41

Re: Kur perkate rūbus??

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

ebay.de arba jeigu brendinius rubus tai ziuriu gamintojo puslapyje. visi prabangiu rubu gamintojai turi savo puslapius. ten pat gali ir naujas rubu kolekcijas paziureti ir styliaus patarimus kokie rubai derinasi tarpusavyje

pirkti tai gerai ebay, bet jau kai reikia ka parduot... tiek idijotu priviso dabar. nusidera kaina ir nesumoka.

va buvau per juodaji penktadieni Akropolyje tai nei vieno drabuzelio sau neradau tai grizau namo nusipirkau per ebay jau gavau tracking numberi ir sedziu sau patenkintas. ir mano pinigeliai iskeliavo is LT. valstybe negales ju apmokestinti nes jie atiteko uzsienietiskam pardavejui. as labai stengiuosi isvedineti pinigu srautus is LT

42 (redagavo Laimutė 2021-11-30 19:57)

Re: Kur perkate rūbus??

tas pats ir cia. jeigu ir yra kas geresnio tai vos ne dviguba kaina ima nei ebay.
esu ir as ne karta ir i Lietuva ir i Latvija siuntusi daiktus. perka zmones labai is visur.
ypac auksas eina.

43 (redagavo Deimante 2021-12-03 14:49)

Re: Kur perkate rūbus??

Laimutė parašė:

tas pats ir cia. jeigu ir yra kas geresnio tai vos ne dviguba kaina ima nei ebay.
esu ir as ne karta ir i Lietuva ir i Latvija siuntusi daiktus. perka zmones labai is visur.
ypac auksas eina.

Nuoširdžiai siūlau visiems pradėti remti mažuosius Lietuvos verslus, juk mes tokia kūrybinga tauta. O beto, perkant pasiūtus Lietuvoje drabužius, ne tik, kad paremiame vieni kitus, bet ir tuom pačiu gauname kokybišką produktą. Ne vieną karta esu susidūrusi, netgi perkant paprastas maikutes, kad iš amazon ar etsy perkant gaunamos nekažką kokybės maikes, o Lietuvoje žinant iškur pirkti reikia, gal igauti pora kart kokybiškesni daiktą negu svetur.

Siūlau pasidaryti mano draugės parduotuvėje, jeigu elegantiškos suknelės moterims yra tai ko ieškote, tai rekomenduoju užsukti čia -  suknelės moterims . Ir ne tik, kad rasite aukštos kokybės drabužėlių beti rasite ir daugiau įvairių elegantiškų drabužių moterims pagamintų mano draugės rankomis. Rekomenduoju, gera kokybė už gerą kainą smile

44

Re: Kur perkate rūbus??

Deimante parašė:
Laimutė parašė:

tas pats ir cia. jeigu ir yra kas geresnio tai vos ne dviguba kaina ima nei ebay.
esu ir as ne karta ir i Lietuva ir i Latvija siuntusi daiktus. perka zmones labai is visur.
ypac auksas eina.

Nuoširdžiai siūlau visiems pradėti remti mažuosius Lietuvos verslus, juk mes tokia kūrybinga tauta.

mielai paremciau jeigu tie pinigai tikrai atitektu maziesiems verslams. bet deja jie praeis pro verslu savininkus ir nukeliaus i salies biudzeta per mokescius. taip kad tu remi ne verslus o valstybe. o as valstybe remti nenoriu. paanalizuok pajamu srautus ir pajamu apmokestinima

45

Re: Kur perkate rūbus??

o geriausias budas perkate sau devetus rubus urmu is vakaru europos. anksciau tona supresuotu rubu 900 svaru kainavo. ten rausiates ir atrenkat sau tinkancius drabuzelius. kas tinka pasiemat sau kas netinka isparduodat. ka neispardavet paleidziat ant skuduru

46 (redagavo Elle 2021-12-03 17:27)

Re: Kur perkate rūbus??

Deimante siulo paremti mazuosius Lt verslus, kurie gaminius pavadina "Bostonas", "Čikaga", "Sietlas" smile kodel ne "Rokiskis", "Naujoji Vilnia", "Pravieniškės"? smile bet graziu rubeliu maciau ten smile

47

Re: Kur perkate rūbus??

Paskutiniu metu pastebejau, kad avalyne ir drabuziai vyrams pasidare nebepatogi - per siauri ir per mazi. Ypac aktualu batai ir dzinsai, visi per siauri. Gal kas zino kur yra placiu, padoriu dzinsu? hmm

48 (redagavo Laimutė 2021-12-04 17:00)

Re: Kur perkate rūbus??

Mindaugas parašė:

Paskutiniu metu pastebejau, kad avalyne ir drabuziai vyrams pasidare nebepatogi - per siauri ir per mazi. Ypac aktualu batai ir dzinsai, visi per siauri. Gal kas zino kur yra placiu, padoriu dzinsu? hmm

yra arba big-size parduotuvese, arba second hand...visur kitur skinys arba regulare dydziai ir modeliai.
o avalyne tai firmos skechers visai patogus ir pasirinkimas platus. odiniai, textil... ir vasarai ir ziemai galima gauti labai puikiu .

49 (redagavo Mindaugas 2021-12-04 21:05)

Re: Kur perkate rūbus??

Sketcheriai anksciau turejo Broad Walk serijos batu, bet deja, tokiu prekyboje jau nera. Buvo ziauriai faini ir patogus. Dabar nesioju pusiau kaulinius sketcherius ir tai placiausi kokius tik radau, nera jie labai geri ir siaip pats Sketcheris nusivaziavo.

Nesu as xxl dydzio bet prekyboje yra tik tokie dzinsai kad su jais net sunku susilenkti uzsiristi batus. Vienus jau taip suplesiau. Jeigu dar siek tiek pastores kojos, teks detis adidasus hmm

50

Re: Kur perkate rūbus??

Mindaugas parašė:

Sketcheriai anksciau turejo Broad Walk serijos batu, bet deja, tokiu prekyboje jau nera. Buvo ziauriai faini ir patogus. Dabar nesioju pusiau kaulinius sketcherius ir tai placiausi kokius tik radau, nera jie labai geri ir siaip pats Sketcheris nusivaziavo.

Nesu as xxl dydzio bet prekyboje yra tik tokie dzinsai kad su jais net sunku susilenkti uzsiristi batus. Vienus jau taip suplesiau. Jeigu dar siek tiek pastores kojos, teks detis adidasus hmm

...kad skecheriai nusivaziavo ir as pastebejau, bet internete dar galima rasti senu modeliu, kurie dar neisparduoti. mano vyras tai is ju neislenda beveik. naujai pagaminti modeliai nera jau tokie kokybiski ir patogus, deja. rinkis dzinsus su  elastanu, bus patogesni. o del ju kirpimo tai tikrai sunku rasti normaliu dabar. as nesenei vyrui radau díeselio bootcut zatiny . jie ne platejantys, bet ir ne siauri i apacia. aisku, ne visi megsta su sagom uzsegamus, bet neblogi. gerai kisenes uzdetos, pakelia uzpakaliuka optiskai smile. dar svarbu kur ieskot. jei eisi i tokias parduotuves kur tik jaunimui, nelabai rasi.

51

Re: Kur perkate rūbus??

Konstantinas parašė:

o geriausias budas perkate sau devetus rubus urmu is vakaru europos. anksciau tona supresuotu rubu 900 svaru kainavo. ten rausiates ir atrenkat sau tinkancius drabuzelius. kas tinka pasiemat sau kas netinka isparduodat. ka neispardavet paleidziat ant skuduru

Dažnai mūsų taikoma praktika yra pirkti padevėtus rūbus. Dažnai užsukam į humanas ir pan., bet pastebėjau, kad vyrams pasirinkimo ten visiškai nėra.

52

Re: Kur perkate rūbus??

Elle parašė:

Deimante siulo paremti mazuosius Lt verslus, kurie gaminius pavadina "Bostonas", "Čikaga", "Sietlas" smile kodel ne "Rokiskis", "Naujoji Vilnia", "Pravieniškės"? smile bet graziu rubeliu maciau ten smile

Galima ir taip, kaip kas nori, tas taip issireiskia smile

53

Re: Kur perkate rūbus??

Džinsus normalius tai tik bershka randu big_smile o šiaip rūbų vinted.lt pasieškau. Ten gali rasti daug įdomesnių ir pigesnėmis kainomis rūbų

54

Re: Kur perkate rūbus??

Aš vis atrandu gražių derinių čia https://www.vittaa.lt/, likau labai patenkinta, kokybiški rūbai ir nenusiskalbia greitai smile

55 (redagavo Arvydas 2022-01-04 23:39)

Re: Kur perkate rūbus??

Sėdint namie visą pandemijos laiką ir iš tenai dirbant, jau antri metai, nelabai jų ir reikia. Vis tiek absoliučiai niekur į lauką netenka eiti. Apsipirkti maisto ar kitų dalykų galima internetu. Tik į mėnesį kartą ar dažniau tenka išnešti šiukšles ir viskas. Po namus labai gerai tinka iš AIC pirkti kareiviški apatiniai drabužiai. Gal tik khaki spalva kiek pabosti gali, bet jie labai šilti, lengvi ir patogūs. Na ir dar tenka pasirūpint pižamomis, kurios irgi puikiai tinka po namus atšilus orams, kaip ir apatiniu trikotažu, ir tiek. smile O kur tai perku, nesakysiu, nes retkarčiais tenai viską po to išperka ir man nelieka.

Tokiu metu juk vis tiek į pasimatymą niekas neis. Žinoma, kiekvienam savo.

56

Re: Kur perkate rūbus??

Mindaugas parašė:

Paskutiniu metu pastebejau, kad avalyne ir drabuziai vyrams pasidare nebepatogi - per siauri ir per mazi. Ypac aktualu batai ir dzinsai, visi per siauri. Gal kas zino kur yra placiu, padoriu dzinsu? hmm

Dažniausiai tai reiškia, kad už klasiką ar normalius batus, ne pagal einamąsias madas, teks ploti daug daugiau. Žiūrėkite kokį Salamander.

57

Re: Kur perkate rūbus??

Gal dar bus kokiu pasiulymu? smile

58

Re: Kur perkate rūbus??

Mindaugas parašė:

Gal dar bus kokiu pasiulymu? smile

Nejuokinkit.

59

Re: Kur perkate rūbus??

Darknete uz bitcoinus

60

Re: Kur perkate rūbus??

Aš atradus SheIn. Ateina per 7-14 dienų kažkur. Perku tik tuos drabužius, kur yra realių nuotraukų, tai nebūna siurprizų smile Perku paprastai už didesnę sumą, tai nemokamas siuntimas, daugiau apie shein grąžinimus ir pan.