1

Tema: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Bendravau su panele man ji labai patiko ir aš prie jos prisirišau per daug dėmesio skiriau galima sakyti galva pamečiau iš pradžių viskas buvo gerai o poto prasidėjo piktis ji pradėjo elgtis taip lig jai esu reikalingas ir ne nors ji nuo pat pradžių sakidavo kad nežino ko nori, yra dar sakiusi kad viena diena nori būti su manim kita diena ne. Visada nuvešdavau kur reikia. O kaip paklausiau ar myli pasakė "tu gal galva susitrenkei koks **** myli tau pas daktarą reikia apsilankiti rimtai smegenis susisuko" ar aš buvau apgautas nuo pat pradžių ji visados sėdėdavo rageli ja o kaip pradėdavau kalbėti apie santykius apie buvimą kartu tai sakidavo pirkdavo ir sakidavo tu mane spaudi ar tai tik buvo susižavėjimas? Ačiū už atsakimus.

2

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

kill da btch

3

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

merginos visos tokios abejojancios ir neapsisprendusios. jos niekada neapsisprendzia. cia kazkur forumo gilumoje buvo tema apie friendzone. tai va ji tave laiko savo friendzone.
bandyk maziau su ja bendrauti arba kuri laika isvis nebendrauti. apsimesk kad labai uzimtas darbe ar dar kazkur. ir dar pradek bendrauti su kitom . merga turi pajausti konkurencija kad ji ne vienintele tokia. bet ir nesipyk su ja elkis neutraliai.
tai va bendrauk su kitom nes sita tave isnaudoja. ji dabar laukia kada atsiras dar geresnis/turtingesnis bernas ir jei atsiras is karto teps slydes pas kita. tokios jau mergos visos iesko sau naudos o realiai tai jos nieko nemyli tik save

4

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Tai ji gali parašiti man dėl naudos sau kad pakimarinti, tai taip išeina kad aš jai buvau tik draugas ir viskas?

5

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Jos amžius 18m

6

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Nori realaus patarimo? Tapk egoistu. Tavo darbai ir norai yra svarbus, merginai skirk laiko po darbu ir savo reikalu. Ir jau tada pamatysi, ar realiai tu jai rupi? Jokios konkurencijos, kaip rase Konstatin, nera. Paprastai sio metu Cosmopolitan ir aibe kekszurnalu moterims aiskina butent taip elgtis. Ta prasme, buti keksemis.
Bet nepersistengk, o tai tapsi senberniu. Is kitos puses buvimas vienu irgi uri savo pliusus.

7

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

daznai matome tai, ka matyti trokstame.  tavo lukesciai nesutiko su jos lukesciais. apgautas tu nebuvai, nes ji juk sake, kad nezino ko nori ir nieko tau nezadejo. jei pats ja lepinai tikedamasis, kad taip iskovosi jos sirdi tai negali jos kaltinti. nesigailek ka del jos padarei, nes darei is geros sirdies , beto, igijai nauja patirti , kuri tau gal but pades naujuose santykiuos. pamoku dar daug reiks paruosti gyvenime kol surasi savo mergina.

8

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Kai zmogus raso "skiriau" arba "sakidavo" su i trumposiomis tai itariu kad ne kazka ciuvas ir ne kazka pana ten. Tv pagalbos lygiu.

9 (redagavo Putinas 2021-02-12 22:16)

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Kai tu gaidy atsakinėji į belekieno fantazijas, tai nes esi paprastas dauniukas, kurį gali apipisti bet kas. :DD

10

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Best in The World parašė:

Kai zmogus raso "skiriau" arba "sakidavo" su i trumposiomis tai itariu kad ne kazka ciuvas ir ne kazka pana ten. Tv pagalbos lygiu.

labai panasu, kad taip ir yra smile

11 (redagavo Teo 2021-03-20 18:09)

Re: Sveiki esu jaunas likau nesuprastas.

Danas parašė:

Bendravau su panele man ji labai patiko ir aš prie jos prisirišau per daug dėmesio skiriau galima sakyti galva pamečiau iš pradžių viskas buvo gerai o poto prasidėjo piktis ji pradėjo elgtis taip lig jai esu reikalingas ir ne nors ji nuo pat pradžių sakidavo kad nežino ko nori, yra dar sakiusi kad viena diena nori būti su manim kita diena ne. Visada nuvešdavau kur reikia. O kaip paklausiau ar myli pasakė "tu gal galva susitrenkei koks **** myli tau pas daktarą reikia apsilankiti rimtai smegenis susisuko" ar aš buvau apgautas nuo pat pradžių ji visados sėdėdavo rageli ja o kaip pradėdavau kalbėti apie santykius apie buvimą kartu tai sakidavo pirkdavo ir sakidavo tu mane spaudi ar tai tik buvo susižavėjimas? Ačiū už atsakimus.

 

Danas parašė:

galva pamečiau .

Siaip merginoms patinka vaikinai su visom kuno dalims
   

Danas parašė:

  per daug dėmesio skiriau

            Merginoms reikia skirti   tiek laiko kiek tau trunka erekcia .Jei mergina tau neduoda surask ta kuri duos.

Danas parašė:

iš pradžių viskas buvo gerai o poto prasidėjo piktis ji pradėjo elgtis

"iš pradžių buvo" "demo rezimas" paskui pradejo manipulioti !!!

Danas parašė:

O kaip paklausiau ar myli pasakė

   Negalima klausti merginos nieko konkretaus .Arba penis status arba penis nuvytes , ko cia dar su mergina galima kalbeti ? Moteris nestato tiltu,nestato namu,netiesia gelezinkelio ir neprojektuoja masinas ir pastatus , o vyrai nekalba apie santykius !! As su savo mergina is vokietijos isvis nekalbejau .
Zinai kai sutinki normalia megina .Viskas lengvai ir paprasta .Merginai nereikia nieko tik reikalingas  tu ir viskas .Jei gerai ir prabangoi ir skurde svarbiausia kad tu bum sala .