21

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

pirma meile yra ta kurios pamirsti negali..ji gali but kad ir po penkto karto isimylejimo(gal anksciau tik buvo susizavejimas stiprus).....bet va gal tas sestas lemtingas (ta pirmoji meile)imi ir isimyli taip nuosirdziai,kad netekus jos skauda iki pat sielos gelmiu....

22

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Pvz:kai as draugavau su pirmaja mergina ir gana ilgokai su ja isdraugavau,bet teko issiskirti labai nemaloniomis aplinkybemis ,bet kaip sakoma ka cia be padarysi,po to issiskirimo dar net iki siol negaliu jos pamirsti nezinau kaip jinai jauciasi BET ,dabar mes likom tik geriausi nu gal beveik geriausi draugai stengiuosi ja pamirsti ,bet lygtais jau pamirsai tava varda imi ir vel ja susitinki ,tai va ka gali padaryti pirmoji meile man tai ji paliko giles zaizdas kitiems gal kitaip jie gali pamirsti gana greit o vat man taip nesigauna reiskia as ja perdaug karstai :::412:::412

23

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Algirdas, 31 parašė:

LAIKAS VISU MEILIU DAKTARAS.ISSISKYRIMAS SUNKUS,BET METAI 2,4,6, IR VISKAS TOLSTA

o veliau lyg zaibas ima ir pasirodo...JUK NEIMANOMA TO PAMIRSTI...uzsimirsti galima,bet pamirsti-niekada

24

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Arturas, 25 parašė:

Pvz:kai as draugavau su pirmaja mergina ir gana ilgokai su ja isdraugavau,bet teko issiskirti labai nemaloniomis aplinkybemis ,bet kaip sakoma ka cia be padarysi,po to issiskirimo dar net iki siol negaliu jos pamirsti nezinau kaip jinai jauciasi BET ,dabar mes likom tik geriausi nu gal beveik geriausi draugai stengiuosi ja pamirsti ,bet lygtais jau pamirsai tava varda imi ir vel ja susitinki ,tai va ka gali padaryti pirmoji meile man tai ji paliko giles zaizdas kitiems gal kitaip jie gali pamirsti gana greit o vat man taip nesigauna reiskia as ja perdaug karstai :::412:::412

pamegink susigrazinti...

25

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

imanoma pamirshti kokia ji buvo, bet ar ji buvo - ne.

26

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Man atrodo neimanoma,juk pirmoji meile visko kartu isbandymai,daug nuostabiu prisiminimu,to sirdziai mielo jausmo atminimas,kokia(s) tada jauteisi laiminga(s)... Jai su zmoguciu ilgai pradraugavai,tai tiau jo veliau gali ir trukti... aisku,laikui begant tas jausmas dink...bet vistiek isliks maza kruopelyte,tam asmeniui svelnumo,tiavo sirdeleje...;) juk kaip sakoma"pirmoji meile-nerudyja"...;)

27

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

manau pirmos meiles uzmirsti negalima.
nes as gyvenu su vaikinu kuris vis kazkaip netycia pasako ji taip padare tai taip padare.
darosi skaudu:(

28

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

su  dar geresne meile imanoma big_smile

29

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

neimanoma pamirsti...

30

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

sena meile nerudyja wink
posakis amzinas kaip visa zmonija big_smile

31

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

manau galima sau pasakyt kad ta zmogu pamirsai, kad jo tau nebera ir siaip uzdet wisiems atsiminimams ignora, bet kartais jie wistiek atgyja. Tikriausiai neimanoma..

32

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

na manau to pamirsti neimanoma ,nes kekviena karta pamacius ta zmogu jauti po kuna nubegancius sirpuliukus ,galbut apmauda ,ir liudesi

33

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

nu kazi ar imanoma jei tai buvo tikra meile o ne susizavejimas

34

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

trumpai ir aiskiai-NE...:D

35

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

siaip niko nera neimanomo, labai noretum ir pamirstum. bet tai kad tie prisiminimai tokie saldus...o ju pamirst nesinori....

36

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

na mano nuomone kad neimanoma,kai nematai atrodo pamirsai ir visa kita,bet kai sutinki jai dar pasisneki vis vien sirdele suvirpa..kad ir man isiskyriau su vaiko tevu,bendraujam draugiskai,o po 3metu prisipazino kad vis dar myli,deja as atsakiau kad as ne,..gal but tai klaida gal ne,bet nebesinorejo grysti i pabaigos pradzia,kad ir kaip noretusi vel but drauge..

37

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Nemanau...

38

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

tai manau neymanoma

39

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

pirmaja meile manu pamirsti sunku

40

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

neimanoma pamirst, imanoma tik............