41

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Andre parašė:

Būnant savimi labai daug ko nereikia, Ieva teisi smile tačiau toks mažas niuansas - ir tavęs niekam nereikia smile

Jeigu kažkam nereikia, tai ir nereikia. Viliamės kol gyvenam.

42

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Andre parašė:

Būnant savimi labai daug ko nereikia, Ieva teisi smile tačiau toks mažas niuansas - ir tavęs niekam nereikia smile

sutinku su Andre. taciau cia ir yra moraline dilema: ar toliau likti savimi arba taikytis prie visuomenes reikalavimu ir jau nebebuti savimi taciau buti su kazkuo. ir kiekvienas sia problema sprendzia savaip. vieni bega nuo vienatves kiti ja megaujasi

43

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Būnant savimi labai daug ko nereikia, Ieva teisi smile tačiau toks mažas niuansas - ir tavęs niekam nereikia smile

sutinku su Andre. taciau cia ir yra moraline dilema: ar toliau likti savimi arba taikytis prie visuomenes reikalavimu ir jau nebebuti savimi taciau buti su kazkuo. ir kiekvienas sia problema sprendzia savaip. vieni bega nuo vienatves kiti ja megaujasi

Reikia prisitaikyti tik tiek prie visuomenės, kad neprarasti savęs ir nebus to sąžinės konflikto nei savo nei kitų atžvilgiu. Labai paprasta. Kompromisai, visur ir visada - kompromisai. smile

44

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Kompromisai iki tam tikros ribos.

45

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Ieva parašė:

Kompromisai iki tam tikros ribos.

as be kompromisu

46

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Prisitaikymas tik tiek, kad neprarasti savęs juk ir yra kompromisai. Ribos kiekvienam savos.

47 (redagavo Laimutė 2023-02-11 19:33)

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Kompromisai iki tam tikros ribos.

as be kompromisu

Radikaliai? Arba lieki savimi - arba taikaisi pilnumoj?

48

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

as renkuosi likti savimi iki galo

49

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Laimutė parašė:
Darius parašė:

megsta klausytis kai idomu. Nemegsta kai neidomiai pasakoji.

Ta prasme, kuo daugiau pletkų tuo įdomiau ? big_smile

nzn, gal ne vien nuo kiekio priklauso

Aš irgi išklausyti moku, bet man nėra bjauriau, kai tik susipažinus ima keikti ir apkalbinėti savo ex.

o man tai idomu smile taip gali pazint zmogu

50

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Darius parašė:
Laimutė parašė:
Darius parašė:

megsta klausytis kai idomu. Nemegsta kai neidomiai pasakoji.

Ta prasme, kuo daugiau pletkų tuo įdomiau ? big_smile

nzn, gal ne vien nuo kiekio priklauso

Aš irgi išklausyti moku, bet man nėra bjauriau, kai tik susipažinus ima keikti ir apkalbinėti savo ex.

o man tai idomu smile taip gali pazint zmogu

Iš dalies tai taip, nes dažnai tuo norėta pasakyti, kad tokios neimtų....tipo, jei ir tu tokia - jokių šansų big_smile
Kaip tau Valentino diena, viskas ok? smile

51

Re: Kodel zmones nemegsta klausytis?

Shameless parašė:

AS Tas Sunsnukisss tongue tongue big_smile big_smile Myliuu Katinukus ypac SIAMUSS ir Suniukus Doguss tongue tongue big_smile Parukom tongue tongue

Kad buvo - nesugrįš smile