1 (redagavo luka 2021-03-22 21:33)

Tema: kanapiu nauda

Sveiki noriu padiskutuoti apie CBD produktus ir ju nauda.ar teko naudoti ir ka isbandete
pati geriu arbata ir CBD lasus miegui.
www.kanapiuekspertai.lt

2 (redagavo Teo 2021-04-01 11:36)

Re: kanapiu nauda

as isvis kanapes ir gybus paskelpciau nacionalineis augalais :::008
niekad nenaudojau, esu per jaunas kad svaigalais uzsimineciau. bet manau kai man bus 60m kodel gi ne ? <atsisakysiu vairuotojo teisiu persikelsiu kur bus salia dvi ligonines ir bet du prekybos centrai ir sau rukysiu zole i sveikata:::034

3

Re: kanapiu nauda

Manau, kad dabartinis reguliavimas tikrai yra ne koks, bet laisvam tokių produktų judėjimui nepritarčiau, turėtų būti kontrolė.

4

Re: kanapiu nauda

Tai CBD ir Lietuvoj galima naudoti ir viskas su juo gerai. jis ypač rekomenduojamas autistams ar kitiems nerviniams išpuoliams. Svarbu THC būtų normose.

5

Re: kanapiu nauda

Daug metų atgal skaičiau kažkokios gydytojos straipsnį, kad tipo jeigu kanapes protingai naudot, dedant į visokias salotas ir panašiai, tai nereiktų gert alkoholio. Gal ir taip?

6

Re: kanapiu nauda

šliumbas parašė:

Daug metų atgal skaičiau kažkokios gydytojos straipsnį, kad tipo jeigu kanapes protingai naudot, dedant į visokias salotas ir panašiai, tai nereiktų gert alkoholio. Gal ir taip?

ziurint kokias kanapes. man tai labiausiai patinka drabuziai is kanapiu. mama pasakojo, kad senelis is kanapiu virves vydavo ir pardavinedavo.

7

Re: kanapiu nauda

Manau mažais žingsniai prieisime, bent prie naudojimo medicinos reikmėms smile

8

Re: kanapiu nauda

jontor parašė:

Manau mažais žingsniai prieisime, bent prie naudojimo medicinos reikmėms smile

Senei laikas.

9

Re: kanapiu nauda

sako kanapiu aliejus naudingas, nusipirkau, pradejau vartot smile

10

Re: kanapiu nauda

Darius parašė:

sako kanapiu aliejus naudingas, nusipirkau, pradejau vartot smile

Šiaip tai visi aliejai sveika. Svarbiausia, kad būtų neperdirbti.

11

Re: kanapiu nauda

Fjord parašė:
Darius parašė:

sako kanapiu aliejus naudingas, nusipirkau, pradejau vartot smile

Šiaip tai visi aliejai sveika. Svarbiausia, kad būtų neperdirbti.

bet kaip ji sunaudot taip greit, kai reik per 45 dienas po atidarymo o jis nesakanus

12

Re: kanapiu nauda

Lb.neskanus daiktas ir dvokia nežmoniškai. Fui.

13

Re: kanapiu nauda

Ieva parašė:

Lb.neskanus daiktas ir dvokia nežmoniškai. Fui.

Nesu ragavusi. Labiausiai mėgstu makadamijos aliejų.

14

Re: kanapiu nauda

Čia aš apie kanapes apskritai. Man aliejaus naudojimas priklauso nuo produktų, su kuriais derinu. Skaniai kvepia šalto spaudimo saulėgrąžų.

15

Re: kanapiu nauda

Darius parašė:
Fjord parašė:
Darius parašė:

sako kanapiu aliejus naudingas, nusipirkau, pradejau vartot smile

Šiaip tai visi aliejai sveika. Svarbiausia, kad būtų neperdirbti.

bet kaip ji sunaudot taip greit, kai reik per 45 dienas po atidarymo o jis nesakanus

Pirk mažais kiekiais. Maišyk su kuo nors, kas skanu, gal padės .

16

Re: kanapiu nauda

Ieva parašė:

Čia aš apie kanapes apskritai. Man aliejaus naudojimas priklauso nuo produktų, su kuriais derinu. Skaniai kvepia šalto spaudimo saulėgrąžų.

Sezamo, kadagių, kedro riešutų labai aromatingi ir švelnaus skonio. Aš kas rytą arbatinį šaukštelį ant tuščio skrandžio geriu. Prieš tai ilgai palaikius burnoje (skalaujant burnos ertmę ).

17

Re: kanapiu nauda

Fjord parašė:
Ieva parašė:

Čia aš apie kanapes apskritai. Man aliejaus naudojimas priklauso nuo produktų, su kuriais derinu. Skaniai kvepia šalto spaudimo saulėgrąžų.

Sezamo, kadagių, kedro riešutų labai aromatingi ir švelnaus skonio. Aš kas rytą arbatinį šaukštelį ant tuščio skrandžio geriu. Prieš tai ilgai palaikius burnoje (skalaujant burnos ertmę ).

Skaičiau, kad taip sveika, bet man nesinori.

18

Re: kanapiu nauda

O visokie kanapių produktai leidžiami lietuvoj pardavinėt?

19

Re: kanapiu nauda

šliumbas parašė:

O visokie kanapių produktai leidžiami lietuvoj pardavinėt?

Jos nevienarūšės. Lietuviškomis, kurios auga lauke, nesisvaiginama. Jos nuo seno auginamos.

20

Re: kanapiu nauda

šliumbas parašė:

O visokie kanapių produktai leidžiami lietuvoj pardavinėt?

Prie Molėtų yra didžiulis laukas. Legaliai viskas. Svarbiausia, kad nebūtų THC jų produktuose.