101

Re: Apie savivertę

Vytautas parašė:

na prirašiau labai daug ir manau labai teisingai(bet čia mano nuomonė, jūsų kontraargumentai man "neikandami", tačiau jeigu pervestumėte man kokį viena kita šimtelį pinigų saskaiton, pasakyčiau, kad klydau ir jūs atvėrėte man akis...). kaip minėjau kiekvienas turi laisvę, kuri yra sąlyga visa ko didingo... tad neverčiu jūsų nežiūrėti į praeitį:D, žiūrėkti kad norit, ką aš jums..?:D kažkoia pieva Laimute tu su tuo balionėliu parašei... balionėlis?:D Dievo nėra? gi minėjau, kad budizmas labai gerai, tik stokoja vilčių, o ten jeigu pasidomėtum, Dievą netiki, dar Kristaus aimanas ant kryžiaus ivardinau, ko pasekoje, Dievas jeigu yra, vadinasi jis gal koks bejausmis..? o vėliau ivardinau, kad Dievas greičiausiai labiau tiki pačiu žmogumi, negu žmonės turėtų tikėti nuolatos žarstomomis Dievo malonėmis laužtomis iš piršto... visa tai on top užkelia tai jog laisvė yra viena svarbiausių dalykų, todėl jeigu Dievas ir yra, jis vargiai kišis koreguodamas savo kūriniją ir jis liks veikiausiai "paslaptyje" iki žmogus pradės regėti jo planą, t. y. jo mintis. aš kiekviena ryta ir vakara klausu savęs - kas aš esu? nuoširdžiai atsakau- nežinau, tik žinau ko siekiu, man to pakanka, net jeigu ir nepasieksiu ko siekiu...
Kaip galiu eikvoti energija savo savimeilei ego pagrindu, jeigu nežinau kas esu..? ok sakykim esu vyras, manot savoka "vyras" neša pakankamai informacijos kad ant jos galėčiau prasmingai statyti savimeilę? tiesa man savimeilės netrūksta, tačiau matau jūs manęs nemylit, tai kas belieka...?:D Ieva mes visi esam prisitaikėliai(tai nėra nei blogai nei gerai), judvi taikotės prie to ko jums reikia, aš taikausi prie to ko man reikia, todėl sąvoka "adekvatu" yra gana subjektyvu, nors tiesa ir aš minėjau šitą sąvoką...:D "plakit" kad taip jau norit, na ir visgi, sekmadienis gi - Kristaus ramybės visiems.:D tikėti/pasitikėti tuom kam nereikia eikvoti energijos kontrolei, yra gera . Kai buvom vaikai šią rolę tesiogiai atliko mūsų tėvai(gal ne visi idealiai, bet negi dairysimės atgal?), kai suaugame galim pasitikėti mokslininkais arba vis dar savo tėvais ar kunigais, arba kažkuo kas neapčiuopema, bet tikra, pvz svajonėmis ir tais kurie jas palaiko, bet labiausiai savimi, net jeigu kaip ir aš nežinote kas esate:D. o tie kurie žino kas esą, tai kogero jau žino visas visatos paslaptis ir netgi pasakys kas aš esu(čia buvo sarkazmas).

as tikiu kad egzistuoja daug Dievu

102

Re: Apie savivertę

Kaip kam patogiau.

103 (redagavo Laimutė 2023-02-19 20:48)

Re: Apie savivertę

Vytautai, gerai, kad paprasčiausiai gyveni.
Nu, o man tai jau negalima pievų rašyt, tik tau ši privilegija smile? big_smile
Tavo rašliavos, kas be ko, turi vertę ir jei išleistumei spaudinį tai tikrai pirkčiau. Rimtai.
... nusprendė gi mat, kad jo nemylim, gudruolis big_smile

104

Re: Apie savivertę

Kiek žmonių - tiek dievų, Konstantinai, bet pasitikėk savimi, nes tau duota tiek jėgų, kad pakeltum visas tau skirtas naštas.

105

Re: Apie savivertę

Vakar buvom Opernball Hannover. Labai gražios debiutantų poros buvo.

106

Re: Apie savivertę

Laimutė parašė:

Vakar buvom Opernball Hannover. Labai gražios debiutantų poros buvo.

was bedeutet Opernball?

o as vakar buvau prie juros audra Otas stebejau

107

Re: Apie savivertę

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Vakar buvom Opernball Hannover. Labai gražios debiutantų poros buvo.

was bedeutet Opernball?

o as vakar buvau prie juros audra Otas stebejau

Tingiu aiškint, pasigooglink smile . Ten daugiau vyresnio amžiaus žmonėms, bet ir jaunimui disco buvo.

108 (redagavo Konstantinas 2023-02-19 22:58)

Re: Apie savivertę

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Vakar buvom Opernball Hannover. Labai gražios debiutantų poros buvo.

was bedeutet Opernball?

o as vakar buvau prie juros audra Otas stebejau

Tingiu aiškint, pasigooglink smile . Ten daugiau vyresnio amžiaus žmonėms, bet ir jaunimui disco buvo.

tai mes jau ir esam vyresnio amziaus zmones jau laikas apie senatve ir pencija galvoti

109

Re: Apie savivertę

Laimutė parašė:

Vytautai, gerai, kad paprasčiausiai gyveni.
Nu, o man tai jau negalima pievų rašyt, tik tau ši privilegija smile? big_smile
Tavo rašliavos, kas be ko, turi vertę ir jei išleistumei spaudinį tai tikrai pirkčiau. Rimtai.
... nusprendė gi mat, kad jo nemylim, gudruolis big_smile

Taip Laimute ir aš turiu ta savo ego, jis amžinas palydovas;), gali kalbėti pievas, tik mano brangiojo ego ir savimeilės neužgaudinėk:DDD. viena karta susireikšminam, kita karta pamirštam... malonu girdėti, kad kažkas norėtų skaityti mano raštus, kartais puikiai atitinku savo idealus, o kartais nelabai, vat todėl ir nzn kas esu.
Visada galvokim kas galėtume būti-
tai kas teikia vilčių bei malonu be išimties,
nors kaip minėjau  buna padėčių be geros išeities,
tačiau keičiasi visa išties.
nenustokim mylėti be padėties... XDDD

110

Re: Apie savivertę

taip) nenustokim myleti