1241

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:
Laimutė parašė:
Parantu parašė:

Ukrainoje, 350 000 - zuvusiu + 1 000 000 - suzeistu + 6 203 600 - pabegeliai.

Nepatvirtinti duomenys

Sie duomenys is Airijos. Kokius duomenys bepaimtum, jie visi nebus autentiski, gali buti daug maz apytiksliai, bet ne daugiau.

Gal ir taip. Mums juk rinktis ar tikėti ar ne  smile

1242

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Varksams zmonems rupi Baidanas, NATO, Ukraina, globalistai.. Tie, kas turtingi, jie konkretus, realistiski ir visos tos ziniu iskamsaos jiems visai nerupi.

Jo, tik tam Bidenui nerūpi vargšai. Na, nebent tik kol už jį vėl prabalsuos.

1243

Re: Karas Ukrainoje

geros naujienos) snd per zinias pranese kad Amerika atsisake Ukrainos remimo kitu metu biudzete. manau kad tai susije su rinkimais kad laimeti tu pilieciu balsus kurie yra pries kara. ir antra gera naujiena: rinkimus Slovakijoje laimejo partija kuri irgi yra pries karo remima

1244

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas parašė:

geros naujienos) snd per zinias pranese kad Amerika atsisake Ukrainos remimo kitu metu biudzete. manau kad tai susije su rinkimais kad laimeti tu pilieciu balsus kurie yra pries kara. ir antra gera naujiena: rinkimus Slovakijoje laimejo partija kuri irgi yra pries karo remima

Nekopijuok mano vakarykščių pranešimų tongue

1245

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė parašė:
Konstantinas parašė:

geros naujienos) snd per zinias pranese kad Amerika atsisake Ukrainos remimo kitu metu biudzete. manau kad tai susije su rinkimais kad laimeti tu pilieciu balsus kurie yra pries kara. ir antra gera naujiena: rinkimus Slovakijoje laimejo partija kuri irgi yra pries karo remima

Nekopijuok mano vakarykščių pranešimų tongue

as nekopijoju) snd ryte prie kavos per zinias girdejau) aisku per europines zinias nes lietuviska propaganda tokiu naujienu neleis i eteri

1246

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Tikrai saunios naujienos, gal globagolikams galop prispaus uodegas.

Pradedu abejoti, ar teisingai supranti žodį "global" ?

1247

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Kursko magnetine anomalija. Ten kasama gelezies ruda, nors pagal visus parametrus ten jos neturetu buti. Idomu tai, kai parode, kur yra ir kaip issideste tie telkiniai, kelia itarima, jog jie ranku darbo. Tie telkiniai staciakampes formos ir visi vienodai nukreipti. Esme tame, kad kurskas, jis atitinka aprasyma pagal vedas Kurukseto musio laukas. Tie tekliniai yra staciakampio formos ir panasu, jog ten tiesiog po karo palaidoti dideli kiekiai sudauzyto, radioaktyvios technikos. Cernobylije grynai taip pat buvo laidojama vise technika, kuri tuo metu buvo Pripeteje. Pats asmeniskai ten vadovavau darbams. Po tiek laiko radiacijos neliko, is metalu liko gelezies karbidai is ko ir daro ruda.

Tai tau dabar turėtų apie 70 metų būti :::041

1248

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Cia turiu omenyje globalistus.

Nevisi ten globalistai. Didžioji dalis teritorialiniai, giliai tikintys (labai religingi), tradiciniai ir etniški bei nationalistai.

1249

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Laimute, tavo metu skaitiklis gerokai slubuoja.

Pakoreguok smile

1250

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Cia pamastymui. Masko inplantai i smegenis, zmoniu robotizacija, kibernizacija. Kas is to, visa tai tampa beprasmiska.

Norėčiau tokio implanto

1251

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Prognozuoja, kad Rusi pasiims dar penkias pietines Ukrainos sytis. Tai reikalinga tam, kad uztikrinti taika tame regione.
Mano manymu, turetu buti paimta visa Ukraina, jug ten kas liko, jie gi gyvena vien is neapykantos Rusijai. Is ten gi vyks visokios teroristines diversijos ir bet, Mi6 ten pastoviai karaliaus.
Kar su Ukrainos padalinimu kalba apie Vikietijos suskaldyma pagal Genri Morgentau plana dar 1944 m. Vokietija turi buti suskaldytai gamybinius modulius, kur kiekvienas atskirai ves savo vidaus politika.
Blin, jug rase ruseliai vokieciams ant siunu, “nepamirskite, reikes, mes grysime”. Kazkaip taip. Ir cia visos tos pasekmes del vokieciu vedamos antirusiskos politikos.

Būtų neblogai jei iki Aleksandro Makedoniečio laikų grįžtu. Būtų įdomu kur kas dabar gyventu pagal teritorijas smile

1252 (redagavo Laimutė 2023-10-02 17:19)

Re: Karas Ukrainoje

Nu man tai atminčiai asistento reikia. Vakar geriausią peilį kažkur "nudėjusi" buvau ir ilgai ieškojau big_smile . Šiaip labai daug funkcijų nereikia, pabūsiu jau kukli. wink

1253 (redagavo Laimutė 2023-10-02 17:40)

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Turkijoje pranasauja galinga zemes drebejima per paskutinias 48 val.

Nuo kada galima žemės drebėjimo prognozė?
Ai... čia pranašystė?

1254

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Iki 2027 metu 47% profesiju isnyks. Cia ispejimas, ruostis tam, bet kaip ruostis?

as gal jau pencininkas busiu o profesijos tegu nyksta. ateis influenceriu karta ir nudirbs visus darbus

1255

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Fizika vaikam. Fantastika, sypsena iki ausu. Padare amzino variklio modeli, vaikai greitai suprato kaip jis veikia ir ji paleido savo kunais. Nuostabu.

energija niekur nedingsta ir is niekur neatsiranda

1256

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Sinoptikai pranese, vietomis lietus. Ka tai reiskia? Stovi parakvimo aiksteleje masinos ir lyja tik ant vienos masinos, visos kitos sausos.

Būna ir taip. Tik reikia pažiūrėti ar ant mašinos nestovi koks gyvas debesėlis su atsegtu klynu big_smile

1257

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Po keturiu metu tu pensininkas??? Jug tu Laumutes vaikas, kazkaip taip tave vadina. Cia ne mano reikalas, bet tuomet kiek tau metukau?

Jis mano virtualus vaikas, virtualiai įsivaikinau jį big_smile.

1258

Re: Karas Ukrainoje

Parantu parašė:

Yra toks - Pelevin. Manoma, kad tai is Rusu, Vladislav Surkov. Tai va, jei ivesti pagal Pelevin, ten galima gauti daug info apie seseline vyriausybe. Tam tikruose sluoksniuose, jis stebimas ir jo rasliava placiai komentuojama.

Blogeris Pelevin?

1259

Re: Karas Ukrainoje

Labai jau daug vyriausybės sugužėjo į Kijevą, beveik iš visų Europos šalių.

1260

Re: Karas Ukrainoje

Mano nuoziura Laiks Naikint siaa Tema blogai baigsis MATOSI is Toli tongue big_smile big_smile