1

Tema: Ką daryti?

Sveiki,
Noriu sulaukti pagalbos, padėjimo apsispręsti, nes labai prastai jaučiuosi. Esu išsiskyrusi, turiu sūnų iš santuokos. Buvęs vyras nori kad gryščiau kartu gyventi.
Bet problema su dabartiniu draugu. Su juo esam metai, jaučiu jam tokius jausmus kuriu nejaučiau buvusiam vyrui. Bet jis esant mums kartu ejo pas taip vadinamas prostitutes(pirko jas) prisipazino kad ir pas vyrus ejo.
Nesenai suzinojau kad jis ta daro jau senai gal kokiu 10metu. Pradejo kai buvo i Londona isvaziaves.
As sunkiai jauciuosi nes ji labai myliu bet bijau gyvenimo su juo kad jis ir toliau taip elgsis. Nors pats sako kad labai mane myli ir nenori prarasti nori but laimingas ir mane tokia daryti. Ar gali pasikeisti? Gal kas galite asmenine patirtim pasidalinti?

2

Re: Ką daryti?

wow nu cia tai meiles trikampis arba net meiles keturkampis) ir issiskyrusi ir su vaiku ir su kitu gyvena o tas dar gejus pas vyrus eina) nu is kur moterys sugeba sau tiek problemu gyvenime susirasti?) ka nera normaliu vyru be vaiku ir ne geju?
veiksmu planas:
1) pas buvusi vyra negrizti nes bus dar daugiau problemu
2) isanalizuoti savo finansine padeti. ar gali isgyventi viena be vyro kiek pati uzdirbi kiek vyras uzdirba kas nuo ko labiau priklausomas
2.1 jei gali isgyventi viena stumi raga abiem vyrams ir pradedi gyvenima is naujo. probleminius santykius reikia nutraukti
2.2 jei negali isgyventi viena gyveni su esamu vyru kol vaikai nesulauks 18metu. nekreipi demesio kad jis yra gejus. kai tik vaikams sukanka 18 stumi raga esamam vyrui ir dingsti i uzsieni. ir ten pradedi nauja gyvenima

3

Re: Ką daryti?

Konstantinai big_smile... cia tai bent strategija. visai geras patarimas jei nekreiptume demesio i tai, kad moteris isimylejus.

4

Re: Ką daryti?

As tai luztu perskaites ta saulytes komentara.

"kaaaa daryyyyyt, kai taves nemyli niekas, o tu taip visus myliiiiii"

xD

Nusipirk strapona ir issipres problemos xD

5

Re: Ką daryti?

Best in The World parašė:

As tai luztu perskaites ta saulytes komentara.

"kaaaa daryyyyyt, kai taves nemyli niekas, o tu taip visus myliiiiii"

xD

Nusipirk strapona ir issipres problemos xD

...gal  neblogai butu, jei abu griztu pas buvusi vyra...bent jau dabartiniam draugui butu labai praktiska. viskas po vienu stogu ir nereiktu niekur eiti big_smile

6

Re: Ką daryti?

Laimute parašė:
Best in The World parašė:

As tai luztu perskaites ta saulytes komentara.

"kaaaa daryyyyyt, kai taves nemyli niekas, o tu taip visus myliiiiii"

xD

Nusipirk strapona ir issipres problemos xD

...gal  neblogai butu, jei abu griztu pas buvusi vyra...bent jau dabartiniam draugui butu labai praktiska. viskas po vienu stogu ir nereiktu niekur eiti big_smile

hahah

7 (redagavo vyras 2021-02-11 20:31)

Re: Ką daryti?

Saulyte parašė:

Sveiki,
Noriu sulaukti pagalbos, padėjimo apsispręsti, nes labai prastai jaučiuosi. Esu išsiskyrusi, turiu sūnų iš santuokos. Buvęs vyras nori kad gryščiau kartu gyventi.
Bet problema su dabartiniu draugu. Su juo esam metai, jaučiu jam tokius jausmus kuriu nejaučiau buvusiam vyrui. Bet jis esant mums kartu ejo pas taip vadinamas prostitutes(pirko jas) prisipazino kad ir pas vyrus ejo.
Nesenai suzinojau kad jis ta daro jau senai gal kokiu 10metu. Pradejo kai buvo i Londona isvaziaves.
As sunkiai jauciuosi nes ji labai myliu bet bijau gyvenimo su juo kad jis ir toliau taip elgsis. Nors pats sako kad labai mane myli ir nenori prarasti nori but laimingas ir mane tokia daryti. Ar gali pasikeisti? Gal kas galite asmenine patirtim pasidalinti?

Kaži ar kas turi tokios unikalios asmeninės patirties smile 

Įsimylėjimas toks dalykas.. kad trunka 2-3 metus, po to žmonės praregi. Dabar kadangi įsimylėjimas nepraėjęs, tai blaiviai įsivertinti gali būti sudėtinga, švelniai tariant smile Įdomiai atrodo tie dabartinio poelgiai.. sakyčiau kartą kitą gal netyčia, bet 10 metų? Čia jau įprotis, gyvenimo būdas.. Kaži kaip jam patiktų jei tu irgi taip pat eitum "prasiblaškyti" su kitais vyrais, moterimis? Pasidomėk, jo reakcija/atsakymas gali daug ką pasakyti. Gal jis koks svingeris ir jam bus tik smagiau smile O gal pasirodys kad sau taiko vienokias taisykles, o savo moteriai kitokias.

Ir gal dar svarbesnis dalykas - mažiau klausyk ką jis sako, o žiūrėk ką jis daro. Jei sako kad nori padaryt laimingą ir tuo pačiu yra neištikimas ir tuo skaudina tave, tai gaunasi kad šneka vienaip o daro priešingai. Tai kokiai moteriai toks vyras reikalingas?

8

Re: Ką daryti?

As nesuprantu jai tur ta zmogu kuri myli nekeisk jai su juo gerai. Na zmogus paeoi savo poziuri negali pasikeist .Jai jis turi Prdaastisku polinkiu jie nedinks .Su laiku visvien kazkam duos idet savo banana.Negriauk savo gyvenimo o vaikas jai nores supras...

9

Re: Ką daryti?

Jonuk, kas tie Prdaastiski (oi ****..., vos liezuvio nenusilauziau big_smile) polinkiai????

10 (redagavo Cheshire Cat 2021-02-14 00:56)

Re: Ką daryti?

jei rimtai, tai problema merginoje. Viskas remiasi i seksa,
Dabartinis jos draugas praso oralinio ir analinio. Oralini daro kekses, o analini gejai. Visa moters logika matosi per isvadas del to, kad jis eina i sona.... O kartais kei noro nera aiskintis, atsakymas yra taip.. Tik tokiu budu galima uzciaupti zodziu srauta.
Moteris priprato kad su buvusiu vien klasika ir dvi pozes: misioneriaus ir suniuku. Daugiau, tabu.
Isvada paprasta, arba ji taikosi prie dabartinio vyro, arba lai grizta pas ex. Jei ji tikrai nauja myletu, tai portale jos nebebutu.
Kartais stebiuosiu, as myliu, turiu, istikima ir pazinciu portale...

11 (redagavo Fjord 2021-02-17 01:15)

Re: Ką daryti?

Cheshire Cat
*Kartais stebiuosiu, as myliu, turiu, istikima ir pazinciu portale...*
...o stebetis tai ko? cia daug tokiu. nezinau kodel kiti vede ar istekejusios cia ir nesistengiu spresti pagal save, bet as taip pat siame portale nors esu istekejusi, esu mylima ir myliu savo vyra. be lietuvisko bendravimo, kurio as pasigendu, man sis portalas dizdiausias mano vyro pasirinkimo patvirtinimas. kaskart, kai skaitau karstaja linija, apima dziaugsmas, kad as turiu toki nuostabu zmogu salia, apie koki kekviena mergina ar moteris tik svajoti gali..

12

Re: Ką daryti?

Fjord parašė:

Cheshire Cat
*Kartais stebiuosiu, as myliu, turiu, istikima ir pazinciu portale...*
...o stebetis tai ko? cia daug tokiu. nezinau kodel kiti vede ar istekejusios cia ir nesistengiu spresti pagal save, bet as taip pat siame portale nors esu istekejusi, esu mylima ir myliu savo vyra. be lietuvisko bendravimo, kurio as pasigendu, man sis portalas dizdiausias mano vyro pasirinkimo patvirtinimas. kaskart, kai skaitau karstaja linija, apima dziaugsmas, kad as turiu toki nuostabu zmogu salia, apie koki kekviena mergina ar moteris tik svajoti gali..

nea Laimute tu isdavei lietuviu vyrus ir pasirinkai uzsienieti. tai labai blogai. reikia rinktis lietuviska vyra kad tauta neisnyktu

13

Re: Ką daryti?

Cheshire Cat parašė:

jei rimtai, tai problema merginoje. Viskas remiasi i seksa,
Dabartinis jos draugas praso oralinio ir analinio. Oralini daro kekses, o analini gejai. Visa moters logika matosi per isvadas del to, kad jis eina i sona.... O kartais kei noro nera aiskintis, atsakymas yra taip.. Tik tokiu budu galima uzciaupti zodziu srauta.
Moteris priprato kad su buvusiu vien klasika ir dvi pozes: misioneriaus ir suniuku. Daugiau, tabu.
Isvada paprasta, arba ji taikosi prie dabartinio vyro, arba lai grizta pas ex. Jei ji tikrai nauja myletu, tai portale jos nebebutu.
Kartais stebiuosiu, as myliu, turiu, istikima ir pazinciu portale...


Iš kur tokios detalės į ką viskas remiasi, ko prašo jos draugas, ir kokios pas juos pozos?

Aš tai kuo stebiuosi, iš kur tokia tiksli statistika ką daro kekšės, ką daro gėjai, ir kad vyrai kurių moterys nesutinka analiniam, eina to daryt su kitais vyrais big_smile

14

Re: Ką daryti?

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Cheshire Cat
*Kartais stebiuosiu, as myliu, turiu, istikima ir pazinciu portale...*
...o stebetis tai ko? cia daug tokiu. nezinau kodel kiti vede ar istekejusios cia ir nesistengiu spresti pagal save, bet as taip pat siame portale nors esu istekejusi, esu mylima ir myliu savo vyra. be lietuvisko bendravimo, kurio as pasigendu, man sis portalas dizdiausias mano vyro pasirinkimo patvirtinimas. kaskart, kai skaitau karstaja linija, apima dziaugsmas, kad as turiu toki nuostabu zmogu salia, apie koki kekviena mergina ar moteris tik svajoti gali..

nea Laimute tu isdavei lietuviu vyrus ir pasirinkai uzsienieti. tai labai blogai. reikia rinktis lietuviska vyra kad tauta neisnyktu

nors man tai nesvarbu, nes as globaliai mastau, bet as lietuviska gimine jau pratesiau. tuo pasirupimo mano pirmasis, lietuvaitis, vyras smile

15

Re: Ką daryti?

vyras parašė:
Cheshire Cat parašė:

jei rimtai, tai problema merginoje. Viskas remiasi i seksa,
Dabartinis jos draugas praso oralinio ir analinio. Oralini daro kekses, o analini gejai. Visa moters logika matosi per isvadas del to, kad jis eina i sona.... O kartais kei noro nera aiskintis, atsakymas yra taip.. Tik tokiu budu galima uzciaupti zodziu srauta.
Moteris priprato kad su buvusiu vien klasika ir dvi pozes: misioneriaus ir suniuku. Daugiau, tabu.
Isvada paprasta, arba ji taikosi prie dabartinio vyro, arba lai grizta pas ex. Jei ji tikrai nauja myletu, tai portale jos nebebutu.
Kartais stebiuosiu, as myliu, turiu, istikima ir pazinciu portale...


Iš kur tokios detalės į ką viskas remiasi, ko prašo jos draugas, ir kokios pas juos pozos?

Aš tai kuo stebiuosi, iš kur tokia tiksli statistika ką daro kekšės, ką daro gėjai, ir kad vyrai kurių moterys nesutinka analiniam, eina to daryt su kitais vyrais big_smile

itariu, kad  kalbama is savo patirties big_smile

16

Re: Ką daryti?

Fjord parašė:

itariu, kad  kalbama is savo patirties big_smile

teisingai, ypac kai isklausai abi puses

17 (redagavo Ieva 2021-04-11 18:58)

Re: Ką daryti?

Saulyte parašė:

Sveiki,
Noriu sulaukti pagalbos, padėjimo apsispręsti, nes labai prastai jaučiuosi. Esu išsiskyrusi, turiu sūnų iš santuokos. Buvęs vyras nori kad gryščiau kartu gyventi.
Bet problema su dabartiniu draugu. Su juo esam metai, jaučiu jam tokius jausmus kuriu nejaučiau buvusiam vyrui. Bet jis esant mums kartu ejo pas taip vadinamas prostitutes(pirko jas) prisipazino kad ir pas vyrus ejo.
Nesenai suzinojau kad jis ta daro jau senai gal kokiu 10metu. Pradejo kai buvo i Londona isvaziaves.
As sunkiai jauciuosi nes ji labai myliu bet bijau gyvenimo su juo kad jis ir toliau taip elgsis. Nors pats sako kad labai mane myli ir nenori prarasti nori but laimingas ir mane tokia daryti. Ar gali pasikeisti? Gal kas galite asmenine patirtim pasidalinti?

O ką čia keist, nesuprantu...

18 (redagavo Tomas 2021-11-20 22:02)

Re: Ką daryti?

Saulyte parašė:

Sveiki,
Noriu sulaukti pagalbos, padėjimo apsispręsti, nes labai prastai jaučiuosi. Esu išsiskyrusi, turiu sūnų iš santuokos. Buvęs vyras nori kad gryščiau kartu gyventi.
Bet problema su dabartiniu draugu. Su juo esam metai, jaučiu jam tokius jausmus kuriu nejaučiau buvusiam vyrui. Bet jis esant mums kartu ejo pas taip vadinamas prostitutes(pirko jas) prisipazino kad ir pas vyrus ejo.
Nesenai suzinojau kad jis ta daro jau senai gal kokiu 10metu. Pradejo kai buvo i Londona isvaziaves.
As sunkiai jauciuosi nes ji labai myliu bet bijau gyvenimo su juo kad jis ir toliau taip elgsis. Nors pats sako kad labai mane myli ir nenori prarasti nori but laimingas ir mane tokia daryti. Ar gali pasikeisti? Gal kas galite asmenine patirtim pasidalinti?

santukiuose visada kalta moteris nes nesugeba juos issaugoti
_
_
vyrai niekada neprasidekite su meterim kurios jau turejo seima. ypac moteris su vaikais