41

Re: kaip nori buti palaidotas?

Noriu sudegti ugnyje o paskui skristi pavejui

42

Re: kaip nori buti palaidotas?

Konstantinas parašė:

Noriu sudegti ugnyje o paskui skristi pavejui

Nu tai jo... prieš vėją jau būtų sunkiau big_smile

43

Re: kaip nori buti palaidotas?

Anksčiau ir man buvo svarbu, bet neseniai išbraukiau iš testamento šitą punktą visai. Juk tai likusiųjų rūpestis, kaip patogiau jiems, taip tegul ir padaro.

44 (redagavo Elle 2023-01-15 13:23)

Re: kaip nori buti palaidotas?

Trisingai, Laimute, laidotuves - atsisveikinimas. Jis svarbus likusiems. O ne mirusiojo pageidavimo koncertas.

45

Re: kaip nori buti palaidotas?

O as nenoriu kad mane valgytų balti kirminai aš geriau sudegsiu ir neatiteksiu niekam o paskui mano pelenus isbarstys ir as skrisiu ir kur atsiguls mano pelenu daleles ten joms ir vieta. Tokia yra mano paskutinė valia

46 (redagavo Valdas 2023-01-16 21:01)

Re: kaip nori buti palaidotas?

Artimiesiems nesvarbu, kaip mirsiantysis bus palaidotas. Jiems svarbu, ką jis paliks po savęs (jiems). Todėl didinkite turtus ir būsite artimųjų mylimi 'amžinai'.

Aš tai norėčiau, kad mane sumaltų su mėsmale į faršą ir tada įmaišytų į moterų vienuolių faršo davinį kokiame nors gražiame vienuolyne. Noriu tapti jų vienintele nuodėme.

Ir nepamirškite, kad jiems neužtenka nuotraukų bei prisiminimų. Jiems dar reikia artimo mirusio žmogaus proto. Todėl užrašykite savo pasaulėžiūrą ir kitas mintis į didelę knygą, kurią jie galėtų paskaityti. Surašykite viską. Net tai, ko nepasakėte ir nepasakysite. Visiems bus įdomu ir daug naudingiau nei tik žiūrėti į antkapį ir fotografijas.

Manau, jog tai yra laidotuvių tradicijos esminės reikšmės trūkstamoji dalis. Pasilikti ir mirusiojo protą.

47

Re: kaip nori buti palaidotas?

Valdas parašė:

Artimiesiems nesvarbu, kaip mirsiantysis bus palaidotas. Jiems svarbu, ką jis paliks po savęs (jiems). Todėl didinkite turtus ir būsite artimųjų mylimi 'amžinai'.

Aš tai norėčiau, kad mane sumaltų su mėsmale į faršą ir tada įmaišytų į moterų vienuolių faršo davinį kokiame nors gražiame vienuolyne. Noriu tapti jų vienintele nuodėme.

Ir nepamirškite, kad jiems neužtenka nuotraukų bei prisiminimų. Jiems dar reikia artimo mirusio žmogaus proto. Todėl užrašykite savo pasaulėžiūrą ir kitas mintis į didelę knygą, kurią jie galėtų paskaityti. Surašykite viską. Net tai, ko nepasakėte ir nepasakysite. Visiems bus įdomu ir daug naudingiau nei tik žiūrėti į antkapį ir fotografijas.

Manau, jog tai yra laidotuvių tradicijos esminės reikšmės trūkstamoji dalis. Pasilikti ir mirusiojo protą.

Įdomi mintis

48

Re: kaip nori buti palaidotas?

Joo Musu Latviai Dziaugiasi kai Atsikratoo ARTIMOO tongue big_smile  Kelia Didelyy Baliukaa big_smile big_smile

49

Re: kaip nori buti palaidotas?

Tai jau geriau linksmos šermenys nei suvaidintas ašarų teatras. Bent jau sąžininga.

50

Re: kaip nori buti palaidotas?

aš irgi būsiu prie tų, kur į urnelę.. big_smile

51

Re: kaip nori buti palaidotas?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Tai jau geriau linksmos šermenys nei suvaidintas ašarų teatras. Bent jau sąžininga.

NuuAS Zemaitis Labiau prie Latviuu Randuos siam Pasaulyy tongue tongue big_smile Tai Esu Tam Baliukee Dalyvaves Gryzau kazkaip ar Parveze NEPAMENU kas buvoo kazkur pries 2m big_smile big_smile

Tai gerai, kad ne prie Nepalo, o tai būtum maitvanagiams sušertas big_smile

52 (redagavo Andre 2023-01-25 22:22)

Re: kaip nori buti palaidotas?

kaip nori būti palaidotas - itin aktuali tema rašantiems ieškoko numirėliams smile