiu pakęst netvarką, prisitaikyti prie kito žmogaus įpročių?). Jeigu tėvai gali padėti ir finansų užtenka - mano patarimas būtų nuomotis 1-1.5 kambario butą.

175

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Vytautas parašė:
Linas, 17 parašė:

Nu barakas tai gerai sakot.. Bet jeigu nu bent jau man tai pastinka higiena.. O kai savo kaip ir nuosavam kambary gali rasti rpadedant tarakontais, baigiant neaiškios kilmės latekso gaminsiais ir pan.. O jeigu dar tik vienas dušas visam barakui, tai tikriausiai maudytis kriauklėje reikia...

Šiaip viskas priklauso nuo turimų pajamų ir nuo to, kokiame mieste studijuoji. Kadangi, greičiausiai, kalbame apie studijas Lietuvoje, tai susiaurinkime į tris miestus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda. Vilniuje padorų būstą nuomotis vienam neverta, kadangi vieno kambario kainos yra didesnės už kvadratą nei dviejų ir daugiau. Tai finansinė logika sufleruoja, jog nuomotis verta keliese. Brangiau nei barake, tačiau dušu jau naudosis ne 15, o 2-3 žmonės. Bet... svarbu gyventi su draugu, pažįstamu. Priešingu atveju gali būti kur kas blogiau, nei bendrabutyje. Ten bent jau savo duris uždarai ir kitų nematai, o nuomojamame bute, kad ir kaip nenorėsi, vis tiek teks susidurti su bendrabutininkais. Taip kad reikia įsivertinti visų pirma finansus. Tada antroj eilėj savo paties tolerancijos lygį (kaip labai galiu pakęst netvarką, prisitaikyti prie kito žmogaus įpročių?). Jeigu tėvai gali padėti ir finansų užtenka - mano patarimas būtų nuomotis 1-1.5 kambario butą.

nu ko jus cia senas temas prikelinejate? tikras studentiskas gyvenimas yra butent barake su daug kambarioku ir daug girtavimo. o duso kabinu jusu nieks nepirks

176

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Jei Vilniuje, tai tuomet butus reiktų visai pamiršti, nes tai nėra studentų kišenėms..

177 (redagavo Andrius 2021-01-14 22:34)

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Varykit studentai tik į Baraką. Geriausi gyvenimo metai: vis dar jauni, atitrūkę nuo tėvų  ir vis dar be šeimų....Pilna kas tave pakonsultuos, pamokys ir pabaliavos kartu...Viskas viename. Ir dar kiek draugų susirasi. Barako draugai visada artimesni draugai būna už grupiokus ... gal ir savo vyrą ar žmoną ten sutiksi..
         Aš neturėjau galimybės barake gyventi, nes Univeras šalia. Išsinuomojau būtą netoli Univero, tai vis geriau nei nieko...
          O šiaip turbūt visi skirtingi esam. Gal yra žmonių kuriems patinka vieniems ar šiaip tiesiog ramiai gyventi... Pirma geriau gyventi barake, ir jei matai kad ne tau čia gyvenimas, po truputi, ramiai gali butą ieškotis pagal kišenę,..Nes iš barako į būtą lengviau patekti, nei iš buto į baraką ... vietos gali būti užimtos ...


          Tikiuosi atsakėm į tavo klausimą užduotą prieš 12 metų. Dabar gali priimti sprendimą, ir stoti pagaliau :d Nors greičiausiai tu baigei su manim kartu 2012-ais kokiais  big_smile

178

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Kas geriau? As atsakysiu savo buste. Butas ar barako kambaris, kuriame gyveni vienas. Kodel? Nes tu tada atsakai pilnai uz sava plota. Be to jei atvesi mergina, tai ... statusas tavo aukstesnis. Tas pats liecia buta.
Barakinis gyvenimas, pjankes, tusai vyksta ne kasdien ir ... Norint isgerti visada rasi su kuo. Geriausia susipazinus su panike ateiti pas ja i sviecius, o paskui kviesk pas save... Patarimai sakote is vyresniu? Tiesiog ivairus buna tie patarimai.
Jei rinktis bendrikas ar butas, imciau buta smile

179

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

ridike baik spaminti eik dirbti

180

Re: Kas geriau studijuojant? ar gyventi studentu barake ar nuomot buta?

Barakas KLP Baltijos Prospekte 18nr tongue big_smile big_smile AS Ten Prasedejau nuo 2001m big_smile Daba Girdejau REMONTAI big_smile big_smile Skanaus Naujakuriams big_smile big_smile