1 (redagavo AškėX 2023-06-04 10:20)

Tema: Naujausia apatinių kolekcija

Pristatau: naujausią 'Pavasario-Vasaros-Rudens-Žiemos' kolekcijos madingiausių vyriškų apatinių modelio pavyzdį.

"Cool Boys".

https://albumas.ieskok.lt/b/e/e/1163462_ee072955a994.jpg

Palaiko tinkamiausią spermatogenezės temperatūrą - visą gyvenimą.

2

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Kojinės gražios big_smile

3

Re: Naujausia apatinių kolekcija

AškėX parašė:

Pristatau: naujausią 'Pavasario-Vasaros-Rudens-Žiemos' kolekcijos madingiausių vyriškų apatinių modelio pavyzdį.

"Cool Boys".

https://albumas.ieskok.lt/b/e/e/1163462_ee072955a994.jpg

Palaiko tinkamiausią spermatogenezės temperatūrą - visą gyvenimą.

Nu geras... :::044

4

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Laimutė pirk vyrui tokius trusikus

5

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Nors geriausiai išvis nuogam lakstyti

6

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Konstantinas parašė:

Laimutė pirk vyrui tokius trusikus

Skylė tik iškirpt ir viskas big_smile

7

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Valdai, man kilo idėja. Aš kai gaunu šviežią mėsą iš skerdyklos tai ten būna įdėti šaldymo akumuliatoriai. Tai va, tu integruok į trumpikes va tokius, tik truputį mažesnius wink

8 (redagavo Fjord 2023-06-05 22:07)

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Shameless parašė:
Fjord parašė:

Valdai, man kilo idėja. Aš kai gaunu šviežią mėsą iš skerdyklos tai ten būna įdėti šaldymo akumuliatoriai. Tai va, tu integruok į trumpikes va tokius, tik truputį mažesnius wink


Kas Sake kad Bijo Skerdykluu Seniau kitoj Supistoj Temoj tongue tongue big_smile  Ajj nxxx Nebeturiuu Zodeliuu tongue tongue

O skerdyklos čia prie ko?

9

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Fjord parašė:
Shameless parašė:
Fjord parašė:

Valdai, man kilo idėja. Aš kai gaunu šviežią mėsą iš skerdyklos tai ten būna įdėti šaldymo akumuliatoriai. Tai va, tu integruok į trumpikes va tokius, tik truputį mažesnius wink


Kas Sake kad Bijo Skerdykluu Seniau kitoj Supistoj Temoj tongue tongue big_smile  Ajj nxxx Nebeturiuu Zodeliuu tongue tongue

O skerdyklos čia prie ko?

Nuu As vel prie Gyyylioss Mintiess kaip Visad tongue tongue smile Isigyyylink kartais mana sakinius jei Idomuu,bet ZINAu geriau Mane Nekest tongue tongue big_smile Begedziukooo tongue tongue OK darom gramuka toliau 200g bonkute parsivezes ir Bisk Apyniuu po Sporto Dviratukuu big_smile

10 (redagavo Fjord 2023-06-06 16:44)

Re: Naujausia apatinių kolekcija

Shameless parašė:
Fjord parašė:
Shameless parašė:

Kas Sake kad Bijo Skerdykluu Seniau kitoj Supistoj Temoj tongue tongue big_smile  Ajj nxxx Nebeturiuu Zodeliuu tongue tongue

O skerdyklos čia prie ko?

Nuu As vel prie Gyyylioss Mintiess kaip Visad tongue tongue smile Isigyyylink kartais mana sakinius jei Idomuu,bet ZINAu geriau Mane Nekest tongue tongue big_smile Begedziukooo tongue tongue OK darom gramuka toliau 200g bonkute parsivezes ir Bisk Apyniuu po Sporto Dviratukuu big_smile

Žinau, bet turbūt supranti, kad be skerdyklų nebūtų taip paprasta nusipirkti mėsos. Kaip nekęstum , bet vistiek kartais valgai mėsos. Be to gyvenu ne viena ir gaminu viską pati. Visai be mėsytės nesigauna. smile
Tava sakinius tu tik vienas supranti. Rašytumei normaliai kaip anksčiau, nuosekliai reikšdamas mintis, tai viskas būtų gerai. Bet tau gi būtinai reikia išsidirbinėti kaip kokiam paauglui. Kas čia tau, mįslių minimo konkursas?
Jau geriau nuoširdžiai nekęsti nei falšyvai mylėti. Neapykantą yra tyresnis jausmas nei ta sup... suvaidinta meilė big_smile