21

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Kai jokios nėra, tai geriau graži - jei fantazuot, tai iki galo.

22

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Kvazimodas parašė:

Kai jokios nėra, tai geriau graži - jei fantazuot, tai iki galo.

Teisingai smile

23

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

grožis subjektyvus dalykas, sako.. tai kas vienam graži - kitam ne ir atvirkščiai. logiška, kad renkamės sau patrauklius žmones

24

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Kai Blogai Jauciuos Imu irgi Blogesne tongue big_smile O Jei Kaifuojuu Imam Paciaa Geriausiaa Susiktammmm Pasaulyyy tongue big_smile big_smile

25

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Imciau negrazia

26

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Konstantinas parašė:

Imciau negrazia

Kodėl?

27

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Imciau negrazia

Kodėl?

Konkurencija su kitais vyrais

28

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

Imciau negrazia

Kodėl?

Konkurencija su kitais vyrais

Įdomu, kodėl tu savimi taip nepasitiki smile

29

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Šią vasarą apturejau per daug skausmingų potyrių dabar su moterim neprasidedu iš viso. Nesvarbu kokia ar graži ar negraži tas pats. Be to gyvenimas pasidarė labai buitiskas ir viskas susideda i ukinius-buitinius santykius. O as supratau kad aš visą gyvenimą bėgu nuo buities o taip pat nuo savęs ir nuo kitų. Ir nenoriu gyventi su buitiska moterima kad kokia nepasidazusi boba bambetu is ryto prie puodų. O tos kurios labai ryškios ir nebuitiskos kad jas sudominti reikia per daug vidinių išteklių išeikvoti kartais pavyksta bet paskui jaučiuosi perdeges ir ilgam dingsta noras su kazkuom pazindintis. Va man patinka Laimutės gyvenimo būdas: i darbą nevaikšto visiškai nebuitiska, nauja mašina iš salono, vakarėliai tai Vienoje tai Prahoje va čia aš suprantu normalus gyvenimo būdas o tos bobelkos kurios 40-metes kabinasi ten visiškas buitiskumas. Man reikia kad moteris mane įkvėptų judėti į priekį o tokių nerasta. Na čia aš per daug gilų postą parašiau tuoj Ievutes subegs komentuoti joms čia kaip dirgiklis

30

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Konstantinas parašė:

Šią vasarą apturejau per daug skausmingų potyrių dabar su moterim neprasidedu iš viso. Nesvarbu kokia ar graži ar negraži tas pats. Be to gyvenimas pasidarė labai buitiskas ir viskas susideda i ukinius-buitinius santykius. O as supratau kad aš visą gyvenimą bėgu nuo buities o taip pat nuo savęs ir nuo kitų. Ir nenoriu gyventi su buitiska moterima kad kokia nepasidazusi boba bambetu is ryto prie puodų. O tos kurios labai ryškios ir nebuitiskos kad jas sudominti reikia per daug vidinių išteklių išeikvoti kartais pavyksta bet paskui jaučiuosi perdeges ir ilgam dingsta noras su kazkuom pazindintis. Va man patinka Laimutės gyvenimo būdas: i darbą nevaikšto visiškai nebuitiska, nauja mašina iš salono, vakarėliai tai Vienoje tai Prahoje va čia aš suprantu normalus gyvenimo būdas o tos bobelkos kurios 40-metes kabinasi ten visiškas buitiskumas. Man reikia kad moteris mane įkvėptų judėti į priekį o tokių nerasta. Na čia aš per daug gilų postą parašiau tuoj Ievutes subegs komentuoti joms čia kaip dirgiklis

Atvirai ir aiškiai smile

31

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Konstantinas parašė:

Šią vasarą apturejau per daug skausmingų potyrių dabar su moterim neprasidedu iš viso. Nesvarbu kokia ar graži ar negraži tas pats. Be to gyvenimas pasidarė labai buitiskas ir viskas susideda i ukinius-buitinius santykius. O as supratau kad aš visą gyvenimą bėgu nuo buities o taip pat nuo savęs ir nuo kitų. Ir nenoriu gyventi su buitiska moterima kad kokia nepasidazusi boba bambetu is ryto prie puodų. O tos kurios labai ryškios ir nebuitiskos kad jas sudominti reikia per daug vidinių išteklių išeikvoti kartais pavyksta bet paskui jaučiuosi perdeges ir ilgam dingsta noras su kazkuom pazindintis. Va man patinka Laimutės gyvenimo būdas: i darbą nevaikšto visiškai nebuitiska, nauja mašina iš salono, vakarėliai tai Vienoje tai Prahoje va čia aš suprantu normalus gyvenimo būdas o tos bobelkos kurios 40-metes kabinasi ten visiškas buitiskumas. Man reikia kad moteris mane įkvėptų judėti į priekį o tokių nerasta. Na čia aš per daug gilų postą parašiau tuoj Ievutes subegs komentuoti joms čia kaip dirgiklis

Geriausias Dalykas kai kieme STOVI big_smile big_smile Dzipukas be Technikinioo tongue big_smile Varyk Pelkes Miskelius BUTINA tongue tongue  Patarimas tam Nesantuokiniam Vaikeliui big_smile big_smile  Ikalam Karocee smile

32 (redagavo Laimutė 2022-11-26 00:11)

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Buitiška ir aš, tik aš netik tuo apsiriboju. Dirbu aš, Konstantinai, tik ne dėl pinigų, o iš poreikio padėti. Kuriu projektus, apimančius platų spektrą labdaros veiklai. Vakarėliai daugiau vakaronės. Viskam savas laikas ir poreikiai. Rūpintis namais ir buitimi man yra malonumas. Galėčiau to ir nedaryti, bet man patinka gaminti, kepti naminę duoną, prisėsti prie siuvamos mašinos arba nutapyti ką nors naujo ant drobės. Viskas turi balansą. Ir romantika ir praktiškumas.
Dažnai pastebiu, kad tu klaidingą nuomonę apie mane susidaręs.

33

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

Laimutė parašė:

Buitiška ir aš, tik aš netik tuo apsiriboju. Dirbu aš, Konstantinai, tik ne dėl pinigų, o iš poreikio padėti. Kuriu projektus, apimančius platų spektrą labdaros veiklai. Vakarėliai daugiau vakaronės. Viskam savas laikas ir poreikiai. Rūpintis namais ir buitimi man yra malonumas. Galėčiau to ir nedaryti, bet man patinka gaminti, kepti naminę duoną, prisėsti prie siuvamos mašinos arba nutapyti ką nors naujo ant drobės. Viskas turi balansą. Ir romantika ir praktiškumas.
Dažnai pastebiu, kad tu klaidingą nuomonę apie mane susidaręs.

Supykus ant too PRAKEIKTOO Begedzioo Nebesikalbaa tongue big_smile:D Thanks

34 (redagavo Best In The World 2022-11-26 00:48)

Re: katra geriau- grazi, ar negrazi?

svarbiausia kad isvaizda nepykintu ir kad nebandytu but grazi pagal trendus (spakliai, aukstakulniai , tutuiruotes, dazyti nagai, piercingai ir kitoks jovalas)