61

Re: Psichologinės konsultacijos

vienu zodziu reikia b17 ir stengtis kazka tai...ir krabo kaip nebuta.

62

Re: Psichologinės konsultacijos

Visu pirma manau gyvenime turi buti harmonija su kunu ir siela wink ir aiskh gyvenimu kuris aplink tave;) manau daug aiskintis nereikia jai zmogus keliasi i darba ir jam kancia;) grysta namo ir jam kancia;) ir visur jam kancia;) to niekas jam nepades;) zmogus pats save smerkia ir jo gyvenimas  pilnas visko ir ne tik ligomis wink  pradekite nuo saves;) viskas tavije;) ir nesuprantu kodel zmones sito nenori ivertinti;)

63

Re: Psichologinės konsultacijos

o kuo bloga kancia?

64

Re: Psichologinės konsultacijos

visoks parašė:

<...> manau daug aiskintis nereikia jai zmogus keliasi i darba ir jam kancia;) grysta namo ir jam kancia;) ir visur jam kancia;) to niekas jam nepades;) zmogus pats save smerkia ir jo gyvenimas  pilnas visko ir ne tik ligomis wink  pradekite nuo saves;) <...>

O Jūs kur nors maksimoj ar norfoj padirbėkite savaitėlę kitą, labai įdomu kiek ilgai tuo džiaugsmu trykštumėte gerbiamasis big_smile

65

Re: Psichologinės konsultacijos

Gintas vertas pasnekovas;) ir atsakiti pasistenksiu maxsimaliai, tik is savo puses;) esu dirbes daug ka ir daug kur;) bet man pinigeliai nesvarbiausia;) todel su valdzia daznai nesutariu;) nes jiems keliu ultimatamumus ir klausimus kuriems jiems nepatogus;) dirbu tik tiek kad uztektu to kam esu suplanaves ir dirbu bet ka;) ir bet kurioj sali;) nes manotonija tai britva po kaklu;) tikra tiesa nesu dirbis maxsimoje ar norfoje, nes nepakenciu kaip saiposimasi is darbo kuri atlieku;) ir nesvarbu ar tai butu zole pjauti (nes golfe club pradirbau ) ar pastolius statant olandijoje ar sveicarijoje sef povaro antra ranka wink jai darbe ateina momentas kad darbo atmosfera kelia nemalonius jausmus po trecio karto pasikartojimo si darba nedvejiodamas metu;) nes pasikeitimai tik i nauda;) zinau kad begale zmoniu chaosas ir naujioves gazdina;) o man atvirksei tai lig issukis ir pazinties kelione;) o jai dar is darbo patiri azartiskuma ar nora i ji deti pastangu, tai darbas palieka idomia sfera kuria sudomina visada;) dar noreciau dadeti kad priekibos centruose lt turetu dirpti china;) o ne lt zmones;) bet tai jau eu politika i lt;) pvz kad ir olandijoje prekibos centriose dirba tik emigrantai ar studentai ar pagivene olandai;) ir jiems tikrai tai nera karjera ar dar kas wink aisku lt ir tas pats tik tie kas jiose dirba mano kad neturi kito pasirinkimo ar kad kitur bus as pats;) tai tik savee neivertinimas;) ir seip manau kad darbas turi buti toks i kuri pats verstumeisi eiti be jokio zadintuvo;) nes kitu atvejiu tai vergove;) per savo trumpa gyvenima esu dirbis kokiose penkiose skirtingose darbo vietose ir pastebejiau jiok bet kokios spec profesonalai yra laimingi;) nes si darba jie ismano nuo nulio iki bet kokio levelio ir nesvarbu koks tai darbas nebutu bet jis asas 100% ir manau kad geriau buti asu tuom nei ziopliu kazkuom kituom;)

66

Re: Psichologinės konsultacijos

Jūs rašote iš esmės teisingai, ir samprotaujate su filosofiniu požiūriu į gyvenimą. Tačiau lyginate savo patirtį vakarų valstybėse, o mes gi, dieve mano, Lietuvoj gyvenam smile) O pas mus daug kas labai kitaip. Dažniausiai pagal seną gera tarybinį kirpimą. Žinoma, maksimos ir kitos darbovietės, pastatytos ir įsuktos vakarietiškai, bet visa kita giliai tarybiška ir, netgi, labai Putiniška - kandu kiek galiu jei per galvą negaunu. Kaip tai išreiškiama praktiškai? Štai netoli mano namų yra 2 maksimos. Nelabai didelės, priklausomai kokiu laiku ateisi, jose dirba 3-4 mergužėlės. Jos ten nedirba, o laksto. Palaksčiusius taip per dieną tekinom, man labai nesinori pagalvot apie jų fizinę ir emocinę būseną vakare smile) Ir labai abejoju ar ryte jos turi didelį norą  eit į darbą lyg į šventę smile) Ir taip yra ne vien prekybos centruose. Iš esmės beveik visur, išskyrus tarptautines įmones. O dabar štai ką aš pamačiau viename prekybos tinklų Londone, Peterbore. Panašaus dydžio prekybos centruose aš pabandžiau suskaičiuot kiek ten yra darbuotojų smile) Man rankų pirštų pritrūko smile) O mes dar šnekame, kad prekybcentriuose ir vakaruose yra išnaudojimo lageriai. Taip kad nelabai galima lyginti vakarus su Lietuvą. Beje, priminsiu, jog pas mus yra didelė bedarbystė, todėl dirva mano aprašytam procesui vešėti yra pati geriausia. Nepatinka? Čiuožk lauk. Nueisi kitur - tas pats. Po 3-4 darboviečių, jeigu esi socialiai ir finansiškai pažeidžiamas (neturi į ką emociškai atsiremt ir finansinės pagalbos, stabilumo), tu pasiduosi. Palūš tavo emocinis stuburas, ir į darbą eisi tik todėl, kad tau pragyvenimui reikalingi pinigai. Toks tai yra reikalas komunizmas. Tad pasitenkinimo jausmas, patiriamas darbe, dar ilgai bus tik horizonte (su nedidelėmis išimtimis, žinoma) wink O tai apie ką pasakojate, tikėkimės kada nors ateis ir pas mus wink

67

Re: Psichologinės konsultacijos

Lt situacija akivaizdi;) ir mums dar toli iki vidutinio ar bent minimalaus tarpusiavio pagarbos wink tiek savininko ir darbininko;) b aisku dar prireiks koki 20metu kol kas pasikeis bet gali ir nepasikeisti jai toliau liaudis tik nosi krapstys kaip is jiu saipomasi;) kitiems net patinka kai is jiu saipose , teko sutikti ir tokiu;) tokia jiuk stumia afera skaldik ir viska kartu sudejius;) zmones nebeviegingi visiems atrodo norma manyti jai man gerai tai kas uzmanes tai ir badas ir visa kita;) tad cia manau kiekvieno zmogaus kalte kazkokia yra;) kad lt baisiau nei sovetu laikais;) visada kai atviksti kur kitur ir pasisakai is kur esi pirmas klausimas buna ar zinai kad safety first;)

68

Re: Psichologinės konsultacijos

visoks parašė:

Mes siūlome jums ištraukas iš daktaro Krebso pranešimo, perskaityto 1989 m. Kasmetinėje Vėžio Konferencijoje Los-Anžele:
„Vėžys yra chroniško medžiagų apykaitos sutrikimo pasekmė, kas šiandien jau akivaizdu. Tai ne infekcinė liga, sukeliama bakterijų ar virusų. Tai metabolistinės prigimties liga. Tai medžiagų apykaitos sutrikimas. Daugumos medžiagų apykaitos sutrikimų pagrindas yra vitaminų ir mineralinių medžiagų disbalansas mūsų organizme. Nei viena medžiagų apykaitos liga žmonijos istorijoje nebuvo įveikta kuo nors kitu, kaip faktoriais, turinčiais ryšį su mityba. Praeityje buvo daugybė mirtinų ligų, kurios dabar yra faktiškai jau nežinomos. Pavyzdžiui, skorbutas sunaikino tūkstančius žmonių. Liga, kuri galėjo pražudyti visą poliarinę ekspediciją arba pašalinti iš armijos 50 procentų kryžiuočių. Ši liga buvo visiškai įveikta vitaminu C arba askorbino rūgštimi, kuris papildė žmonių mitybą ir užgesino skorbuto epidemiją. Jūs turbūt gerai žinote tą faktą, kad Didžioji Britanija vėl įgijo dominiją visoms jūroms, kai bandymų keliu aptiko, kad pridėjus į jūreivių racioną citrinų arba jų sulčių, pašalinamas skorbuto prakeiksmas visam laivynui. Iki C vitamino atradimo jūreivių mityboje neretai atsitikdavo taip, kad trys ketvirtadaliai ekipažo į reiso pabaigą rimtai susirgdavo, ir tie, kurie likdavo gyvi, mistiškai pasveikdavo atvykę į krantą: jei gaudavo galimybę vartoti šviežius vaisius ir daržoves, kurios turtingos C vitaminu. Brangioji Danguole jai tave itikinuo viskuom tai nereiskia kad taip ir yra wink nenustok mastyti savo galva;) galiu tau daugiau idomiu knygu pavadinimu ir darbu prisiusti kad apssviestum;) o  ne tik tv tiketum;) o b17 VITAMINAS yra uzdraustas nes taip pradinktu liga vezis o kaip korporacijos isgyventu;)




visoks parašė:

Tai ne infekcinė liga, sukeliama bakterijų ar virusų.

:::a25

Infekciniai, uždegiminiai veiksniai yra kai kurie virusai ir bakterijos: Epštein Baro virusas gali sukelti Burkitt limfomą, žmogaus papilomos virusas sukelia gimdos kaklelio vėžį. Bakterija Helicobacter pylori gali sukelti skrandžio limfomą


Vėžinės ligos (moksl. neoplazma, neoplazija) – didelė ligų grupė, kurioms būdingas nekontroliuojamas ląstelių dauginimasis išstumiant ir naikinant aplinkinius audinius ir plitimas per kraują ar limfą į kitas organizmo vietas suformuojant metastazes). Vėžinei ląstelei būdingos ją nuo sveikos ląstelės skiriančios vėžinės savybės. Vėžio priežastis yra dėl paveldimų ir išorės veiksnių susikaupę genetinės medžiagos (DNR) pakitimai, arba/ir epimutacijos – išorinės chromatino modifikacijos. Dėl jų sutrinka ląstelės dauginimosi reguliavimas ir ji tampa piktybine.

69

Re: Psichologinės konsultacijos

o man patinka melynos raides) sena vaikystes chata primena)

70

Re: Psichologinės konsultacijos

Edvinas parašė:

na pats sau psichologas vargiai ar pabūsi.. vienetai patys išsispręndžia problemas. tam ir yra tie gydytojai kad palengvintų sprendimų ieškojimą

Siunčiame googlui Abuse report ant šio domeno ir apie Lotus medica rasome daug skundų

71

Re: Psichologinės konsultacijos

Kai turėjau problemų nei vienas psichologas nepadėjo jiems visiems tik pinigai rupi o jus galite nors ir žudytis ir tos visos pagalbos linijos irgi nesąmonė

72

Re: Psichologinės konsultacijos

Na, kurį čia pakonsultuoti?  (...)  nusirenkite big_smile

73

Re: Psichologinės konsultacijos

Laimutė parašė:

Na, kurį čia pakonsultuoti?  (...)  nusirenkite big_smile

Dabar tai prisiųs foto...

74

Re: Psichologinės konsultacijos

Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Na, kurį čia pakonsultuoti?  (...)  nusirenkite big_smile

Dabar tai prisiųs foto...

Valioooo!!! big_smile

75

Re: Psichologinės konsultacijos

Laimutė parašė:
Ieva parašė:
Laimutė parašė:

Na, kurį čia pakonsultuoti?  (...)  nusirenkite big_smile

Dabar tai prisiųs foto...

Valioooo!!! big_smile

Ir kuo baigėsi?

76

Re: Psichologinės konsultacijos

Ieva parašė:
Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Dabar tai prisiųs foto...

Valioooo!!! big_smile

Ir kuo baigėsi?

Niekas nieko neatsiuntė sad , o taip tikėjausi big_smile

77

Re: Psichologinės konsultacijos

Gal taip ir geriau. :::045

78

Re: Psichologinės konsultacijos

Psichologinė konsultacija rusų k.
https://www.facebook.com/10314839916443 … 3178183555

79

Re: Psichologinės konsultacijos

Andre parašė:

Psichologinė konsultacija rusų k.
https://www.facebook.com/10314839916443 … 3178183555

Pabaiga patiko smile

80

Re: Psichologinės konsultacijos

Norite skaityti knygas pigiau ir dar užsienio kalba? Tačiau pirkti naujų knygų nenorite, tuomet puiki išeitis rinktis naudotas knygas anglų kalba iš https://knygospigiau.lt/zanras/knygos-anglu-kalba/