1 (redagavo Vardas 2022-02-04 11:41)

Tema: apie antros puses paieskas

kodel siais laikais taip yra sudetinga susirasti mergina man metu jau 24m ir niekada gyvenime nesu turejas jokios merginos jokiu dar santykiu kartais pagalvoju kad nera lemta man tureti jos per tiek metu paiesku nes jos zmogu nuraso is foto pamato foto ir iskarto nurasytas buni nes negrazus joms nepatinka jom veidelis cia buvo ivykis paklause ar vairuoju masina sakau nea ir tuo viskas pasibaige net 28m iesko princo su masina kad butu i paprastus vaikinus net neziuri jos joms yra per prasti tokie jom reikia tobulo princo kad butu wow
istiesu jau esu prarades viltis kad kazkada turesiu antra puse kaip taip jos elgiasi per visus savo metus niekada nesulaukiau merginu jokio demesio susidaro isvada kad tikrai nesu grazuolis o tokiems manau sudetinga kazka rasti kurie nera simpatiski is veido nera patrauklus....

2

Re: apie antros puses paieskas

Nu, bet tu ir pasiklydęs, vaikeli. Net neramu darosi.

3

Re: apie antros puses paieskas

Fjord parašė:

Nu, bet tu ir pasiklydęs, vaikeli. Net neramu darosi.

kodel? deja taip yra siais laikais.

4

Re: apie antros puses paieskas

Pasiklydes nebent tarp gailescio sau ir kaltu paieskos. sad
Nu gal stebuklu buna... atjos princese ant balto zirgo, supras jo nepasitenkinima gyvenimu, isspres jo problemas, dar ir vairavimo mokykla apmokes...

5

Re: apie antros puses paieskas

Elle parašė:

Pasiklydes nebent tarp gailescio sau ir kaltu paieskos. sad
Nu gal stebuklu buna... atjos princese ant balto zirgo, supras jo nepasitenkinima gyvenimu, isspres jo problemas, dar ir vairavimo mokykla apmokes...

niekas neiesko princesiu kaip merginos iesko princu...

6 (redagavo The Woman 2022-02-04 21:29)

Re: apie antros puses paieskas

Vardas parašė:
Elle parašė:

Pasiklydes nebent tarp gailescio sau ir kaltu paieskos. sad
Nu gal stebuklu buna... atjos princese ant balto zirgo, supras jo nepasitenkinima gyvenimu, isspres jo problemas, dar ir vairavimo mokykla apmokes...

niekas neiesko princesiu kaip merginos iesko princu...

Nenoriu nuskambėti grubiai, bet yea right, neieško princesių. Tik princesių ir ieško, su 90-60-90, D krūtinės dydžiu, kad veidelis būtų gražus, kad prieš draugus pasimandravot ir kad selfiuose gražiai išeitų. Kad tik su seksualine patirtimi būtų, kad lovoje ten akrobatinius triukus demonstruotų. Dar protinga turi būti ir knygas skaityti, bet svarbiau, kad cirkininkė būtų su humoro jausmu, kad princą juokintų kaip jokeris ir jo posh gyvenimą praskaidrintų. Ir neduok dieve bus liūdna. Welcome to reality.

7 (redagavo Ieva 2022-02-05 07:21)

Re: apie antros puses paieskas

Turgaus lygis...

8

Re: apie antros puses paieskas

Best in The World parašė:
Ieva parašė:

Turgaus lygis...

Tu isvis atslikus nekalbek cia

Tai ir patvirtina mano mintį.

9

Re: apie antros puses paieskas

Vardas parašė:
Fjord parašė:

Nu, bet tu ir pasiklydęs, vaikeli. Net neramu darosi.

kodel? deja taip yra siais laikais.

Ne tame esmė. Tau tereikia radikaliai pakeisti savo gyvenimo požiūrį. Vietoj to, kad čia metų metais nusivylimą reiški geriau tuo ir užsiimk. Sėkmės.

10

Re: apie antros puses paieskas

Fjord parašė:
Vardas parašė:
Fjord parašė:

Nu, bet tu ir pasiklydęs, vaikeli. Net neramu darosi.

kodel? deja taip yra siais laikais.

Ne tame esmė. Tau tereikia radikaliai pakeisti savo gyvenimo požiūrį. Vietoj to, kad čia metų metais nusivylimą reiški geriau tuo ir užsiimk. Sėkmės.

Jis tik paklausė žmonių nuomonės, kas yra visai valid, jei pažiūrėsim, kas darosi aplinkui. @Vardas, nepasiduok, bet judėti pirmyn ir tobulėti reikia. Jei sėdėsim rankas sudėję, niekas nesikeis. ;-) Geriau pasidalink, kokias aistras turi, ką mėgsti veikti, gal esi prisijungęs prie kokių bėgikų, dviratininkų, žygeivių grupių? Facebook'e daug įdomių communities yra. Galbūt verta sudalyvauti jų rengiamuose event'uose?

11 (redagavo Arvydas 2022-02-06 02:05)

Re: apie antros puses paieskas

Norite iš sudėtingos ar konfliktinės situacijos prisijuokti? Primeskite, kad dažnai ką mums sako kiti, tinka ir jiems patiems. Ypač, kas liečia konfliktus, vienos pusės priekaištai kitai, dažnai labai puikiai tinka ir tai pusei, kuri juos išsakė. Net ir imant aukščiausio lygio politinius konfliktus ir bet ką...

Mes kituose žmonėse pastebime tik tas savybes, kurias ir patys turime, tiek pliusus, tiek ir minusus. Ir kai kažkokį kito žmogaus minusą iškeliame į paviršių aptarimui, jausdami nė iš niekur jam neapykantą, realiai mes nekenčiame savęs už tą patį, tik taip mums lengviau, tai išlieti ant kito žmogaus, nes jis ir tą patį trūkumą turi.

Iš to paprastai ir gimsta neapykantos visiškai nepažįstamiems žmonėms, nes juose atrandame savo trūkumus. Manau tie visi patarimai tinka abiems.

Beveik visada taip būna. Klausai kažkieno priekaištų kažkur ir pagalvoji į viską iš priešingos pusės, po ko pamatai, kad tai taip pat lygiai tinka ir kitai pusei, kuri tai ką tik pareiškė.

Sėkmės jums, taikos ir vidinės ramybės!

12

Re: apie antros puses paieskas

Vardas parašė:

kodel siais laikais taip yra sudetinga susirasti mergina man metu jau 24m ir niekada gyvenime nesu turejas jokios merginos jokiu dar santykiu kartais pagalvoju kad nera lemta man tureti jos per tiek metu paiesku nes jos zmogu nuraso is foto pamato foto ir iskarto nurasytas buni nes negrazus joms nepatinka jom veidelis cia buvo ivykis paklause ar vairuoju masina sakau nea ir tuo viskas pasibaige net 28m iesko princo su masina kad butu i paprastus vaikinus net neziuri jos joms yra per prasti tokie jom reikia tobulo princo kad butu wow
istiesu jau esu prarades viltis kad kazkada turesiu antra puse kaip taip jos elgiasi per visus savo metus niekada nesulaukiau merginu jokio demesio susidaro isvada kad tikrai nesu grazuolis o tokiems manau sudetinga kazka rasti kurie nera simpatiski is veido nera patrauklus....

Sunku tau nes tu ieskai to ko nera . Antros puses iesko moterys o ne vyrai . Vyrai gimsta tobuli ir sukomplektuoti moteris reikalingos kaip raudonas kilimas kad praiti per jas ir viskas.

13

Re: apie antros puses paieskas

Jaunas ir žiaurus vyrukas. Žmogus ne kilimas. Viskas grįžta bumerangu.

14

Re: apie antros puses paieskas

Viskas labai paprasta: Pasiūla ir paklausa.
Jeigu tave dominančios moterys turi po 100 kandidatų - tau reikės būti geresniu, už visus 100.
Jeigu tavo išrinktoji turės tik vieną gerbėją, reikės nukonkuruoti tik vieną.
Tai nereiškia, kad reikia brangios mašinos, arklio koto ar žalių ausų - bet turi labiau patikti, nei visi kiti.
Klausi kuo patikti? Vienai patiks žalios ausys - kitai visai ne. Visi žmonės skirtingi, visi turi savo potraukius.
Bet esmė ta, kad moterys turi iš ko rinktis ir norint laimėti - reikia kovoti. :::212

15

Re: apie antros puses paieskas

2020 m. pradžioje Lietuvoje gyveno 1,5 mln. moterų. Jos sudarė 53,3 proc. visų gyventojų. 2020 m. pradžioje „moteriškiausia“ buvo Panevėžio miesto savivaldybė, kurioje 1 tūkst. vyrų teko 1 278 moterys, Druskininkų savivaldybėje 1 tūkst. vyrų teko 1 277, o Palangos miesto savivaldybėje – 1 262 moterys. Neringos, Kaišiadorių rajono ir Klaipėdos rajono savivaldybės išsiskiria tuo, kad jose vyrų gyvena daugiau nei moterų – 1 tūkst. vyrų atitinkamai teko 937, 937 ir 960 moterys. Nors gimsta daugiau berniukų negu mergaičių, vyrų dalis su amžiumi mažėja. 75 metų ir vyresnių gyventojų amžiaus grupėje 1 tūkst. vyrų teko 2 433 moterys: daugiausia – Birštono savivaldybėje, kurioje 1 tūkst. tokio amžiaus vyrų teko 3 070 moterų, o mažiausiai – Kauno rajono savivaldybėje – 2 113.

16

Re: apie antros puses paieskas

Kvazinodas atvirkščiai, moteru yra daugiau todėl vyrams nėra motyvacijos stengtis nes garantuotai turės moterį kad ir vadinkim salyginai prastesnė, nėra delko kautis

17 (redagavo Kvazimodas 2022-04-24 20:09)

Re: apie antros puses paieskas

Frenkas parašė:

Kvazinodas atvirkščiai, moteru yra daugiau todėl vyrams nėra motyvacijos stengtis nes garantuotai turės moterį kad ir vadinkim salyginai prastesnė, nėra delko kautis

Gal ir daugiau, bet dauguma būna nukariautos daugiau nei kartą, skirtingų karžygių. Ir kiekviename mūšyje reikia vis iš naujo kovoti. Patyrę karžygiai, laimės daug dažniau, o kitiems lieka tik pralaimėjimai. O kur dar svetimšalių ordos... Bet nekovojant - tikrai nelaimėsi. :::212
  Garantuotai gali jaustis tik jau ne vieną mūšį laimėjęs karžygys: negavęs pergalės skonio, jokių garantijų nejaučia - patyręs daug pralaimėjimų, gali ir dažnai nustotoja kovoti. :::b15

18 (redagavo Frenkas 2022-04-24 20:46)

Re: apie antros puses paieskas

realiai as nesu kovojes niekada del moters, bet be kovos pasiemu. Pvz nesigiriu cia tik del temos aptarimo paminesiu esu is miestelio 10tukst zmoniu ir pati graziausia gele musu mieste jos visi trosko o as jos nesiekdamas pasiemiau big_smile tai realiai as dabar jauciuosi neveltui gyvenes ir isdraugavome apie 5 metus.
Veidas kosminis, krutys kosminis, sikna kosmine, mergina protinga, ismingtinga zodziu tobulaaaaa. As tiesiog bendravau naturaliai su ja, as niekada pries nieka nevaidinu esu koks esu gal tai suzavejo nezinau as nesistengiau net nebuvo intencijos jos nukabinti nes as net negalvojau kad galiu tai padaryti big_smile
Niekas nesuprato kaip man gavosi nesu nei kazkoks grazuolis nei ka, tiesiog turiu zynio genu jeigu galima taip pavadinti.

19

Re: apie antros puses paieskas

Frenkas parašė:

realiai as nesu kovojes niekada del moters, bet be kovos pasiemu. Pvz nesigiriu cia tik del temos aptarimo paminesiu esu is miestelio 10tukst zmoniu ir pati graziausia gele musu mieste jos visi trosko o as jos nesiekdamas pasiemiau big_smile tai realiai as dabar jauciuosi neveltui gyvenes ir isdraugavome apie 5 metus.
Veidas kosminis, krutys kosminis, sikna kosmine, mergina protinga, ismingtinga zodziu tobulaaaaa. As tiesiog bendravau naturaliai su ja, as niekada pries nieka nevaidinu esu koks esu gal tai suzavejo nezinau as nesistengiau net nebuvo intencijos jos nukabinti nes as net negalvojau kad galiu tai padaryti big_smile
Niekas nesuprato kaip man gavosi nesu nei kazkoks grazuolis nei ka, tiesiog turiu zynio genu jeigu galima taip pavadinti.

big_smile big_smile

20

Re: apie antros puses paieskas

big_smile big_smile big_smile :d big_smile