1 (redagavo Simonas 2017-07-25 17:09)

Tema: Parduodu padangas

Valau savo garažą, turiu krūvą nereikalingų, dar eksploatavimui tinkamų padangų ir diskų. Nerestauruotos, nekiauros, be guzų. Tiek kad joms daugiau kaip 5 metai, laikytos garaže.
Falken 205/75R16C 4 vnt.  autobusiuko
Gislaved 225/70R15C 4 vnt. autobusiuko
Hankook 175/65R14 4 vnt. su lietais diskais nuo Fiat Tipo 1991 m.
Michelin 185/65R14 2 vnt. padangu likutis nedidelis, skardiniai diskai nuo Mitsubishi Colt.
Michelin 175/65R14 1 vnt. atsarginis ratas nuo Renoult Laguna.

861425467 jei kas nuotraukas galiu į privatų pokalbį atsiųst.

2

Re: Parduodu padangas

Teta parašė:

Tikrai nemaža dalis vairuotojų perka naudotas padangas ir galbūt tai iš dalies pasiteisina.

as neperku pas mane is savartyno) nemokamai gaunu)

3 (redagavo Darius 2021-12-30 14:05)

Re: Parduodu padangas

Konstantinas parašė:
Teta parašė:

Tikrai nemaža dalis vairuotojų perka naudotas padangas ir galbūt tai iš dalies pasiteisina.

as neperku pas mane is savartyno) nemokamai gaunu)

big_smile kazkada tu ir merga is savartyno susirasi big_smile Juokauju, siaip as esu uz daiktu pernaudojima kol galima.

Bet is savartyno padangos - nesaugu atrodo smile

4

Re: Parduodu padangas

Darius parašė:
Konstantinas parašė:
Teta parašė:

Tikrai nemaža dalis vairuotojų perka naudotas padangas ir galbūt tai iš dalies pasiteisina.

as neperku pas mane is savartyno) nemokamai gaunu)

big_smile kazkada tu ir merga is savartyno susirasi big_smile Juokauju, siaip as esu uz daiktu pernaudojima kol galima.

Bet is savartyno padangos - nesaugu atrodo smile

gal ir merga susirasiu) man patinka tokios biski neformales) o padangos tikrai ziemines is savartyno) vazineju istisus metus net nekeiciu) sia ziema buvau nulekes nuo kelio) nusileidau minkstai i uzsnigtus laukus paskui atvaziavo traliukas ir istrauke) ir toliau lakstau) jokiu mokesciu nemoku nei draudimu nei tech apziuru nei tarsos mokesciu) bbd ant visko

5

Re: Parduodu padangas

Konstantinas parašė:
Darius parašė:
Konstantinas parašė:

as neperku pas mane is savartyno) nemokamai gaunu)

big_smile kazkada tu ir merga is savartyno susirasi big_smile Juokauju, siaip as esu uz daiktu pernaudojima kol galima.

Bet is savartyno padangos - nesaugu atrodo smile

gal ir merga susirasiu) man patinka tokios biski neformales) o padangos tikrai ziemines is savartyno) vazineju istisus metus net nekeiciu) sia ziema buvau nulekes nuo kelio) nusileidau minkstai i uzsnigtus laukus paskui atvaziavo traliukas ir istrauke) ir toliau lakstau) jokiu mokesciu nemoku nei draudimu nei tech apziuru nei tarsos mokesciu) bbd ant visko

Žiūrėk, tik neprisivažinėk taip darydamas. Ką, tau gaila pinigų tavo paties saugumui?