1

Tema: Kirpimas namie

Nu ka, kirpyklos uzdarytos... Kaip paciam apsikirpti pilnas youtube.
Klausimas, koki plauku kirpimo masinele pasirinkote?
Pvz. kokia pasirinkti?
1. Aresa AR-1815
2. Braun MGK7920TS
3. Panasonic ERGB80H503
4.Wahl 09698-1016

2

Re: Kirpimas namie

pas mane plika galva as nesikerpu

3

Re: Kirpimas namie

Cheshire Cat parašė:

Nu ka, kirpyklos uzdarytos... Kaip paciam apsikirpti pilnas youtube.
Klausimas, koki plauku kirpimo masinele pasirinkote?
Pvz. kokia pasirinkti?
1. Aresa AR-1815
2. Braun MGK7920TS
3. Panasonic ERGB80H503
4.Wahl 09698-1016

Moser 1400-0458. savo vyra kerpu visada pati

4

Re: Kirpimas namie

Konstantinas parašė:

pas mane plika galva as nesikerpu

geriausia. nei vargo nei islaidu smile

5

Re: Kirpimas namie

Laimute parašė:

Moser 1400-0458. savo vyra kerpu visada pati

Dekoju uz patarima

6

Re: Kirpimas namie

Laimute parašė:
Cheshire Cat parašė:

Nu ka, kirpyklos uzdarytos... Kaip paciam apsikirpti pilnas youtube.
Klausimas, koki plauku kirpimo masinele pasirinkote?
Pvz. kokia pasirinkti?
1. Aresa AR-1815
2. Braun MGK7920TS
3. Panasonic ERGB80H503
4.Wahl 09698-1016

Moser 1400-0458. savo vyra kerpu visada pati

Ar išsinuomoti žmoną plaukų kirpimui šiais nuostabiais laikais yra galimybė? gal tai įstatymai nedraudžia?
kyla įtarimas kad Laimute esate kirpėja ir prisidengdama tariamu vyru paviešinate savo sugebėjimus siekdama plėsti savo kliantūrą? Pukiai nusimanote apie kirpimo mašinėles, kas ten žino ką jūs dar sugebate, gal net nusimanote apie įvairių šukuosenų madų tendecijas - o jūs žinote kas laukia jaunuolio kuris užsikrėstų kokiuo tai covid? - jam persirgus jis įgautų imunitetą, nebereiktų skiepų, o kas tada...?

7

Re: Kirpimas namie

Vytautas parašė:

Ar išsinuomoti žmoną plaukų kirpimui šiais nuostabiais laikais yra galimybė? gal tai įstatymai nedraudžia?
kyla įtarimas kad Laimute esate kirpėja ir prisidengdama tariamu vyru paviešinate savo sugebėjimus siekdama plėsti savo kliantūrą? Pukiai nusimanote apie kirpimo mašinėles, kas ten žino ką jūs dar sugebate, gal net nusimanote apie įvairių šukuosenų madų tendecijas - o jūs žinote kas laukia jaunuolio kuris užsikrėstų kokiuo tai covid? - jam persirgus jis įgautų imunitetą, nebereiktų skiepų, o kas tada...?


Prasidejo samokslo teorijos. Ar jusu pavarde ne Genys? .....

8

Re: Kirpimas namie

Cheshire Cat parašė:
Vytautas parašė:

Ar išsinuomoti žmoną plaukų kirpimui šiais nuostabiais laikais yra galimybė? gal tai įstatymai nedraudžia?
kyla įtarimas kad Laimute esate kirpėja ir prisidengdama tariamu vyru paviešinate savo sugebėjimus siekdama plėsti savo kliantūrą? Pukiai nusimanote apie kirpimo mašinėles, kas ten žino ką jūs dar sugebate, gal net nusimanote apie įvairių šukuosenų madų tendecijas - o jūs žinote kas laukia jaunuolio kuris užsikrėstų kokiuo tai covid? - jam persirgus jis įgautų imunitetą, nebereiktų skiepų, o kas tada...?


Prasidejo samokslo teorijos. Ar jusu pavarde ne Genys? .....

nea, mano pavardė kitokia... ankstesne žinute taikiau į niekur... bet kažkur  pataikiau... tiesa pasakius pamėginau pašmaikštauti, tikiuosi nieko smarkiai neužgavau.

9

Re: Kirpimas namie

nemanau kad Laimute iesko klienturos) ji ne Lietuvoj gyvena todel lietuviski vyrai nera jos klientai. ypac Konstantinas neturintis plauku

10

Re: Kirpimas namie

Vytautas parašė:

/quote]
Ar išsinuomoti žmoną plaukų kirpimui šiais nuostabiais laikais yra galimybė?

as tai noreciau issinuomoti kokia moteri zmonos pareigoms vienam savaitgaliui. noriu patirti ka reiskia gyventi su zmona

11

Re: Kirpimas namie

griztant prie temos. vis tiek pats neapsikirpsi nes nematysi kas darosi tau is galo. reikia kito zmogaus kad tave apkirptu. as kai buvau emigracijoje mane apkirpo bendradarbiai su pacia pigiausia masinele. tai sutaupiau 5 eur ant kirpejos. priejau isvados kad masineles kaina neturi reiksmes. ypac jei esate vyras ir jums nereikia graziu sukuosenu

12 (redagavo Laimute 2021-02-06 17:54)

Re: Kirpimas namie

Vytautas parašė:
Laimute parašė:
Cheshire Cat parašė:

Nu ka, kirpyklos uzdarytos... Kaip paciam apsikirpti pilnas youtube.
Klausimas, koki plauku kirpimo masinele pasirinkote?
Pvz. kokia pasirinkti?
1. Aresa AR-1815
2. Braun MGK7920TS
3. Panasonic ERGB80H503
4.Wahl 09698-1016

Moser 1400-0458. savo vyra kerpu visada pati

Ar išsinuomoti žmoną plaukų kirpimui šiais nuostabiais laikais yra galimybė? gal tai įstatymai nedraudžia?
kyla įtarimas kad Laimute esate kirpėja ir prisidengdama tariamu vyru paviešinate savo sugebėjimus siekdama plėsti savo kliantūrą? Pukiai nusimanote apie kirpimo mašinėles, kas ten žino ką jūs dar sugebate, gal net nusimanote apie įvairių šukuosenų madų tendecijas - o jūs žinote kas laukia jaunuolio kuris užsikrėstų kokiuo tai covid? - jam persirgus jis įgautų imunitetą, nebereiktų skiepų, o kas tada...?

pralinksminai, Vytautai big_smile. ne, as ne kirpeja, bet po pirmojo lockdown sugalvojom, kad reiktu kirptis namuose. nusipirkau  kirpimo realu kursa, nes tu tutorial internete nepakanka. kurso metu man patare isigyti tokia masinele. truputi sunkoka palyginus su kinietiskom, bet labai kokybiska. myliu savo vyra ir noriu, kad atrodytu graziai. dabar abu patenkinti. o del skiepu...na, nezinau, reiks gal nauju virusu laukti big_smile va del kitu savo sugebejimu...yra ne vienas, bet cia nevardinsiu, kuklinuosi... big_smile

13

Re: Kirpimas namie

Konstantinas parašė:
Vytautas parašė:

/quote]
Ar išsinuomoti žmoną plaukų kirpimui šiais nuostabiais laikais yra galimybė?

as tai noreciau issinuomoti kokia moteri zmonos pareigoms vienam savaitgaliui. noriu patirti ka reiskia gyventi su zmona

kazkur skaiciau anegdota apie tai. atejo, vadinasi ta nuomuota zmona pas klijenta, atsisedo prie veidrodzio ir daresi sau makijaza valanda laiko. dar apreke klijenta, kad ja vis skubina ir trukdo...tada pasieme jo visus punigus ir isejo trenkusi durimis.:D

14 (redagavo Laimute 2021-02-06 17:53)

Re: Kirpimas namie

Cheshire Cat parašė:
Vytautas parašė:

Ar išsinuomoti žmoną plaukų kirpimui šiais nuostabiais laikais yra galimybė? gal tai įstatymai nedraudžia?
kyla įtarimas kad Laimute esate kirpėja ir prisidengdama tariamu vyru paviešinate savo sugebėjimus siekdama plėsti savo kliantūrą? Pukiai nusimanote apie kirpimo mašinėles, kas ten žino ką jūs dar sugebate, gal net nusimanote apie įvairių šukuosenų madų tendecijas - o jūs žinote kas laukia jaunuolio kuris užsikrėstų kokiuo tai covid? - jam persirgus jis įgautų imunitetą, nebereiktų skiepų, o kas tada...?


Prasidejo samokslo teorijos. Ar jusu pavarde ne Genys? .....

viskas gerai wink Musu Vytautas megsta pasmaikstauti big_smile

15

Re: Kirpimas namie

Laimute parašė:

viskas gerai wink Musu Vytautas megsta pasmaikstauti big_smile

Aisq smile

16

Re: Kirpimas namie

tai pirkau Wahl... Ispudziai dvigubi... kirpa gerai, bet kartu ir greitai ikaista...

17 (redagavo Vytautas 2021-02-14 07:53)

Re: Kirpimas namie

Konstantinas parašė:

griztant prie temos. vis tiek pats neapsikirpsi nes nematysi kas darosi tau is galo. reikia kito zmogaus kad tave apkirptu. as kai buvau emigracijoje mane apkirpo bendradarbiai su pacia pigiausia masinele. tai sutaupiau 5 eur ant kirpejos. priejau isvados kad masineles kaina neturi reiksmes. ypac jei esate vyras ir jums nereikia graziu sukuosenu

Klysti. Jei nemoki, nereiškia, kad neįmanoma - https://www.youtube.com/watch?v=T8xfBD9NQhY
Kerpuosi namie dar seniai prieš karantiną (jau kokius 2-3 metus) ir ne, brangi mašinėlė nereikalinga. Išvis jeigu nenori kažko įmantraus, o tiesiog lygiai nusiskusti visą galvą, tai apskritai galima už 15 EUR kainuojančia mašinėle. Bet aišku, mano patarimas būtų pirkti bent jau už 30 EUR, nes jei dažnai kirpsies (1 kart per mėn), tai tikėtina, kad po metų ta už 15 eur jau numirs. KItas dalykas, kai jau pats įpranti bent keletą kartų nusikirpti, sužinai, ko tau reikia. Man, pavyzdžiui, visiškai nereikalingos tokios funkcijos kaip galimybė kirptis prausiantis duše. Užtat labai svarbu, kad mašinėlė būtų belaidė.

Sėkmės visiem namų kirpėjam/-om smile

18

Re: Kirpimas namie

as kerpuosi karta per 3 menesius. bet galiu ir puse metu nesikirpti. apkerpa kirpeja uz 4 eur) labai pigiai

19

Re: Kirpimas namie

Vytautas parašė:

Sėkmės visiem namų kirpėjam/-om smile

dekoju

20

Re: Kirpimas namie

Man tai patinka kirpti galvas. Koks skirtumas, kad nukirptiems nepatinka. :DD