161

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

GusteJB parašė:

Svarbiausia gilintis į tau patinkančią sritį ir tapti tos srities ekspertu. Kai turi mėgstamą veiklą ir esi tos srities ekspertas sėkmė ateis pati smile

na, tikrai, labai paprasta:::041

162

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Mano nuomonė būtų tokia: būsi įdomus tada kaip susirasi savąją veiklą, darysi tas kas tau patinka ir to sieksi, bei tobulėsi. o svarbus, tai manau kiekvienas žmogus yra svarbus, būdamas savąjame rate. Tiesiog manau, kad tu turi ieškoti savęs, ieškot kas patinka būtent, o ką kiti galvoja ar tu esi svarbus ar ne, mano nuomonė turėtų tau asmeniškai būt ****. Aš irgi pakankamai dažnai klausdavau savęs tokio klausimo, kaip būt įdomiai, ir tsg supratau, kad reik būt savimi. Ir tikrai atsirado žmonių kuriems aš esu įdomi, nors tikrai nesistengiau tokia būti. Manau, kad kiekvienas žmogus savaip yra įdomus ir tiesiog nereik užsiskleist savyje.

163

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Daug skaitykit. Jei mokat

164

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

jau kokie neįdomūs žmonės, kurie ilgiausiai pasakoja, ką skaitė ir kiek :-)
iš tiesų įdomus žmogus gali dviejų sakinių skelbimą Alio perskaityti ir taip perpasakoti, kad visą gyvenimą atsiminsi :-)

165 (redagavo Sulamita 2020-03-29 13:26)

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

ir dar - būti įdomiu žmogumi ką reiškia? kad būtinas kitas žmogus, tiesa? o yra tokių žmonių, kuriems niekas neįdomu... net iki tokio lygio, kad patys sau neįdomūs, nors ir kokie egoistai bebūtų! va, jiems karantinas tai išvis tragedija... Bet grįžtant prie temos - tokių žmonių daug, tad jų nesugebėjimo kuo nors domėtis nereikia priimti kaip savo neįdomumo :-)
kaip kažkas rašė čia - įdomūs yra visi. savaip :-)

166

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Geriausia dabar tai užsikrėsk korona tai tapsi ir svarbus ir įdomus

167

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Naujokui( ei):)))
"Aš irgi pakankamai dažnai klausdavau savęs tokio klausimo, kaip būt įdomiai, ir tsg supratau, kad reik būt savimi."
O Dieve , Nobelio  ir Gonkūrų premijos verta mintis:) Aš ir kiekvieną rytą žiūrėdamas į veidrodį klausinėju, kas tu toks.Ar aš įdomus. ? Charizmatiškas?  Gerai, kad atmintis spiria subinėn ir primena, eik prauskis, nusiskusk barzdą ir gal tada atpažinsi save:)

168

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Kostas parašė:

Naujokui( ei):)))
"Aš irgi pakankamai dažnai klausdavau savęs tokio klausimo, kaip būt įdomiai, ir tsg supratau, kad reik būt savimi."
O Dieve , Nobelio  ir Gonkūrų premijos verta mintis:) Aš ir kiekvieną rytą žiūrėdamas į veidrodį klausinėju, kas tu toks.Ar aš įdomus. ? Charizmatiškas?  Gerai, kad atmintis spiria subinėn ir primena, eik prauskis, nusiskusk barzdą ir gal tada atpažinsi save:)

jo, verta  nusiskusti, taciau reikia karts nuo karto ir i dzinsus ilysti, nes patogus laisvalaikio drabuziai labai apgaulingi big_smile

169

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Forumo karaliui Laimutei:)
Pagal Darviną žmogus gimė nuogas:)  Tamstos mintis, kad laisvalaikio rūbai yra apgaulingi gana  filosofiška:)  Ką jis išlaisvina?Kūną? Aistros priepuolyje pats nuo jų išsilaisvini:) Retorinis , durnas klausimas - kodėl moterims  labai patinka, kai jas nurengi ir labai pyksta , kai bandai joms padėti apsirengti?:)))))
Sekmės Jums. Labai gerai pažįstu  nuostabų Berlyną:) Kadangi esate  vedusi, kitu atveju mielai pasiūlyčiau džinsų  eksperimentą:))))

170

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Kostas parašė:

Forumo karaliui Laimutei:)
Pagal Darviną žmogus gimė nuogas:)  Tamstos mintis, kad laisvalaikio rūbai yra apgaulingi gana  filosofiška:)  Ką jis išlaisvina?Kūną? Aistros priepuolyje pats nuo jų išsilaisvini:) Retorinis , durnas klausimas - kodėl moterims  labai patinka, kai jas nurengi ir labai pyksta , kai bandai joms padėti apsirengti?:)))))
Sekmės Jums. Labai gerai pažįstu  nuostabų Berlyną:) Kadangi esate  vedusi, kitu atveju mielai pasiūlyčiau džinsų  eksperimentą:))))

labai filosofiskai Tu cia Kostai smile as turejau galvoje butent karantino laikotarpi. ta prasme, kad betinginiaujant namose gali  atsitikti taip, kad dzinsai "susitrauks" big_smile Pav.: mes tai jau, is neturejimo ka veikt, valgom smile
retorinis atsakymas...  esu girdejusi, jog kai kurios moterys nemegsta buti nurengiamos.

171

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Gerb. Laimute,
Tamstos pastebėjimai apie džinsų "siaurėjimus" ,apskritai mane pralinksmino. Esate ne stereotipiškai mąstantis žmogus. smile MIntiju, kad lengviausia gyventi tiems  kurie stereotipiški:) Jiems net mąstyti nereikia:)
Kas dėl moterų nenoro , kad būtų nurengtos- sutinku:) Kai kurios   pačios nusirengia greičiau:) Anekdotas .  Labai rimtos firmos direktorius priėmė naują sekretorę. Jo žmona, klausia - o kaip ji rengiasi? Stilingiau už mane? smile Tas , pilna galva rūpesčių, nieko nepagalvojęs atsakė - ji rengiasi greičiau:)))))))
Pasaulį išgelbės tik humoras:))) Sekmės Jums visur ir visada:)

172

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Siaurus džinsus nešioja tik beta male vaikinai kojos kaip pagaliukai ne tokie vyrai turi būt į šauktinius visus tokius surinkčiau perauklėjimui

173

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Forumo dalyviui. Pritariu  Tamstos mintims Esu senyvo amžiaus. Pakeliu vis dar 100kg štangą. Visi tie madingomis plonomis kojelėmis, tokie juokingi. Kiek supratau, esate kariškis.Jei kas, padėsiu Jums

174

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Gabriele parašė:

Mano nuomonė būtų tokia: būsi įdomus tada kaip susirasi savąją veiklą, darysi tas kas tau patinka ir to sieksi, bei tobulėsi. o svarbus, tai manau kiekvienas žmogus yra svarbus, būdamas savąjame rate. Tiesiog manau, kad tu turi ieškoti savęs, ieškot kas patinka būtent, o ką kiti galvoja ar tu esi svarbus ar ne, mano nuomonė turėtų tau asmeniškai būt ****. Aš irgi pakankamai dažnai klausdavau savęs tokio klausimo, kaip būt įdomiai, ir tsg supratau, kad reik būt savimi. Ir tikrai atsirado žmonių kuriems aš esu įdomi, nors tikrai nesistengiau tokia būti. Manau, kad kiekvienas žmogus savaip yra įdomus ir tiesiog nereik užsiskleist savyje.

...
savaip yra įdomus beveik kiekvienas...tiesa, tik ne visuomenei kurioje gyvename....yra keli būdai būti įdomiam kitiems...turi būti gimęs turtuolio šeimoje...bet tai ne visiems skirta...jeigu neturi pinigų vargiai būsi
įdomus kitiems nebent keletui artimųjų...ir tai  ne visiems pasiseka...visada esi įdomus tik tiek mūsų vartotojiškoje visuomenėje kiek gali duoti nesvarbu ko...: pinigų, įdėjų kurios neša pinigus tam ir sukuriami įvairūs konkursai nes mūsų "išrinktieji" ir "žvaigždės" būna išsisėmę...taigi paprasčiausias būdas pavogti kokį milijoną ar du, ką nors žinomą užmušti būtum įdomus žiniasklaidai ir pan. tai būtų mažiausiai pastangų įdedant tapti žinomam nors laikinai mūsų visuomenėje...

175

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Karolina parašė:
Gabriele parašė:

Mano nuomonė būtų tokia: būsi įdomus tada kaip susirasi savąją veiklą, darysi tas kas tau patinka ir to sieksi, bei tobulėsi. o svarbus, tai manau kiekvienas žmogus yra svarbus, būdamas savąjame rate. Tiesiog manau, kad tu turi ieškoti savęs, ieškot kas patinka būtent, o ką kiti galvoja ar tu esi svarbus ar ne, mano nuomonė turėtų tau asmeniškai būt ****. Aš irgi pakankamai dažnai klausdavau savęs tokio klausimo, kaip būt įdomiai, ir tsg supratau, kad reik būt savimi. Ir tikrai atsirado žmonių kuriems aš esu įdomi, nors tikrai nesistengiau tokia būti. Manau, kad kiekvienas žmogus savaip yra įdomus ir tiesiog nereik užsiskleist savyje.

...
savaip yra įdomus beveik kiekvienas...tiesa, tik ne visuomenei kurioje gyvename....yra keli būdai būti įdomiam kitiems...turi būti gimęs turtuolio šeimoje...bet tai ne visiems skirta...jeigu neturi pinigų vargiai būsi
įdomus kitiems nebent keletui artimųjų...ir tai  ne visiems pasiseka...visada esi įdomus tik tiek mūsų vartotojiškoje visuomenėje kiek gali duoti nesvarbu ko...: pinigų, įdėjų kurios neša pinigus tam ir sukuriami įvairūs konkursai nes mūsų "išrinktieji" ir "žvaigždės" būna išsisėmę...taigi paprasčiausias būdas pavogti kokį milijoną ar du, ką nors žinomą užmušti būtum įdomus žiniasklaidai ir pan. tai būtų mažiausiai pastangų įdedant tapti žinomam nors laikinai mūsų visuomenėje...

176

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Net nežinau ką čia ir atsakyti






----------------------------------

Vonios remontas https://austis.lt

177

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

As savo suniui esu pats svarbiausias zmogus jo gyvenime
https://cdn.decrypt.co/resize/1400/wp-content/uploads/2019/05/coinbase-dogecoin.jpg

178

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Tiesiog būkite savimi, nes buvimas kažkuo laimės nesuteiks.

179

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Emile parašė:

Tiesiog būkite savimi, nes buvimas kažkuo laimės nesuteiks.

teko buti kazkuom ?

180

Re: Patarkite, kaip tapti įdomiu ir svarbiu žmogumi.

Laimute parašė:
GusteJB parašė:

Svarbiausia gilintis į tau patinkančią sritį ir tapti tos srities ekspertu. Kai turi mėgstamą veiklą ir esi tos srities ekspertas sėkmė ateis pati smile

na, tikrai, labai paprasta:::041

Būtent.