81

Re: ka lankote??

Ultimate frizbee smile

82

Re: ka lankote??

o aš lankau kyokushin karate tongue

83 (redagavo Asta 2012-09-01 10:17)

Re: ka lankote??

plaukimas, burleska / fussion jazz, street dance sokiai smile , snowboarding

84

Re: ka lankote??

Fitnesą

85

Re: ka lankote??

Kick boksas

86 (redagavo tinsanis 2013-08-19 09:00)

Re: ka lankote??

neon parašė:

nieko,-ubagas ir skurdzius)))kartais lankausi policijoj ir prostitutes megstu lankyti

[prostitut,kainuoja tai ne toks ubagas kaip sakai esi:) ar cia kai nesumoki keliauji pas ,,,marsiecius

87

Re: ka lankote??

Regbis

88

Re: ka lankote??

Sėksą, aš ant viršaus tai man labiausiai patinka

89

Re: ka lankote??

važinėju dviračiu...ir nevengiu kartas nuo karto sporto salėje pasimankštinti.....šiaip ,dėl savęs smile

90

Re: ka lankote??

kick boksa... bet nesveikai noriu isbandyti amerikietiska futbola, gaila nera galimybiu smile

91

Re: ka lankote??

Gal ir keistai skamba, bet man labai patinka stalo tenisas smile Lankau du kartus per savaitę šį užsiėmimą. Labai padeda atsipalaiduoti po dienos darbų!

92

Re: ka lankote??

Kartais  baseina, kartais sporto kluba...

93

Re: ka lankote??

Visi esame skirtingi ir turime skirtingus pomėgius, todėl kas patinka vienam, tas nebūtinai patiks ir kitam. Geriausias būdas išsirinkti mėgiamą veiklą yra išbandyti visas veiklas iš eilės ir tada suprasi kas tau patinka, o kas ne. Man didžiausią malonumą teikiantis sportas yra plaukimas baidarėmis. Plaukioju Vilniuje ir aplink Vilniu, nes ne tik man tai yra patogu, bet ir Baidarių nuoma Vilniuje nėra brangi, ypač ne sezono metu. Tai nuoširdžiai linkiu tau surasti tą pramogą, kuri tau suteiks malonumą.

94

Re: ka lankote??

Dviraciai ir Zvejyba tongue big_smile big_smile

95

Re: ka lankote??

Važinėdavausi dviračiu beveik kasdien, bet lietingu oru visiškai nebėra to malonumo, tai... pradėjau dviratį salėje minti big_smile Šiaip gal kas nors norėtų prisijungti iš Vilniečių? Įprastai muzikos klausausi, bet būtų faina kompanijos susirast. Varau į peoples fitness panoramoje https://www.panorama.lt/paslaugos/people-fitness/ įprastai kas antrą dieną pradedant pirmadieniu, kartais savaitgaliais. Jeigu kas - PM smile

96 (redagavo Emile 2022-11-29 16:28)

Re: ka lankote??

Laipiojimą!!!!! https://www.scaladream.com/ bet čia Klaipėdoje
Yra Vilniuje Montis Magia, Kaune miegantys drambliai, labai rekomenduoju,  superinis sportas!
Čia daugmaž visų miestų pasiūlymai sudėti - https://www.geradovana.lt/aktyvios-pramogos/laipiojimas smile

97

Re: ka lankote??

Laura parašė:

Gal ir keistai skamba, bet man labai patinka stalo tenisas smile Lankau du kartus per savaitę šį užsiėmimą. Labai padeda atsipalaiduoti po dienos darbų!

O kur jį galima lankyti big_smile ? Aišku, dabar dar kol karantinas, tai turbūt nieko nėra, bet šiaip įdomu, kur, pavyzdžiui, Vilniuje vyksta stalo teniso užsiėmimai?

Kažkada prieš karantiną vaikščiojau į baseiną, bet dabar tik namie: atsispaudimai, prisitraukimai, atsilenkimai. Nieko, jau vasara, prie ežero paplaukiot ilgesnių atstumų varysiu wink

98

Re: ka lankote??

laipiojimas tai sportas geras, bet kai as pirma kart pasikarsciau, tai skaudejo visa. atradau raumenu, kur net ir pagalvojus nebuvau, kad jie ten yra. pajauti  tik kai skaudet pradeda big_smile

99

Re: ka lankote??

Lankau parko takelius. :::001

100

Re: ka lankote??

nieko nelankau) nes as provincijoj pas mus sporto klubu nera) rytine manksta namie ant grindu, dieta  sportinis dviratis ir begiojimas) na ir aisku maudymas ezere) dar savartyne radau 16 kg gira tai galeciau ir jegos pratimais uzsiimti bet kazkaip pritinges esu