41 (redagavo Vytautas 2021-11-29 22:49)

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Elle parašė:

Vytautai, nu, progresas... santykiai pries 15m. Aptariami per radija, vos ne kaip serenada praeiciai girdi os Skaivos mikrofono smile nu ir kas, kad metai nesutampa or ten greiciausiai svetima istorija smile o dabar moteris, draugisku veido bruozu pasakoja internete apie folklora smile sudetingai kazkaip i viska ziuri tu smile aisku, sudetingi zmones yra idomu, bet siaip apsisunkina labai daug kas... smile

šiaip suprantu, kad beveik niekas tokių asmeninių detalių neatskelidžia betkam(gal tik antroje išgertuvių dienoje sugėrovui mielu veidu...:D)... kogero padariau klaidą tuom pasidalindamas, pats už savo pasiryžimus nelabai atsakau. Bet Elle jeigu  perskaitytum atidžiau mano ankstesnę žinutę, tą istoriją su Skaiva ištraukiau tik dėl dežavu jausmo, tavo šitas komentaras visiškai pro šalį... "ką galėtų pasakyti padorus vyras?" bendrai atskleistomis detalėmis neatsakei, tačiau aš atsakymą į šį klausimą turiu pats senai ir tikrai, gal galvojat kad "paprasčiausiai pasiūstų toli toli..." aš ne toks ir sugedęs kartais būnu, man smagiau galvoti, kad - moteris jau senai išlipusi iš to traukinio ir konstruodama kosminį laivą, susiprotės- ėjo, kad to traukinio ieškoti jau senai neverta... tikiuosi mano atveju taip ir yra... šiaip manau - gal iš ties per mažai dulkinuosi arba bent išgerti galėčiau tankiau, gal kas pakurs grupę, kur rašyti galėtų tik išgėrę asmenys?:D ačių Dievui Roland apie gausę meilužių šeimyną - polemarija temą jau pakūrė, bet jaučiu pats savo noru iš ten išsibaninau...:/
p.s. Elle, nepyk kad užsigavau, ir pastūmiau elinį kartą. "sudėtingas" nesamones aš čia išdarinėju. esu keik šiknius - dažnai mėgstu pasijuokti iš žmonių krečiančių nesamones, bet pats kai taip darau - labai nemėgstu kritikos:D.

42

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Vytautai, jeigu atsiskleidi, atsiskleisk tik tiek, kiek kritikos panesti galetum. Tu nepadarei cia jokios klaidos. kekvienas (betkas) pasisakes i tavo tema stengesi savotiskai padeti. bent jau as nepastebejau nieko pikto ar pasaipaus. jei  to ir buvo, tai tik Tavo naudai. esi drasus, atviras ir samoningas. nesitrauk atgal ir nedvejok. pasakei ir taskas. cia jau musu reikalas kur tai kekvienas desim ir ka su tuo atvirumu veiksim. gal Tavo atvirumas ir mums padejo susigaudyti kai kuriuose buvusiuose paklydimuose.

43

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Vytautai, man nesmagu tikrai, jei mano (kaip man atrode) dar ganetinai light ironija tave izeide, ar supykde. As to nenorejau ir as atsiprasau.

44

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

ups, Elle, neteisingai ir aš supratau tavo komentarą, tikrai, kad nieko ten užgauti nenorėjai parodyti. Viskas gerai... iš tavo pusės buvo, va ir išlenda internetinio bendravimo "privalumai", kiti trūkumai. čia tuoj sukursim pavyzdinį forumą su perdėm apsinuoginusiom asmenybėm ;D The best in the worl irgi mano pusėn nieko grubaus kogero nenorėjo. aš šiaip bendru atveju neesu labai pastovi asmenybė, manau niekas nėra, nebent Buda;D. nzn tačiau jeigu kažkas kažką užsipuola (o kebliausia jeigu mano subjektyvia nuomone dar ir neteisingai...), aš dažniausiai imu ginti tą puse,(taip buvo ir su Roland, polimarija...) todėl kas mėgsta sveikai padiskutuoti "you are welcome". nzn tačiau man kogero reikia pailsėti kokią savaitę, lauksim įdomių temų;), ačių palaikiusiems, pamokinusiems, mylėkit, mylėkitės ir būkit mylimi;D.

45

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

jezz!!!kur papuuoliau?kvailynas susisuk3s

46

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

Nu tep

47

Re: suaugęs vyras "pameta galvą" - normalu?

jeigu žmonės linkę retkarčiais empatiškai pabendrauti... bet ka aš čia... jaučiu net tamsta nežino ką reiškia tas žodis... va dėl ko Laimute manau, kad klaidą padariau... ne konkrečiai dėl Jono, ar ko kito, bet bendru atveju, tame tarpe, kad ir pats nevisai korektiškai rašinėjau, dar ir su nemažai rašybos klaidų... tačiau dėl tų gyvenimo taisyklių neteisingumo, nemanau kad aš vienas taip galvoju, gal kiti daugiau kaltina konkrečias aplinkybes ar asmenis. tačiau mastant kad civilizacijos bruožus iš esmės galima būtų aprašyti tam tikro sudėtingumo algoritmais, vadinasi juos įmanoma perrašyti... tai nereiškai kad pulsiu šokinėti prieš tam tikrus instinktus, bet tiems kas įrodinėja savo siauro požiūrio teisingumą... taip jie mėgina padėti ar išsireikšti savaip... tačiau - "negi lipsi i zaporožietį, jeigu gali vairuoti Mersą?" ir taip - tai nereiškia, kad visada važinėsiu "Mersu", gali būti, kad dvasiniu požiūriu galiu likti visiškai basas, tačiau nekenčiu prisitaikėlių ir nesugebančių atsisakyti šūdo dėl kažko vertingo, napatinka palūžę, kurie užsiblokavę galimybėms. taip kalbu, nes šiuose "batuose" esu buvęs ir su jais nieko doro nepasiekiau ir tai nereiškia, kad man svetima meilė... ir duok Dieve, kad niekad man nereikėtų lankstytis prieš padugnes...