81

Re: Pasaulis be žmonių

epanomi parašė:
dalija parašė:
epanomi parašė:

isigilinau.bet i klausima mano neatsakei.
gal nesupratai klausimo pacio.

O man tegis tu neisigilini i atsakym. Klausimas paprastas ir aiskus kaip ir atsakymas.

tu gal neprigirdi ar neprimatai?ne apie mane kalbek o apie reiskini ir ji apibudink.juk klausiau sito.o tu apie mane....

O reiskinys be taves ir neegzistuotu. Argi sunku tai suprasti☺

82

Re: Pasaulis be žmonių

.kada sakai miegosim?

83

Re: Pasaulis be žmonių

Kai bus tam laikas☺

84

Re: Pasaulis be žmonių

jumora suprast ir juokaut reikalingas tam tikras intelektas...

85

Re: Pasaulis be žmonių

jei būna tai būna aš suprantu laime žmogiškai o ne pinigais paremta.

86

Re: Pasaulis be žmonių

viskas paremta pinigais smile Nejau isivaizduoji kad laime ne piniguose? Gerai pagalvok... Pats sau rinkdamasis mergina irgi ziuri kad ji nebutu bename, taip? Jei butu bedarbe, bemoksle irgi netiktu?.. Pasauli valdo pinigai wink ...

87

Re: Pasaulis be žmonių

as nesakau kad bename butu,,as gal  benamis busiu

88

Re: Pasaulis be žmonių

Arturas parašė:

as nesakau kad bename butu,,as gal  benamis busiu


tai tame ir yra esme- sau leidi buti benamiu, o kad moteris butu bename, bedarbe- jau nenoretum... Vadinasi ir pats ziuri kad nereiketu jos islaikyti smile ... Ir tu ziuri pinigu... smile

89

Re: Pasaulis be žmonių

atgaivinkim temelę, man vis ateina mintis, kaip būtų, jei nebūtų žmonių. žemė atsigautų, nebūtų teršiama, kokią kaina dabar moka už tai, kad mes čia esam

90 (redagavo Ieva 2023-04-22 16:12)

Re: Pasaulis be žmonių

Gamta pati per save atsigauna ir atsinaujina. Ji gali būti okeanu, dykuma ar suverstų akmenų kalnais po žemės drebėjimų ar vulkanų išsiveržimų. Visi gyviai kovoja už išlikimą. Tie, kurie nesugeba -  natūraliai išnyksta arba mutuoja. Žmonės taipogi kovoja už būvį ir išlikimą. Nekovotų, tai sugraužtų bakterijos, virusai, utėlės, blusos, apgraužtų žiurkės, akis varnos išlesiotų ar suėstų vilkai. Deja, mes sugebam per neišmanymą ir godumą ir sau pakenkti, kas gyvūnų pasaulyje daugiau būtų išimtis nei taisyklė.

91

Re: Pasaulis be žmonių

"Aftermath - population zero" - dokumentika apie tai kas būtų jei neliktų žmonių

92

Re: Pasaulis be žmonių

Jeigu klimato sąlygos nepakistų, išnykus žmonėms užkariautų viską flora ir po poros šimtų metų nebesimatytų net pėdsako žmogaus egzistencijos.

93

Re: Pasaulis be žmonių

Rolandas parašė:

"Aftermath - population zero" - dokumentika apie tai kas būtų jei neliktų žmonių

Dokumentika, bet sukurta žmonių. Manau, kad mes galim tik spėlioti, kas būtų, jeigu būtų, nes taip vad.gamta sunkiai prognozuojama. Neatmeskim kosmoso poveikio.

94

Re: Pasaulis be žmonių

Ieva parašė:
Rolandas parašė:

"Aftermath - population zero" - dokumentika apie tai kas būtų jei neliktų žmonių

Dokumentika, bet sukurta žmonių. Manau, kad mes galim tik spėlioti, kas būtų, jeigu būtų, nes taip vad.gamta sunkiai prognozuojama. Neatmeskim kosmoso poveikio.

Po daug tūkstančių metų iš kosmoso nukris space ikso likučiai ir pražudys čia prisiveisusius gyvius

95

Re: Pasaulis be žmonių

Tada Padaugetuu Bezdzioniuu tongue big_smile big_smile CIA Gili Mintele jei kaa smile

96

Re: Pasaulis be žmonių

Ieva parašė:
Rolandas parašė:

"Aftermath - population zero" - dokumentika apie tai kas būtų jei neliktų žmonių

Dokumentika, bet sukurta žmonių. Manau, kad mes galim tik spėlioti, kas būtų, jeigu būtų, nes taip vad.gamta sunkiai prognozuojama. Neatmeskim kosmoso poveikio.

Na spėlioti nereikia, ten šiek tiek labiau pagrįsta viskas kas ir kaip, kūrė ne paskutiniai kvailiai smile

97 (redagavo Fjord 2023-04-23 15:59)

Re: Pasaulis be žmonių

Atsigriebtų gamta už viską big_smile
Kerštingi medžiai ir piktžolės baisuolės big_smile