1

Tema: ...nuostabi salis Norvegija!

manau kiekvienam patiktu pamatyti sia sali,jos kalnus,fiordus,krioklius.....ji nuostabi....as buvau jojke ir dar grysiu ir grysiu ten......:)

2

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Agam....Pritariu...:p

3

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Lina, 19 parašė:

manau kiekvienam patiktu pamatyti sia sali,jos kalnus,fiordus,krioklius.....ji nuostabi....as buvau jojke ir dar grysiu ir grysiu ten......:)


taip ten tirai grazu bet tik negyvent

4

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

As galeciau ten gyventi,bet tik kuri laika...man zmones patinka,gamta...visi labai draugiski,supratingi..:)... Todel sia vasara vel ten isvykstu!

5

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

nu ka nepasakyciau, ka jau labai draugiski, bet visvien shalis tai nereali. turejau galimybe per 3men sukart 40tukst kilometru norvegijos keliais. tikrai verta papurtyt pinigine ir aplankyt sia sali....

6

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

o kuom keliauji ar autobus ar skrendi lektuvu is lietuvos???Ar brangi kelione i sia sali???na turint pazystamu ten atostogauti idomu bet vaziuoti siaip jau reikia zinot kur kas yra...

7

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

salis tai tikrai labai grazi, bet nepasakyciau, kad zmones draugiskiausi pasaulyje.. cia gal kaip pasitaiko, bet man teko gyventi ten metus laiko ir negaliu dabar sakyti, kad traukia grizti atgal.. per metus pamaciau uztektinai.. o draugu ten nepalikau

8

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

as tik del gamtovaizdzio pakeliaut noreciau su fotoparatu pafotografuot

9

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

As keliausi keltu is klaipedos i svedija ir vykau i norvegija! O namuciu gryzau tai su lektuvu,prisimenu keltu kaip plaukiau taip buvo grazu,saule leidosi,vaizdas nepakartojamas,o lektuvu skrisdama taip pat daug visko grazaus pamaciau! Ten nuvaziavus palyginus lengvai galima atrasti daug idomiu ir graziu vietu,as ten taip vazinedama is vieno kelio i kita,vis nauju vietoviu atrasdavau,slidinejimo trasu,buvo nepakartojamas grozis ziureti i miesta is kalno virsaus......Prie atlanto buvau....man ten nuostabi salis,todel ir vaziuosiu ten..... Ten kriokliai nuostabus...mmmm smile

10

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

trolių kelias:]

11

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Grazi salis...su tikrai idomia savo istorija...;)

12

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Na taip cia nuostabu lietuvaites vaziuokit cia ir man bus linksmiau, dabar cia siek tiek nobodu.

13

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

as pritariu!!cia nuostabi salis!!gyvenu graziausioje Norges dalyje ir cia nuostabu!!zmones??yra visokiu!!turiu daug draugu!!bet norvegu nesuprantu ir nesistengiu suprast,nes kuo labiau gilinies,tuo labaiu juie sudetingesni!!geriausiai pazint juos pavirsutiniskai!!

14

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

norwegija yra faina bet ten gyventi neimanoma neseniai gryzau is ten...zmones labai durni buvo keletas fainu ir tai kazin ar jie nesislepe po klevo lepais noredami nuslepti savo tikraji veida.....labai brangu tai mane labiausiai siutino

15

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

As tai apsipratau ten greitai prie visko ir prie kainu,ir prie zmoniu....:)....Visi kie buvo man fainai ir grazioje vietoje gyvenau ir vel kaip nuvyksiu gyvensiu...atlantas tik uz 100km....Turiu savo vietele kur galiu pailseti,apgalvoti viska....Vaikscioti patinka kalnu keliais,slidinejimo trasomis....Tikrai nuostabu ten mano antri namai!

16

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

As joje dabar esu ir ji man patinka

17

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

na shalis tai ishties grazhi.. smile gal teks ir man kada ten ishvykti paatostogauti.. Tachiau ten viskas ishties brangu... smile jeigu nori paatostogauti kaip reikiant tai pinigine reiketu pasiimti neplona ir kredidinemis apsiginkluoti iki dantu smile

18

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Niu jei ten vaziuoji atostogauti tai tikrai turi pinegine papurtyti big_smile....as ten per tris menesius tikrai nemazai praleidau...bet kaip kisene leidzia tai ir perki drabuzius firminese parduotuvese...o man tai leidzia...tai ir neskaiciuoju pinigeliu! Svarbu,kad man butu gerai!:)....Salis daro savo...ji mane traukte trauke!

19

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Gyvenu ten treti metai. Viskas puiku, bet grishiu i Tevyne wink

20

Re: ...nuostabi salis Norvegija!

Nuostabi salis, gyveni cia ir ilsiesi su jos gamta..Gyvenu cia ir net nemanau grizti gyventi i lietuva nors ten irgi løabai grazu.