61

Re: 420 Pries ar Uz?

Pati pagalvok ką šneki. Sėdi namuose ir neparduoda parduotuvėje alkoholio tai ką eisi virti samanės i miska? Kai kas žino kur gauti bet ne visi. Kiti pagalvoja ai perdaug vargo apsieisiu,tai ir vadinama sumažėjusiu prieinamumu ir tai veikia. Pačiam teko taip nekartą nenusipirkti nes tingedavau ieškoti kitur.
Ginčytis kad tai neveikia tai biški siauro mąstymo turi būti kad nesuprasti kad tai mazina vartojima

62

Re: 420 Pries ar Uz?

Frenkai, kaip manai, kas geriau - agresyvus nuo alkoholio ar ramus ir linksmas nuo žolytės dūmelio? Nuo kurio greičiau gausi į galvą?
Su saiku galima viską tik tą saiką sąmoningai ugdomės patys gavę pagrindus iš auklėjimo nuo kūdikystės.

63 (redagavo Laimutė 2023-02-02 22:39)

Re: 420 Pries ar Uz?

Frenkas parašė:

Pati pagalvok ką šneki. Sėdi namuose ir neparduoda parduotuvėje alkoholio tai ką eisi virti samanės i miska? Kai kas žino kur gauti bet ne visi. Kiti pagalvoja ai perdaug vargo apsieisiu,tai ir vadinama sumažėjusiu prieinamumu ir tai veikia. Pačiam teko taip nekartą nenusipirkti nes tingedavau ieškoti kitur.
Ginčytis kad tai neveikia tai biški siauro mąstymo turi būti kad nesuprasti kad tai mazina vartojima

Keista tik, kad tau su tokiu plačiau mastymu, reikia aiškinti esminius dalykus.
O jei tu patingėjai, tai tau ir nereikėjo iš tikrųjų. Aš kalbu apie tuos, kuriems tikrai reikia.

64

Re: 420 Pries ar Uz?

Siauro mąstymo tu. Nesupranti kad nuo žolės pereinama ant heroino ir pan. Pasistudijuok o ir mano draugu rate yra asmenų nuo to nukentėjusių ir sako kad viskas nuo žolės prasideda. Tai tu man tada  ir atsakyk kas geriau ar apsvaigęs nuo alkoholio ir siūlantis į galvą ar apsvaiges nuo heroino siūlantis į galvą ir spjaudosi sirgdamas ziv nuo uzkrestu adatų ir plinta ziv. O viską gydymą apmoka mokesčių moketojai

65 (redagavo Laimutė 2023-02-02 23:24)

Re: 420 Pries ar Uz?

Frenkas parašė:

Siauro mąstymo tu. Nesupranti kad nuo žolės pereinama ant heroino ir pan. Pasistudijuok o ir mano draugu rate yra asmenų nuo to nukentėjusių ir sako kad viskas nuo žolės prasideda. Tai tu man tada  ir atsakyk kas geriau ar apsvaigęs nuo alkoholio ir siūlantis į galvą ar apsvaiges nuo heroino siūlantis į galvą ir spjaudosi sirgdamas ziv nuo uzkrestu adatų ir plinta ziv. O viską gydymą apmoka mokesčių moketojai

Tu , matau, taip ir nepagausi pačios esmės. Sukiesi savo "plačiame mąstyme" kaip voverė rate. Tiek to.
Bet vistiek pabandyk suprasti apie ką aš.

66

Re: 420 Pries ar Uz?

tai tame ir esme kad domejausi kaip tu nepagauni esmes juk pavyzdzius pateikiau o tu sneki abile sneket.
Esme kad nebus niekada lietuvoje tai legalizuota nes visi supranta kame esme, tuo labiau paziurekit kas olandijoje dabar darosi ir kokias jie problemas turi del legalizuotos marihuanos.

67 (redagavo Laimutė 2023-02-03 00:13)

Re: 420 Pries ar Uz?

Frenkai, tu smulkini ir pasakoji apie viso to pasekmes. Tas ir taip suprantama, todėl aš tik sakau, kad pavyzdžiui alkoholis legalus, bet ne visi jį vartoja. Tame ir esmė. Aš niekur nerašiau, kad tu savo ruožtu neteisus, bet tu išvadinai mane siauraprote neįsigilinęs į tai ką aš pradžioje rašiau. Būtent, todėl, kad ne visi alkoholikai, ne visi narkomanai ir t.t . Nes ne draudime ir ne legalizavime to esmė. Tik tiek, kad draudimai ir leidimai iššaukia tiek teigiamas  tiek neigiamas pasekmes ir veiksmus iš kurių vystosi tas visas, tavo paminėtas poveikis.

68

Re: 420 Pries ar Uz?

Kas nori, randa viską. Bereikia pasivaikščiot po gamtą ir prisirankiot.