1

Tema: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Sveiki, Man 24 metai, ir aš turiu potraukį žymiai vyresnėms moterims, amžiaus limito visiškai nėra, nežinau kodėl , bet mane tai jaudina. Aš klausiu labai rimtai, ar tai normalu? Ar turėčiau susirūpinti? Ir kaip į tai žiūri pačios moterys?
Esu normalus vaikinas, dėmesio netrūksta iš mano amžiaus merginų.
Norėčiau gauti protingus atsakymus. Keiksmažodžius ir negatyvumą pasilikte sau smile

2

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

tomas parašė:

Sveiki, Man 24 metai, ir aš turiu potraukį žymiai vyresnėms moterims, amžiaus limito visiškai nėra, nežinau kodėl , bet mane tai jaudina. Aš klausiu labai rimtai, ar tai normalu? Ar turėčiau susirūpinti? Ir kaip į tai žiūri pačios moterys?
Esu normalus vaikinas, dėmesio netrūksta iš mano amžiaus merginų.
Norėčiau gauti protingus atsakymus. Keiksmažodžius ir negatyvumą pasilikte sau smile

normalu. viskas su tavim gerai, tik sunkiau bus tai praktikuoti.

3

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Laimute, Laimute,
paskaičius daugelio ieškok vyrų pasisakymus, kyla klausimas - ar normalu, kad vyrui patinka moteris :-)
tokių vyrų mažėja bežiūrint :-)

4

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

O man regis ,kad vyrukams reikia sekso be isipareigojimu todel jie lauziasi i lova pas pagyvenusia moterele,juk ji nieko kaip ir nepraranda apart savo laiko. Todel abu lieka savaip patenkinti. Ir santykiai tik trumpalaikiai apuems reikalingi.

5

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Sulamita parašė:

Laimute, Laimute,
paskaičius daugelio ieškok vyrų pasisakymus, kyla klausimas - ar normalu, kad vyrui patinka moteris :-)
tokių vyrų mažėja bežiūrint :-)

tai tik cia gal taip, bet realiame gyvenime viskas savo vietose. cia daug kas kalba niekus. gal nori demesio bet kokia kaina, gal is neturejimo ka veikt, gal daugiau nera kur ir pries ka pasireiksti... :::218

6

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Normalu.Mane irgi jau valdo toks troskimas nuo paauglystes.

7

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Manau kad tu bišk nenormalus Tadai tau reik šoko terapijos Kauno klinikose

8

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Laimute parašė:

normalu. viskas su tavim gerai, tik sunkiau bus tai praktikuoti.

O man atrodo, kad ne. Jei jam nekiltų toks klausimas, tai gal ir galima būtų toleruoti. Manau, kad čia labai rimtos sąsajos su mamos įtaka vaikystėje arba, kaip rašė Nainai, baimė įsipareigoti. Tai tik mano subjektyvi nuomonė.

9

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Bet ar tu joms patinki, čia klausimas. Protingam rašte Evangelijoj parašyta, kad nepilkit jauno vyno į senus vynmaišius...Kas turi akis, teskaito.

10

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Vivrelavita parašė:

Bet ar tu joms patinki, čia klausimas. Protingam rašte Evangelijoj parašyta, kad nepilkit jauno vyno į senus vynmaišius...Kas turi akis, teskaito.

Super interpretacija. Čia kuri religijos atšaka taip moko?

11

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Super interpretacija. Čia kuri religijos atšaka.

Naujasis testamentas, Luko 5, 33 - 39.
Ten pat : " Ir niekas, paragavęs seno vyno, nenori jauno. Jie sako : Senas geresnis. "

12

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Vivrelavita parašė:

Naujasis testamentas

Bibliją kiekvienas savaip interpretuoja. O prie ko čia jauno vyro meilė vyresnėms?
Norėjote pasakyti, kad kiekvienas jaunuolis, paragavęs senos moters, nebenorės jaunos?
Todėl ir sakau, kad nė vienoje religijoje tokio bajerio negirdėjau.

13

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Čia net Romos katalikų bažnyčios pagrindas - Naujasis testamentas.
Kritaus žodžius pateikiantys apaštalai ir užrašę tai į vad.Evangelijas, Gerąsias žinias lietuviškai, rašo, jog jis sakydavęs, kas turi ausis, teklauso. Ne kiekvienam duota išgirsti...
Jeigu žinot, kas yra jaunas vynas, jis juk rūgsta, putoja, nerimsta, jis nesubrendęs, bręsta...Taikyta, žinoma jaunimui, tiek merginoms, tiek vaikinams. Jis drąsko, tai kas sena...
Senas vynas...malonumas, kuris ir tinka senam vynmaišiui...

14

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Vivrelavita parašė:

Čia net Romos katalikų bažnyčios pagrindas

Tema ne apie religiją. Va čia viena padorių interpretacijų -

Lk 5,37-5,39: Savo naująjį mokslą Jėzus palygina su jaunu (šviežiu) vynu, kuris yra neramus, putoja ir plėšo. Jį reikia priimti nauja, ne senų įpročių dvasia. Kurie patenkinti ST papročiais, tiems nepatinka Jėzaus mokslas.

Į temą. PRIE KO ČIA JAUNAS VYRAS IR PAGYVENUSI MOTERIS?

15

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Daiva parašė:
Laimute parašė:

normalu. viskas su tavim gerai, tik sunkiau bus tai praktikuoti.

O man atrodo, kad ne. Jei jam nekiltų toks klausimas, tai gal ir galima būtų toleruoti. Manau, kad čia labai rimtos sąsajos su mamos įtaka vaikystėje arba, kaip rašė Nainai, baimė įsipareigoti. Tai tik mano subjektyvi nuomonė.

na, as nelinkusi tame isziureti kazkokios tai ipatingos tevu itakos vaikysteje ar paauglysteje. kol tai naturalus potraukis i vyresnes is meiles , o ne is vienpuses naudos, tol tai ir yra, mano akimis, normalu. reta, bet normalu...kaip yra normalu myleti ir geisti.

16

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Normalu manau.

17

Re: Patinka žymiai vyresnės moterys. Nomalu?

Visokių yra, visokių ir reikia. Gal ir nereikia, bet visokių yra...
Nieko čia blogo - močiutės irgi meilės nori.
Seni diedai džiaugiasi jauną gavę, bobutės irgi džiaugsis tavimi.