1

Tema: seni daiktai gelbsti ar nasta?

turiu spinta ir sekcija, pakankamai geros kokybes. noriu parduoti, bet vis dazniau galvoju, kad ji dar gali tarnauti ir tarnauti, bet... ar verta namuose laikyti svetima daikta? gal su ja siek tiek galima pataupyti... o tuo metu ji man pagelbes. o  gal geriau atsikratyti? gal seni daiktai spinduliuoja neigiamas emocijas, gal yra senojo buto ir buvusiu jo savininku israiska ir  mano energijos vagis?

2

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

Kaip ir absoliuciai visur.. kekvienam savo..
As asmeniskai prie daiktu prisirisu..

3

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

stilija parašė:

turiu spinta ir sekcija, pakankamai geros kokybes. noriu parduoti, bet vis dazniau galvoju, kad ji dar gali tarnauti ir tarnauti, bet... ar verta namuose laikyti svetima daikta? gal su ja siek tiek galima pataupyti... o tuo metu ji man pagelbes. o  gal geriau atsikratyti? gal seni daiktai spinduliuoja neigiamas emocijas, gal yra senojo buto ir buvusiu jo savininku israiska ir  mano energijos vagis?

nudazyk zaliai ir ismesk.

4

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

neveltui sakoma, kad moteris padarys problema lygioj vietoj...

5

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

na jai tas senas daiktas kokio van gogo paveikslas ar pan manau pagelbes bet jai kazkokia deze  kitaip spinta kuri tik dulkes renka naudos maza

6

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

Apie  energijos  rijimą  visko  prirašyta.Sako  jei  žmogus  blogoje  nuotaikoje  darė  ,tai  ir  naujas  daiktas  gali  ryti.Manau  jei  tau  nepatinka  tie  daiktai  ,tai  ir  ris  energija ,o  jei  patinka  ir  naudingi, tai  ir  pasilik.

7

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

galima prisakyti aibes dalyku apie daiktu bioenergetika, bet jei zmogus esi mastantis, turi pasirinkti pati, butent reikalingas tau tas daiktas ar ne. Jei laikai baldus vien todel kad sazine liepia, jau automatiskai sriaudi save, nes ne i savo poreikius ziuri smile ...

8

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

provokacija parašė:

galima prisakyti aibes dalyku apie daiktu bioenergetika, bet jei zmogus esi mastantis, turi pasirinkti pati, butent reikalingas tau tas daiktas ar ne. Jei laikai baldus vien todel kad sazine liepia, jau automatiskai sriaudi save, nes ne i savo poreikius ziuri smile ...

teisingas  požiūris

9 (redagavo tomas 2015-08-03 13:09)

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

Naujas daiktas visų pirma kokybę turi, o tai ir gerą nuotaiką neša. Man taip buvo su  Greitpuodis "Rapid Xpress". malonus daiktas ir kasdienybę malonia padaro

10 (redagavo Darius 2015-07-31 23:44)

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

stilija parašė:

turiu spinta ir sekcija, pakankamai geros kokybes. noriu parduoti, bet vis dazniau galvoju, kad ji dar gali tarnauti ir tarnauti, bet... ar verta namuose laikyti svetima daikta? gal su ja siek tiek galima pataupyti... o tuo metu ji man pagelbes. o  gal geriau atsikratyti? gal seni daiktai spinduliuoja neigiamas emocijas, gal yra senojo buto ir buvusiu jo savininku israiska ir  mano energijos vagis?

tai jei tas daiktas yra tavo namuose, tai gal jis yra tavo smile
nespinduliuoja jokiu ten neigiamu emociju, cia pati isivaizduoji. Arba nebent neigiama emocija kyla nes tau nepatinka kad jis senas.

11

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

tomas parašė:

Naujas daiktas visų pirma kokybę turi, o tai ir gerą nuotaiką neša. Man taip buvo su  Greitpuodis "Rapid Xpress" dar dažniau šitą patiekaliuką gaminti galėsit. smile

prie ko cia greitpuodis taip ir nesupratau...

12

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

ridike parašė:

Seni daiktai retai kada gelbsti, reikia kuo mažiau apsikrauti ir mesti visas senienas lauk. Čia mūsų tėvų išmislas yra viską kaupti, galima ir suprasti, nes kažkada nebuvo galima nusipirkti, ką gaudavo tą nešdavo namo kaip didžiausią turtą. Dabar manau daiktai turi atlikti savo funkciją ir būti naudojami, o ne sėdėti kažkur rūsyje ar sandėliuke, laukdami kol prisireiks. Reikalingi ir patogūs baldai lai būna naudojami, o visus kitus padovanoti arba išmesti. Kaupimui sakau ne.

jei baldai butu kokybiskii, niekas ju taip greitai neismestu ir nepirktu nauju ir dar prastesnes kokybes. kazkodel niekas napagalvoja, kiek misku sunaikinama tokiam besaikiam vartotojui - visko ismetejui. sad

13

Re: seni daiktai gelbsti ar nasta?

Chakros